Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19261 - 19280 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Tohle se mi stát, tak mi rupnou nervy. :D
763576
Tohle se mi stát, tak mi rupnou nervy. *:D*
763573
7 0
reagovat
Prvni kino po sto letech.... Tenet.... Začala bourka, dvakrat to vypadlo a pak jim vyprsel cas a dvacet minut konce nikdo neviděl:D
763573
Prvni kino po sto letech.... Tenet.... Začala bourka, dvakrat to vypadlo a pak jim vyprsel cas a dvacet minut konce nikdo neviděl*:D*
11 -2
reagují: MarvinP, hroubek
reagovat

Jack Black se oholil, kompletně ...

link

vypadá jak vojín Pyle z Olověné vesty :D8)
763567
https://www.youtube.com/watch?v=Q4MlRAIMHeM vypadá jak vojín Pyle z Olověné vesty *:D**8)*
Jack Black se oholil, kompletně ...
7 -1
reagovat
Helenka se přejmenovala
763456
Helenka se [url=https://www.bontonland.cz/image.php?image=/fotky/507/p-201000-full.jpg&width=375&height=375]přejmenovala[/url]
3 -3
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Už som to písal v danej téme. Sme na špici vo svete s týmto nádorom. Dajte sa vyšetriť.
763439
Už som to písal v danej téme. Sme na špici vo svete s týmto nádorom. Dajte sa vyšetriť.
763391
4 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Je to hrozné. Já jsem na tom s životosprávou podobně. Včera k večeři Pizza jindy něco z Mekáče nebo řízek. Člověk by se nad sebou měl trochu zamyslet, aby nedopadl podobně. 
763405
Je to hrozné. Já jsem na tom s životosprávou podobně. Včera k večeři Pizza jindy něco z Mekáče nebo řízek. Člověk by se nad sebou měl trochu zamyslet, aby nedopadl podobně. 
763391
4 0
reagovat
No já jsem viděl fotky kde je strašně pohublý, ale myslel jsem že je to pro roli nebo něco podobného. Ať odpočívá v pokoji.
763396
No já jsem viděl fotky kde je strašně pohublý, ale myslel jsem že je to pro roli nebo něco podobného. Ať odpočívá v pokoji.
4 0
reagovat
Ten článek vloni že ho chtějí nahradit Shuri působil strašně divně a nejspíš to mělo souvislost...

Upřímně mi přišel BP jako slabá postava, ale Boseman byl sympaťák :-(
763395
Ten článek vloni že ho chtějí nahradit Shuri působil strašně divně a nejspíš to mělo souvislost... Upřímně mi přišel BP jako slabá postava, ale Boseman byl sympaťák :-(
8 0
reagovat
Doprdele 
763393
Doprdele 
3 0
reagovat
Rakovina střeva je tedy v 99 procentech případů konečná. Je už jen na tvých možnostech na jak dlouho ti doktoři prodlouží život. To že zvládnul 4 roky a natočil 4 mega filmy je úžasný. Bylo mu 43 let.
Když si uvědomím že moje životospráva je docela na hovno (včera půlnoční KFC po asi 12 pivech a krabičce marlborek) tak po takovýhle smutných zprávách je mě docela na blití.

Byl to sympaťák a skvělej král Wakandy.
763391
Rakovina střeva je tedy v 99 procentech případů konečná. Je už jen na tvých možnostech na jak dlouho ti doktoři prodlouží život. To že zvládnul 4 roky a natočil 4 mega filmy je úžasný. Bylo mu 43 let. Když si uvědomím že moje životospráva je docela na hovno (včera půlnoční KFC po asi 12 pivech a krabičce marlborek) tak po takovýhle smutných zprávách je mě docela na blití. Byl to sympaťák a skvělej král Wakandy.
12 0
reagují: xnewstedx, DarkSith
reagovat
Skurvená rakovina :(
763390
Skurvená rakovina *:(*
4 0
reagovat
Ty vole... takový šok. To mi ty narozeniny dneska pěkně začínají... :o:( R.I.P. 
763386
Ty vole... takový šok. To mi ty narozeniny dneska pěkně začínají... *:o**:(* R.I.P. 
5 0
reagovat

Diskova kronika

Zomrel Chadwick Boseman. Uf. To som necakal. RIP
763385
Zomrel Chadwick Boseman. Uf. To som necakal. RIP
Diskova kronika
9 0
reagovat
Babysitter 2... Nečekal jsem moc, ale tohle je teda totální nezajímavá s.acka uz z traileru... Navíc tak strašne vycucana z prstu...
763275
[url=https://m.youtube.com/watch?v=_nwvB-Loezc]Babysitter 2...[/url] Nečekal jsem moc, ale tohle je teda totální nezajímavá s.acka uz z traileru... Navíc tak strašne vycucana z prstu...
2 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tak Sam doma je 30 let stary film co je na tom divnyho?
763222
Tak Sam doma je 30 let stary film co je na tom divnyho?
763147
1 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Taky jsem čuměl, že má 40. Pořád ho mám zafixovaného jako 20letého vyléčeného feťáka. :D
763184
Taky jsem čuměl, že má 40. Pořád ho mám zafixovaného jako 20letého vyléčeného feťáka. *:D*
763147
3 -1
reagovat
763147
[url=http://twitter.com/IncredibleCulk/status/1298730289737293824]Macaulay Culkin slaví 40 let.[/url] *:o*
5 0
reagují: MeaCulpa, Cinefil
reagovat
Já jednu dobu frčel v autě OST ze Skály a konkrétně The Chase bylo dost nebezpečné poslouchat. Pak máte pocit, ze je i Peugeot 206 Ferrari:D
763042
Já jednu dobu frčel v autě OST ze Skály a konkrétně [url=https://m.youtube.com/watch?v=ZGVWYTDGB0c]The Chase[/url] bylo dost nebezpečné poslouchat. Pak máte pocit, ze je i Peugeot 206 Ferrari*:D*
6 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Lenže keď mne to tak leze na nervy keď si tak pozerám moje obľúbené reklamy a zrazu mi to preruší nejaký film....
763025
Lenže keď mne to tak leze na nervy keď si tak pozerám moje obľúbené reklamy a zrazu mi to preruší nejaký film....
763012
3 0
reagovat
reaguje na: verbst
A Speed dávali 2 týdny dozadu, tak ať mi nikdo neříká, že tam nechodí nic dobrého. :D:))
763012
A Speed dávali 2 týdny dozadu, tak ať mi nikdo neříká, že tam nechodí nic dobrého. *:D**:))*
763011
2 -1
reagují: SteKi
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se