Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 4361 - 4380 Napsat příspěvek

TLOU

Za mě zatím nejlepší díl. Mě tam ta akce doposavaď prostě chyběla. Melanie Lynskey jsem tu postavu ale nežral ani minutu. Takže jsem rád, že se nakonec nažrali aspoň jiní.
858036
Za mě zatím nejlepší díl. Mě tam ta akce doposavaď prostě chyběla. [spoiler]Melanie Lynskey jsem tu postavu ale nežral ani minutu. Takže jsem rád, že se nakonec nažrali aspoň jiní.[/spoiler]
TLOU
9 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Usnuls? :D
858033
Usnuls? *:D*
858013
4 -2
reagují: speta.jr
reagovat

TLOU

Vcera sem nemel co delat v pred spanim, pustil prvni dil a... Dal uz me znate. :D
858013
Vcera sem nemel co delat v pred spanim, pustil prvni dil a... Dal uz me znate. *:D*
TLOU
8 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: SteKi
Žaluzie
858007
Žaluzie
858001
4 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Nekoukám se obýváku, kde máme velký okna…koukací místnost mám jak kobku i přes den :D
858005
Nekoukám se obýváku, kde máme velký okna…koukací místnost mám jak kobku i přes den *:D*
858001
3 0
reagovat
reaguje na: SteKi
v 6 ráno ještě není světlo :D
858002
v 6 ráno ještě není světlo *:D*
858001
12 0
reagovat
Ako to môžete pozerať cez deň? :D J si vždy počkám na večer, za svetla by to nemalo tú správnu atmosféru. 
858001
Ako to môžete pozerať cez deň? *:D* J si vždy počkám na večer, za svetla by to nemalo tú správnu atmosféru. 
4 -1
reagují: hroubek, esmo, do_Od
reagovat
reaguje na: hroubek
Teď jsem to dokoukal, parádní epizoda. Konečně další díl, kterýmu můžu dát s klidným srdcem 5/5 :+
858000
Teď jsem to dokoukal, parádní epizoda. Konečně další díl, kterýmu můžu dát s klidným srdcem 5/5 *:+*
857998
4 0
reagovat

TLoU S01E05

Parádní díl. A ten konec. Spokojenost. 8,5/10
857998
Parádní díl. A ten konec. Spokojenost. 8,5/10
TLoU S01E05
6 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: esmo
Áno, sú tam aj cz titulky.
857995
Áno, sú tam aj cz titulky.
857989
2 0
reagovat
reaguje na: kyller
Prosimte, má to na Amazonu český titulky? Že bych si ten Prime vyjímečně zaplatil :D
857989
Prosimte, má to na Amazonu český titulky? Že bych si ten Prime vyjímečně zaplatil :D
857955
1 0
reagují: kyller
reagovat

TLOU 5

A vyvolávač deště si stěžoval, že se tam nic neděje. Legendární pasáž se sniperkou a modří vědí.:o:+
857986
A vyvolávač deště si stěžoval, že se tam nic neděje. Legendární pasáž se sniperkou a modří vědí.*:o**:+*
TLOU 5
10 0
reagovat
reaguje na: verbst
857977
https://youtu.be/K4aeibd1Rrc
857976
3 0
reagovat

HOMELAND

Dávám si opáčko a akorát končím první řadu. 
Celý je to strašnej nářez, ale to co předvádí "Padlá Hvězda" ze Stardustu Claire Danes v hlavně teda jedenáctý a dvanáctý epizodě je asi ten nejlepší ženskej hereckej výkon, kterej jsem kdy viděl.
Nejen v televizi. 
Vysoká škola herectví a tohle by se mělo vyučovat. A Claire by měla být v herecký síni slávy na nějakým hodně krásným piedestalu. 
Naprosto dechberoucí, démonický, geniální, pohlcující, uvěřitelný a přidejte si kolik chcete superlativů. 
Klobouček. 
857976
Dávám si opáčko a akorát končím první řadu.  Celý je to strašnej nářez, ale to co předvádí "Padlá Hvězda" ze Stardustu Claire Danes v hlavně teda jedenáctý a dvanáctý epizodě je asi ten nejlepší ženskej hereckej výkon, kterej jsem kdy viděl. Nejen v televizi.  Vysoká škola herectví a tohle by se mělo vyučovat. A Claire by měla být v herecký síni slávy na nějakým hodně krásným piedestalu.  Naprosto dechberoucí, démonický, geniální, pohlcující, uvěřitelný a přidejte si kolik chcete superlativů.  Klobouček. 
HOMELAND
12 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Xyrus
V Městě má úplně nejlepší roli.
857974
V Městě má úplně nejlepší roli.
857965
3 0
reagovat
reaguje na: okkac
Oba díly jsou boží a ta temná atmosféra podtrhnutá skvělou hudbou nemá chybu. ;)
857969
Oba díly jsou boží a ta temná atmosféra podtrhnutá skvělou hudbou nemá chybu. *;)*
857853
1 0
reagovat
reaguje na: okkac
V tomhle tě musím na slovo podepsat.

Do prdele, Jeremy tady hraje životní roli. On to v sobě má už od Hurt Lockeru, akorát se pak „zavrtal“ Hawkeym nebo snahou převzít roli v Bournově sérii a to bylo sakra fajn ale tohle je opravdu využití jeho potenciálu na maximum. :+
857965
V tomhle tě musím na slovo podepsat. Do prdele, Jeremy tady hraje životní roli. On to v sobě má už od Hurt Lockeru, akorát se pak „zavrtal“ Hawkeym nebo snahou převzít roli v Bournově sérii a to bylo sakra fajn ale tohle je opravdu využití jeho potenciálu na maximum. *:+*
857853
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Clarkson's Farm

Diddly Squat > Yellowstone 8)
857955
Diddly Squat > Yellowstone *8)*
Clarkson's Farm
4 0
reagují: esmo
reagovat

Moon Girl and Devil Dinosaur

Jo tak tohle je předobraz varianty Kanga (Beyondera) pro Secret Wars. :D
857891
Jo tak [url=https://twitter.com/MoonGirl_Wiki/status/1623401132180504578?s=20&t=YjXqe2mz1GSafDK_1lLkOA]tohle[/url] je předobraz varianty Kanga ([spoiler]Beyondera[/spoiler]) pro Secret Wars. *:D*
Moon Girl and Devil Dinosaur
1 0
reagovat

Mayor of Kingstown S02E01-02

Při vší úctě k Yellowstone, 1883, 1923 a Tulsa King, Vše jsou to skvělé seriály, ale kdybych měl ze Sheridanových seriálů vybrat, který je pro mne top, tak je to Mayor of Kingstown. Už první dvě epizody se s ničím nepářou a prostě to prostředí je taková depka, že se divíte, že tam někdo chce vůbec žít a vůbec nechcete zažívat, co postavy tam.

Sakra, snad se Jeremy Renner z té nehody zotaví dobře a brzo a může v hraní pokračovat.
857853
Při vší úctě k Yellowstone, 1883, 1923 a Tulsa King, Vše jsou to skvělé seriály, ale kdybych měl ze Sheridanových seriálů vybrat, který je pro mne top, tak je to Mayor of Kingstown. Už první dvě epizody se s ničím nepářou a prostě to prostředí je taková depka, že se divíte, že tam někdo chce vůbec žít a vůbec nechcete zažívat, co postavy tam. Sakra, snad se Jeremy Renner z té nehody zotaví dobře a brzo a může v hraní pokračovat.
Mayor of Kingstown S02E01-02
9 0
reagují: DarkSith, Xyrus
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se