reaguje na:
Godlike
Ja mam hlavne dojem, ze kdyz se dnes resi, proc nevznikaji sitcomy, komedie... A jsou takovy ty duvody jako ze korektnost nebo jak by neprisli divaci... Spis si uz rikam, ze to proste nema kdo natocit. Ze jim tyhle zanry vubec nejdou. Tohle bylo cringe, ale ze stejnyho prostredi Franchise od HBO par mesicu zpatky, aspon v prvni epce, uplne pekelny.
|
reagovat
|



