Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 4301 - 4320 Napsat příspěvek
reaguje na: KarelR
Já si to uplně nemyslím, že je to nutné jet časově chronologicky. Podle mne je to uplně jedno. Je tam akorát velmi krátce voice over a vědomí, že se nějací lidé někam dostali, ale to už jsme tak nějak věděli před 1883. 
Že to je někdo jiný je IMHO dost jedno....
859120
Já si to uplně nemyslím, že je to nutné jet časově chronologicky. Podle mne je to uplně jedno. Je tam akorát velmi krátce voice over a vědomí, že se nějací lidé někam dostali, ale to už jsme tak nějak věděli před 1883.  [spoiler]Že to je někdo jiný je IMHO dost jedno....[/spoiler]
859118
1 0
reagovat
reaguje na: esmo
Hele jediná důležitá věc je dát 1883 (který už je celý) před 1923. Yellowstone si můžeš dát před i po.

Osobně bych klidně doporučil to jet 1883, 1923 (to co je, zbytek pak dokoukáš) a pak Yellowstone, protože ten je zdaleka nejdelší, že jo.
859118
Hele jediná důležitá věc je dát 1883 (který už je celý) před 1923. Yellowstone si můžeš dát před i po. Osobně bych klidně doporučil to jet 1883, 1923 (to co je, zbytek pak dokoukáš) a pak Yellowstone, protože ten je zdaleka nejdelší, že jo.
859102
5 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

TLOU 6

Tak spolu s třetím dílem je tento můj nejoblíbenější.
Pascal je pan herec...:+ 

A jestli to bylo cameo TÉ postavy z druhé hry, tak mi málem spadla čelist.
859114
Tak spolu s třetím dílem je tento můj nejoblíbenější. Pascal je pan herec...*:+*  A jestli to bylo cameo TÉ postavy z druhé hry, tak mi málem spadla čelist.
TLOU 6
3 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: esmo
1883 pozri pred 1923. Yellowstone mozes predtym, pocas tych dvoch ale aj po nich :D
ja som najprv pozeral 1883 a teraz pozeram 1923 (tu som videl prvych 6 dielov) a Yellowstone zacinam (som na druhom diely:)). 
Yellowstone sa odohrava vzdialene od ciselnych serialov, takze ziadny spoiler nehrozi.
859104
1883 pozri pred 1923. Yellowstone mozes predtym, pocas tych dvoch ale aj po nich *:D* ja som najprv pozeral 1883 a teraz pozeram 1923 (tu som videl prvych 6 dielov) a Yellowstone zacinam (som na druhom diely*:)*).  Yellowstone sa odohrava vzdialene od ciselnych serialov, takze ziadny spoiler nehrozi.
859102
2 0
reagovat
Pánové, ty seriály 1883, 1923 a Yellowstone na sebe nějak pasují ? Mám to koukat jak chci, nebo je lepší nějaký pořadí ? 
859102
Pánové, ty seriály 1883, 1923 a Yellowstone na sebe nějak pasují ? Mám to koukat jak chci, nebo je lepší nějaký pořadí ? 
1 0
reagují: KarelR, Cobretti
reagovat
reaguje na: do_Od
Právě že emoce v 1883 jsou mnohem silnější, třeba celý finále, to snad ani nejde dorovnat. Plus tam nikdy nevíš, jaký peklo vyskočí za další zatáčkou, v 1923 často jen v klidu posedávaj v chajdě :)

Nicméně jinak souhlas, že tu řešíme jen drobnej rozdíl. 1883 za 10/10, 1923 za 9/10 8)
859101
Právě že emoce v 1883 jsou mnohem silnější, třeba celý finále, to snad ani nejde dorovnat. Plus tam nikdy nevíš, jaký peklo vyskočí za další zatáčkou, v 1923 často jen v klidu posedávaj v chajdě *:)* Nicméně jinak souhlas, že tu řešíme jen drobnej rozdíl. 1883 za 10/10, 1923 za 9/10 *8)*
859098
4 -1
reagovat
reaguje na: KarelR
Nesouhlas, 1883 bylo hodně dobrý, ale místy taky velmi protivný v tom, jak pracovalo s Elsou. A jakkoli jsem si to dějový vzduchoprázdno spolu s oslavou krajiny užíval, tak tady se toho děje strašně moc a celý je to daleko poutavější. V podstatě to jsou dva seriály v jednom (Afrika->cestování/Montana), plus to má jasný (a zatím famózní) záporáky, Ford+Mirren > McGraw+Hill (s přehledem) a taky silnější emoce, a to kupodivu hlavně ty pozitivní (kterých u 1883 moc nebylo). 

