Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 19241 - 19260 Napsat příspěvek
Tom Cruise zapůjčil za půl milionu liber v Norsku loď aby na ni mohl pobývat šťáb M:I 7 a tak se izoloval od populace, aby snížil riziko nákazy a mohli film dotočit. :+
763855
Tom Cruise zapůjčil za půl milionu liber v Norsku loď aby na ni mohl pobývat šťáb M:I 7 a tak se izoloval od populace, aby snížil riziko nákazy a mohli film dotočit. *:+*
11 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: KARLOS
Ach jo.
763847
Ach jo.
763846
0 -1
reagovat
reaguje na: Ne__Ty
To je z SE jedničky...
763846
To je z SE jedničky...
763845
5 0
reagují: Ne__Ty
reagovat
Pandora nám pro jednou ožila.
763845
[url=https://twitter.com/officialavatar/status/1300486299275517952]Pandora [/url]nám pro jednou ožila.
0 -1
reagují: KARLOS
reagovat
Tenet doslova boří světová kina. :D

Naštěstí se nikomu nic nestalo a neopakovala se situace z premiéry Temný rytíř povstal.
763748
[url=https://variety.com/2020/film/asia/two-injured-watching-tenet-in-singapore-1234753879/]Tenet doslova boří světová kina[/url]. *:D* Naštěstí se nikomu nic nestalo a neopakovala se situace z premiéry Temný rytíř povstal.
2 -2
reagovat
Koronavirus má další oběť... Čárové rozhodčí u tenisu :o:o
763697
Koronavirus má další oběť... Čárové rozhodčí u tenisu *:o**:o*
2 0
reagovat
reaguje na: Clavius
Tak zrovna Slováč je na tom prej tragicky, co sem slyšel...
763681
Tak zrovna Slováč je na tom prej tragicky, co sem slyšel...
763668
1 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
To rozhodně, ale přiznám se, že jsem už dlouho nezažil technické problémy. Během roku točím víceméně jen Cinestar Anděl, CC Slovanský dům, IMAX a Premiere Cinemas v Olomouci.
763668
To rozhodně, ale přiznám se, že jsem už dlouho nezažil technické problémy. Během roku točím víceméně jen Cinestar Anděl, CC Slovanský dům, IMAX a Premiere Cinemas v Olomouci.
763665
2 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: Clavius
Hmm, očividně přémiová hodnota :D...
S tím obrazovým rozdílem sem si to myslel... Pořád ale platí, že to byla jedna z nejneproblémovější projekce, ne? Tj že světelnost, kontrast i barvy byly v pořádku, respektive "lepší" jak ve většině ostatních multiplexových sálech, kde na to serou...
763665
Hmm, očividně přémiová hodnota *:D*... S tím obrazovým rozdílem sem si to myslel... Pořád ale platí, že to byla jedna z nejneproblémovější projekce, ne? Tj že světelnost, kontrast i barvy byly v pořádku, respektive "lepší" jak ve většině ostatních multiplexových sálech, kde na to serou...
763631
1 0
reagují: Clavius
reagovat
reaguje na: KARLOS
Nepoznal, obraz mi nepřišel nijak čistší než v IMAXu. 
Světelné efekty jsem měl asi 5 minut a nevadily mi, prostě takový vytuněný Philips Ambilight v kině a během těch ukázek to vypadalo vcelku efektně.
Ano, stolečky jsou vždy po pravé straně a malinko zasahují i k sousedovi. A já jako dlouhonožka jsem neměl problém svým levým kolenem do toho stolku sousedovi klepnout (pokud jej neměl vytočený nad sebe, ale byl v poloze souběžně s opěradlem), takže při nějaké lekavé scéně klidně hrozí, že něco vratkého sousedovi snadno vyklopíte na něj...
763631
Nepoznal, obraz mi nepřišel nijak čistší než v IMAXu.  Světelné efekty jsem měl asi 5 minut a nevadily mi, prostě takový vytuněný Philips Ambilight v kině a během těch ukázek to vypadalo vcelku efektně. Ano, stolečky jsou vždy po pravé straně a malinko zasahují i k sousedovi. A já jako dlouhonožka jsem neměl problém svým levým kolenem do toho stolku sousedovi klepnout (pokud jej neměl vytočený nad sebe, ale byl v poloze souběžně s opěradlem), takže při nějaké lekavé scéně klidně hrozí, že něco vratkého sousedovi snadno vyklopíte na něj...
763615
4 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: SteKi
V praxi se zjednodušuje tak, že ti pošlou jeden klíč na týden. Je to logicky operativnější a distributor s tím má míň práce...
