Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19281 - 19300 Napsat příspěvek
Já jednu dobu frčel v autě OST ze Skály a konkrétně The Chase bylo dost nebezpečné poslouchat. Pak máte pocit, ze je i Peugeot 206 Ferrari:D
763042
Já jednu dobu frčel v autě OST ze Skály a konkrétně [url=https://m.youtube.com/watch?v=ZGVWYTDGB0c]The Chase[/url] bylo dost nebezpečné poslouchat. Pak máte pocit, ze je i Peugeot 206 Ferrari*:D*
6 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Lenže keď mne to tak leze na nervy keď si tak pozerám moje obľúbené reklamy a zrazu mi to preruší nejaký film....
763025
Lenže keď mne to tak leze na nervy keď si tak pozerám moje obľúbené reklamy a zrazu mi to preruší nejaký film....
763012
3 0
reagovat
reaguje na: verbst
A Speed dávali 2 týdny dozadu, tak ať mi nikdo neříká, že tam nechodí nic dobrého. :D:))
763012
A Speed dávali 2 týdny dozadu, tak ať mi nikdo neříká, že tam nechodí nic dobrého. *:D**:))*
763011
2 -1
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Cinefil
:D No neke :D
U nás jede maximálně večerníček. Jinak je televize na ozdobu poslední dobou :D
763011
*:D* No neke *:D* U nás jede maximálně večerníček. Jinak je televize na ozdobu poslední dobou *:D*
763010
2 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: verbst
Nedávno asi před hodinou na Cinemě. :D A je to pecka. :+
763010
Nedávno asi před hodinou na Cinemě. *:D* A je to pecka. *:+*
763008
3 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Gorecki
Pravda. Nedávno (relativně) to byl ten vlak s Denzelem a Pinem. Tony Scott. A furt to byla pecka. 
763008
Pravda. Nedávno (relativně) to byl ten vlak s Denzelem a Pinem. Tony Scott. A furt to byla pecka. 
762958
4 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ne, tenhle;)

Edit: Je s přehledem nejlepší, už jen proto, že místo "kulový" tam máš "hovno" a místo "kruci" "kurva". Takže prominu i tu "hospodu u Dennyho"... :D
763006
Ne, [url=https://www.youtube.com/watch?v=KrZecW0iS3M]tenhle[/url]. *;)* Edit: Je s přehledem nejlepší, už jen proto, že místo "kulový" tam máš "hovno" a místo "kruci" "kurva". Takže prominu i tu "hospodu u Dennyho"... *:D*
762998
2 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Na té VHSce daboval Willa Smithe Pavel Soukup a Martina Lawrence Jiří Prager. Asi to znělo hodně blbě, co? :))

EDIT: Jo, znělo to hodně blbě. :D
762998
Na té VHSce daboval Willa Smithe Pavel Soukup a Martina Lawrence Jiří Prager. Asi to znělo hodně blbě, co? *:))* EDIT: [url=https://www.youtube.com/watch?v=uW87SkwIQ70]Jo, znělo to hodně blbě.[/url] *:D*
762996
3 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Gorecki
To theme byl jeden z důvodů, proč jsem první Mizery tenkrát na VéHáeSce sjížděl pořád dokola. :+

Škoda, že dneska už to kvůli Zimmerovi a poskokům zní poměrně derivativně. ?) 
762996
To theme byl jeden z důvodů, proč jsem první Mizery tenkrát na VéHáeSce sjížděl pořád dokola. *:+* Škoda, že dneska už to kvůli Zimmerovi a poskokům zní poměrně derivativně. *?)* 
762908
4 -1
reagují: Disketa1
reagovat
Ma tak napadlo, sakra, preco nikto nespravi s Keanuom Speed 3, oldschool real akcia, ved je to stale skvela znacka (dvojku si uz chvalabohu nikto nepamata). Okamzite by som na to letel do kina.:(

Jasne, povodny film je postaveny na premise, ktora sa uz neda funkcne zopakovat, ale nieco sa urcite da vymysliet, robia sa nezmyselnejsie remaky a pokracovania a aj Sandra by mozno na to kyvla.
762958
Ma tak napadlo, sakra, preco nikto nespravi s Keanuom Speed 3, oldschool real akcia, ved je to stale skvela znacka (dvojku si uz chvalabohu nikto nepamata). Okamzite by som na to letel do kina.*:(* Jasne, povodny film je postaveny na premise, ktora sa uz neda funkcne zopakovat, ale nieco sa urcite da vymysliet, robia sa nezmyselnejsie remaky a pokracovania a aj Sandra by mozno na to kyvla.
5 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Gorecki
Až při zpětném poslechu si člověk uvědomí, že jde ve skrze o dojemný film o autobusu, který zemře, pokud zpomalí pod 50. Mistrovská práce.
762955
Až při zpětném poslechu si člověk uvědomí, že jde ve skrze o dojemný film o autobusu, který zemře, pokud zpomalí pod 50. Mistrovská práce.
762952
3 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Jo, to mam tiez zimomriavky a predstavujem si, ako v zavere silno objimam tu tyc (ehm:) spolu so Sandrou Bullock.
762952
Jo, to mam tiez zimomriavky a predstavujem si, ako v zavere silno objimam tu tyc (ehm:) spolu so Sandrou Bullock.
762944
3 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Gorecki
Hned se mi jako další nabídla Nebezpečná rychlost, kterou taky nelze ignorovat. :+
762944
Hned se mi jako další nabídla [url=https://www.youtube.com/watch?v=_NulohSTK9I]Nebezpečná rychlost[/url], kterou taky nelze ignorovat. *:+*
762908
4 -1
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Gorecki
Hodně cool :+
762922
Hodně cool *:+*
762908
2 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Pecka, přesně na tohle jsem nedávno narážel ve filmech byť o dekádu níže. Díky :+
762916
Pecka, přesně na tohle jsem nedávno narážel ve filmech byť o dekádu níže. Díky *:+*
762908
3 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
JO! To je takovej nářez! :+:+:+:+:+
762913
JO! To je takovej nářez! *:+**:+**:+**:+**:+*
762908
3 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Paradne variacie su aj na novom ost
762912
Paradne variacie su aj na novom ost
762908
3 0
reagovat
Tento masterpiece je stale pre mna asi najvacsou esenciou 90tych rokov spomedzi vsetkych filmovych "themes", ktore ked si vypeckujem v aute, tak mam zarobene na stratu vodicaku.
Nieco ako je Axel F pre 80tky.
762908
[url=https://www.youtube.com/watch?v=jbVOOeBJVRs]Tento masterpiece[/url] je stale pre mna asi najvacsou esenciou 90tych rokov spomedzi vsetkych filmovych "themes", ktore ked si vypeckujem v aute, tak mam zarobene na stratu vodicaku. Nieco ako je Axel F pre 80tky.
11 -1
reagovat
reaguje na: Clavius
Asi zkusím, díky.
762903
Asi zkusím, díky.
762899
2 0
reagovat

Theatre Deluxe - Cinestar Praha - Černý most

Ahojte,
zítra bude otevřen nový sál s tímto šalamounským názvem. Chystáte se tam někdo na Tenet? Hoďte sem případně nějakou zpětnou vazbu.
762899
Ahojte, zítra bude otevřen nový sál s tímto šalamounským názvem. Chystáte se tam někdo na Tenet? Hoďte sem případně nějakou zpětnou vazbu.
Theatre Deluxe - Cinestar Praha - Černý most
3 0
reagují: Clavius, Godlike
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se