Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 138681 - 138700 Napsat příspěvek
Technicka zkouska dneska dopoledne probehla ok, takze zitra snad bude vsechno k plne spokojenosti... predem upozornujeme, ze to nebude HD, v ramci co nejpestrejsiho vyberu jsme vysavali vetsinou online zdroje... nicmene i 15MB Sin City na velkem platne vypada rozumne a hlavne kdyz se rozezni ty riffy, ma to ten spravny efekt. ;) Co se tyce nas musketyru, me pozna kazdej podle ikonky, Shushika taky vypada stejne jako na ikonce a ti dva prijdou v kostymech Supermana a Catwoman. ;)
441011
Technicka zkouska dneska dopoledne probehla ok, takze zitra snad bude vsechno k plne spokojenosti... predem upozornujeme, ze to nebude HD, v ramci co nejpestrejsiho vyberu jsme vysavali vetsinou online zdroje... nicmene i 15MB Sin City na velkem platne vypada rozumne a hlavne kdyz se rozezni ty riffy, ma to ten spravny efekt. ;) Co se tyce nas musketyru, me pozna kazdej podle ikonky, Shushika taky vypada stejne jako na ikonce a ti dva prijdou v kostymech Supermana a Catwoman. ;)
0 0
reagovat
Shushika: Chudaka Scroochyho citove vydiras... :-))
441010
Shushika: Chudaka Scroochyho citove vydiras... :-))
0 0
reagovat
st39.6: U sudu je hlavně větší šance, že se vejdeme...i když pátek, pravda:-(
441009
st39.6: U sudu je hlavně větší šance, že se vejdeme...i když pátek, pravda:-(
0 0
reagovat
scroochy: a mě už znáš a nebo se na mě netěšíš?Ve výčtu chybím:-)))
441008
scroochy: a mě už znáš a nebo se na mě netěšíš?Ve výčtu chybím:-)))
0 0
reagovat
je, usudu je pekne
441007
je, usudu je pekne
0 0
reagovat
Tak to pak jít jedině do Havrana a nebo U Sudu, kde mají dlouho do noci:-)
441006
Tak to pak jít jedině do Havrana a nebo U Sudu, kde mají dlouho do noci:-)
0 0
reagovat

scroochy

Ale piš si, že bude... afterparty do ranních hodin je jistojistě v plánu, potlacháme s vámi moc rádi :)
441005
Ale piš si, že bude... afterparty do ranních hodin je jistojistě v plánu, potlacháme s vámi moc rádi :)
scroochy
0 0
reagovat
Bohužel se nezúčastním akce, tak doufám v nějaké zopakování v tomto roce :)
441004
Bohužel se nezúčastním akce, tak doufám v nějaké zopakování v tomto roce :)
0 0
reagovat
no jo a jak se pozname? vemte si vsichni stitek s nickem a pripnete si ho na obleceni ;) hlavne ta nase holy trinity :D jo hele a nejaka dohra s poradately nekde v hospudce asi nebude, co? ?)
441003
no jo a jak se pozname? vemte si vsichni stitek s nickem a pripnete si ho na obleceni ;) hlavne ta nase holy trinity *:D* jo hele a nejaka dohra s poradately nekde v hospudce asi nebude, co? *?)*
0 0
reagovat

Vincent

To jsou veci, co?:D Jeste ke vsemu se s kamaradkou v patek ukazu ve Svetozoru :)
ja zase tahala z movielistu, za starych-bez-TZ casu :)
441002
To jsou veci, co?*:D* Jeste ke vsemu se s kamaradkou v patek ukazu ve Svetozoru :) ja zase tahala z movielistu, za starych-bez-TZ casu :)
Vincent
0 0
reagovat

noc plná trejlerů

jupiii, tak jsem si prave zarezervoval listek...navnadil sem i dva kamose, takze v patek na videnou ;) ja se tesim az uvidim kocicaka, lymfa a cupala na vlastni kukadla :D:+
441001
jupiii, tak jsem si prave zarezervoval listek...navnadil sem i dva kamose, takze v patek na videnou ;) ja se tesim az uvidim kocicaka, lymfa a cupala na vlastni kukadla *:D**:+*
noc plná trejlerů
0 0
reagovat
Ten teaser na Pan's Labyrinth je boží..nedá se někde stáhnout?
441000
Ten teaser na Pan's Labyrinth je boží..nedá se někde stáhnout?
0 0
reagovat
Vlastně si vzpomínám, že jsem občas stahoval trailery z ComingSoon.net, ještě než vznikla TrailerZone ,-)
440999
Vlastně si vzpomínám, že jsem občas stahoval trailery z ComingSoon.net, ještě než vznikla TrailerZone ,-)
0 0
reagovat
No, asi musime redakci podekovat, bohuzel u me to nebude ted v patek osobne, musim byt v sobotu na druhe strane republiky . :( Takze diky :)
440998
No, asi musime redakci podekovat, bohuzel u me to nebude ted v patek osobne, musim byt v sobotu na druhe strane republiky . :( Takze diky :)
0 0
reagovat
Já to měl tak, že jsem chtěl soutěžit v kvízu a kvůli tomu jsem musel začít i stahovat trailery a najednou mě to chytlo...
440997
Já to měl tak, že jsem chtěl soutěžit v kvízu a kvůli tomu jsem musel začít i stahovat trailery a najednou mě to chytlo...
0 0
reagovat
heh...stejne jako vetsina...az po objeveni TZ...
440996
heh...stejne jako vetsina...az po objeveni TZ...
0 0
reagovat
Všichni jsme rádi, že jste zakopli o TZ ;))
440995
Všichni jsme rádi, že jste zakopli o TZ ;))
0 0
reagovat
jj, sem moc rad, ze sem zakopl o TZ :)
440994
jj, sem moc rad, ze sem zakopl o TZ :)
0 0
reagovat
Muj prvni trailerl byl na SWI jeste v dobach www.pruvodce.cz. V nejake diskuzi to tam padlo a ve skolni siti jsem to stahoval asi pul dne (mikrovlna asi 3kB/s :)). Ale jak uz jsem psal, teprve kolem roku 2002-03 po Fukove prednasce jsem se zacal zajimat do vetsi hloubky o trailery. A nekdy v te dobe jsem zakopl o TZ.
440993
Muj prvni trailerl byl na SWI jeste v dobach www.pruvodce.cz. V nejake diskuzi to tam padlo a ve skolni siti jsem to stahoval asi pul dne (mikrovlna asi 3kB/s :)). Ale jak uz jsem psal, teprve kolem roku 2002-03 po Fukove prednasce jsem se zacal zajimat do vetsi hloubky o trailery. A nekdy v te dobe jsem zakopl o TZ.
0 0
reagovat
Presne nevim kdy sem na TZ zabrousil prvne,ale bylo to v dobe kdy BLOND patril jeste mezi registrovane sosaly traileru na tomhle webu.Mel sem vytaceny pripojeni a download 2traileru v HIGH trval celej vecer...Ještě že sem tehdy nemusel platit ty ucty :D
440992
Presne nevim kdy sem na TZ zabrousil prvne,ale bylo to v dobe kdy BLOND patril jeste mezi registrovane sosaly traileru na tomhle webu.Mel sem vytaceny pripojeni a download 2traileru v HIGH trval celej vecer...Ještě že sem tehdy nemusel platit ty ucty *:D*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se