Bavíme se ale o rozdílu mezi 8-9/10 a 9-10/10. :D
859098
Nesouhlas, 1883 bylo hodně dobrý, ale místy taky velmi protivný v tom, jak pracovalo s Elsou. A jakkoli jsem si to dějový vzduchoprázdno spolu s oslavou krajiny užíval, tak tady se toho děje strašně moc a celý je to daleko poutavější. V podstatě to jsou dva seriály v jednom (Afrika->cestování/Montana), plus to má jasný (a zatím famózní) záporáky, Ford+Mirren > McGraw+Hill (s přehledem) a taky silnější emoce, a to kupodivu hlavně ty pozitivní (kterých u 1883 moc nebylo).  Bavíme se ale o rozdílu mezi 8-9/10 a 9-10/10. *:D*
859096
3 0
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: do_Od
"Je to rozhodně mnohem lepší než 1883."

Pf, 1923 je super, ale mělo to teda pomalejší rozjezd (meganářez až od třetího dílu). 1883 je mistrovský dílo od začátku do konce 8)
859096
"Je to rozhodně mnohem lepší než 1883." Pf, 1923 je super, ale mělo to teda pomalejší rozjezd (meganářez až od třetího dílu). 1883 je mistrovský dílo od začátku do konce *8)*
859075
6 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: do_Od
The Last of Us je sice v pohodě, ale 1923 je lepší. 8)
859089
The Last of Us je sice v pohodě, ale 1923 je lepší. *8)*
859075
3 -2
reagovat

1923

Vidím to na nechutně otevřenej konec. Natáčení dalších osmi epizod začne až letos na jaře, takže druhá série určitě dřív jak zase na konci roku/začátku příštího ne. Sice se vrátí ještě Yellowstone a dorazí ostatní sheridanovky, ale ten pocit "uzavření" tady asi jen tak nepřijde, což mě popravdě sobecky lehce sere...

...protože to je táaaaak dobrý, že normálně nevim, jestli mám zatím v kolonce seriál roku tohle, nebo The Last of Us. Je to rozhodně mnohem lepší než 1883. A rychle to začíná útočit i na ty zbylý nejvyšší westernový příčky. 

Musel jsem se vypsat.
859075
Vidím to na nechutně otevřenej konec. Natáčení dalších osmi epizod začne až letos na jaře, takže druhá série určitě dřív jak zase na konci roku/začátku příštího ne. Sice se vrátí ještě Yellowstone a dorazí ostatní sheridanovky, ale ten pocit "uzavření" tady asi jen tak nepřijde, což mě popravdě sobecky lehce sere... ...protože to je táaaaak dobrý, že normálně nevim, jestli mám zatím v kolonce seriál roku tohle, nebo The Last of Us. Je to rozhodně mnohem lepší než 1883. A rychle to začíná útočit i na ty zbylý nejvyšší westernový příčky.  Musel jsem se vypsat.
1923
3 0
reagují: KarelR, DarkSith
reagovat

Docent - 1. Řada

Směs všech žánrových klišé splácaných do jedné řady. Ne vyložené špatné, ale vzhledem k tvůrčím jménům by člověk čekal více. Chtělo by to sestříhat do filmové podoby, dvě hodiny by tomu slušeli tak akorát, takhle je to zbytečně natahované. Ramba ve svojí suveréně nejhorší roli. Plus tady udělali Mareš - Malinda svůj první větší castingový přeslap, když Vetchého obsadili do úplně stejné role, jako v Případech 1. oddělení.
859070
Směs všech žánrových klišé splácaných do jedné řady. Ne vyložené špatné, ale vzhledem k tvůrčím jménům by člověk čekal více. Chtělo by to sestříhat do filmové podoby, dvě hodiny by tomu slušeli tak akorát, takhle je to zbytečně natahované. Ramba ve svojí suveréně nejhorší roli. Plus tady udělali Mareš - Malinda svůj první větší castingový přeslap, když Vetchého obsadili do úplně stejné role, jako v Případech 1. oddělení.
Docent - 1. Řada
2 0
reagovat

1923

je lvl Tenkrát v Americe a podobné věci. :)
859037
je lvl Tenkrát v Americe a podobné věci. *:)*
1923
1 0
reagovat

