paradise 1x4
je to šleha.. jako aby mi bylo takhle moc líto smrti postavy, která neměla nejak moc prostoru a zvlášť sympatická mi taky moc nebyla..no teda wow. K tomu ta hořkost v každé scéně s prezidentem.. prosím ať je to takhle dobrý až do konce
|
reagují:
Kostěj
|
reagovat
|