The Grand Tour

Po Clarksonovej farme som sa pustil aj do tohto. Nechce sa mi veriť, že som sa k tomu nikdy predtým nedostal. Asi to bude kvôli tomu, že autá ma nikdy moc nezaujímali, ale táto trojica to dokázala zmeniť. To sú strašné hovädá :D Po epizóde S04E01 som zostal na dva dni zachrípnutý jak som sa rehnil :D Neviem sa už dočkať nového špeciálu, kde budú cestovať aj po Česku a Slovensku. :+
858903
Po Clarksonovej farme som sa pustil aj do tohto. Nechce sa mi veriť, že som sa k tomu nikdy predtým nedostal. Asi to bude kvôli tomu, že autá ma nikdy moc nezaujímali, ale táto trojica to dokázala zmeniť. To sú strašné hovädá *:D* Po epizóde S04E01 som zostal na dva dni zachrípnutý jak som sa rehnil *:D* Neviem sa už dočkať nového špeciálu, kde budú cestovať aj po Česku a Slovensku. *:+*
The Grand Tour
5 0
reagovat
reaguje na: KarelR
Jojo taky píšu drb a měl se sejít. :) Před časem jsem četl i Denis Quaid, taky by se tam obrovsky hodil. :)
858831
Jojo taky píšu drb a měl se sejít. *:)* Před časem jsem četl i Denis Quaid, taky by se tam obrovsky hodil. *:)*
858830
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Neříkám, že by to nebylo hezký, ale žádnej web si nevycucává z prstu tolik blbostí jako Giant Freaking Robot. A právě z toho je ten Russell, takže bych to bral jako totální výmysl, co se můžou čirou náhodou vyplnit. Na to tam sázej často :D
858830
Neříkám, že by to nebylo hezký, ale žádnej web si nevycucává z prstu tolik blbostí jako Giant Freaking Robot. A právě z toho je ten Russell, takže bych to bral jako totální výmysl, co se můžou čirou náhodou vyplnit. Na to tam sázej často *:D*
858825
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

SheridanVerse

Kurt Russell se měl sejít se Sheridanem kvůli hlavní roli ve spin-offu Yellowstone. (6666)

A ještě větší drb, McConaughey by mohl nahradit Costnera. Takže hádám, že to bude nějaká heroická smrt a návrat ztraceného syna.
858825
Kurt Russell se měl sejít se Sheridanem kvůli hlavní roli ve spin-offu Yellowstone. (6666) A ještě větší drb, McConaughey by mohl nahradit Costnera. Takže hádám, že to bude nějaká heroická smrt a návrat ztraceného syna.
SheridanVerse
5 0
reagují: KarelR
reagovat

The Last Kingdom

Už 14. dubna bude finální film. :+
858761
Už 14. dubna bude finální film. *:+*
The Last Kingdom
9 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Rory jako "matka" ma svoji linku v Pribehu sluzebnice, i kdyz to asi neni uplne to, co od toho chces ty :D 
858622
Rory jako "matka" ma svoji linku v Pribehu sluzebnice, i kdyz to asi neni uplne to, co od toho chces ty :D 
858580
5 0
reagovat

Gilmore girls

Tak som to dopozeral. Začal som z nostalgie a dokončil s vlhkymi očami a hrčou v krku :)
Prvé dve série sú čistá dokonalosť. V podstate len dve baby idú a rozprávajú sa o ničom strašne rýchlym tempom na jeden záber celú stopáž a je to neskutočná zábava. Tretia troška začína strácať, ale stále výborné. Štvrtá séria je čistá katastrofa, kde v prvej polovici série sa doslova nič zaujímavé nestane a celé je to nejaké divné, potom je tam pár častí, ktoré sú ok ale inak nuda. Piata je už fajn a siesta super. Siedmu som prekročil, lebo to nepísali povodní tvorcovia. 
A tá štvordielna miniséria? Ako celok, je to presne aké to má byť. Tretí diel je divný až nudný, ale ostatné si držia tú správnu atmosféru a posledný je doslova slzotvorný :+
Úprimne by som si želal aby vzniklo ďalšie Gilmore girls s Rory v úlohe matky. Klasických 22 časti. Každý týždeň jeden diel. Škoda že sa také už nerobia...
858580
Tak som to dopozeral. Začal som z nostalgie a dokončil s vlhkymi očami a hrčou v krku *:)* Prvé dve série sú čistá dokonalosť. V podstate len dve baby idú a rozprávajú sa o ničom strašne rýchlym tempom na jeden záber celú stopáž a je to neskutočná zábava. Tretia troška začína strácať, ale stále výborné. Štvrtá séria je čistá katastrofa, kde v prvej polovici série sa doslova nič zaujímavé nestane a celé je to nejaké divné, potom je tam pár častí, ktoré sú ok ale inak nuda. Piata je už fajn a siesta super. Siedmu som prekročil, lebo to nepísali povodní tvorcovia.  A tá štvordielna miniséria? Ako celok, je to presne aké to má byť. Tretí diel je divný až nudný, ale ostatné si držia tú správnu atmosféru a posledný je doslova slzotvorný *:+* Úprimne by som si želal aby vzniklo ďalšie Gilmore girls s Rory v úlohe matky. Klasických 22 časti. Každý týždeň jeden diel. Škoda že sa také už nerobia...
Gilmore girls
7 0
reagují: xxendxx
reagovat

Red Dwarf

Dnes je to 35 let od vysílání první epizody této kultovky v GB. Ty hlášky můžu poslouchat pořád dokola, dnes dáme nějaký menší maraton. Jedna z mála věcí kde preferuju dabing před originálem... 
858523
Dnes je to 35 let od vysílání první epizody této kultovky v GB. Ty hlášky můžu poslouchat pořád dokola, dnes dáme nějaký menší maraton. Jedna z mála věcí kde preferuju dabing před originálem... 
Red Dwarf
13 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se