DCI ale ze začátku počítalo s tím, že se bude posílat klíč na každou jednu projekci, s přesně nadým časem (a rezervou jen několik minut). Chtěli tím minimalizovat úniky piráckých kopií, neb ten klíč ti vygeneruje i unikátní vodoznak, takže je dohledatelná konkrétní projekce... Proto je to v základu specifikací a proto se teď může stát, že si distributor bude hlídat každou projekci, když s Tenetem má ty spešl procenta.
ps: A programováním nemyslím sestavení projekce jako takové, ale nadatlování kódu klíče ;).
763623
V praxi se zjednodušuje tak, že ti pošlou jeden klíč na týden. Je to logicky operativnější a distributor s tím má míň práce... DCI ale ze začátku počítalo s tím, že se bude posílat klíč na každou jednu projekci, s přesně nadým časem (a rezervou jen několik minut). Chtěli tím minimalizovat úniky piráckých kopií, neb ten klíč ti vygeneruje i unikátní vodoznak, takže je dohledatelná konkrétní projekce... Proto je to v základu specifikací a proto se teď může stát, že si distributor bude hlídat každou projekci, když s Tenetem má ty spešl procenta. ps: A programováním nemyslím sestavení projekce jako takové, ale nadatlování kódu klíče ;).
763620
1 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
No naprogramuješ si časy premietania na celý kino týždeň, ale to nieje nijak viazané na ten kľúč, ktorým si film odomkneš pre tú premietačku. Aspoň za mojich čias ti ten kľúč nijak nešpecifikoval v ktorých časoch to máš hrať. To už bolo v podstate čisto na nás ako kinu. A nebol vôbec žiadny problém to naprogramovanie časové obísť a pustiť si to kedy je treba..... Kde sú tie časy polnočných súkromných projekcii ;)
763620
No naprogramuješ si časy premietania na celý kino týždeň, ale to nieje nijak viazané na ten kľúč, ktorým si film odomkneš pre tú premietačku. Aspoň za mojich čias ti ten kľúč nijak nešpecifikoval v ktorých časoch to máš hrať. To už bolo v podstate čisto na nás ako kinu. A nebol vôbec žiadny problém to naprogramovanie časové obísť a pustiť si to kedy je treba..... Kde sú tie časy polnočných súkromných projekcii *;)*
763612
2 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: Clavius
A poznal bys, že to mělo 6p laser? Jako jestli je pro tebe rozdíl mezi klasickou lampou, obyčejným laserem a tímhle.
IMAX/Dolby Cinema používá navíc HDRko, takže tam je rozdíl znát, jde mi čiste o projekci jako takovou.
U těch reklam se ti ty světelné efekty líbily?
JInak ty stolečky sou v komplet celém sálu? Uff...
763615
A poznal bys, že to mělo 6p laser? Jako jestli je pro tebe rozdíl mezi klasickou lampou, obyčejným laserem a tímhle. IMAX/Dolby Cinema používá navíc HDRko, takže tam je rozdíl znát, jde mi čiste o projekci jako takovou. U těch reklam se ti ty světelné efekty líbily? JInak ty stolečky sou v komplet celém sálu? Uff...
763603
1 -1
reagují: Clavius
reagovat
reaguje na: SteKi
Klíče jsou na specifické časové rozmezí. Že to český distributor, potažmo celkově distribuce řeší tak, jak píšeš, je vedlejší. Koncept je daný tak, aby každá kopie byla dohledatelná a klíče s možností naprogramovat je na minuty.
763612
Klíče jsou na specifické časové rozmezí. Že to český distributor, potažmo celkově distribuce řeší tak, jak píšeš, je vedlejší. Koncept je daný tak, aby každá kopie byla dohledatelná a klíče s možností naprogramovat je na minuty.
763584
1 -1
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Clavius
Tak jsem si dal druhou projekci Tenetu v tomto sále a shrnul bych to takhle:
+Highlightem jsou velice pohodlné sedačky, které se při opření skloní (tím ale pozitiva končí).

- Pevně umístěný stolek, který můžete otáčet o 90 stupňů je relativně nízko, takže kdo má silné stehna nebo je trošku tlouštík, tak se tam dle mého ani nevejde.

- Držák na pití je v místech, kde chcete mít obvykle opřené lokty.

- Ty světelné efekty po stranách sálu byly jen při reklamách a ukázkách. Při filmu nikoliv, takže zřejmě v programu musí být uvedeno, že daný film má "Light show" parametr. Tenet měl jen 4K, takže světla a ani Atmos nevyužit (i to Atmos demo bylo slabé vůči tomu, co znám třeba ze Šantovky v Olomouci).
________________________________________________________________________
Suma sumárum, za 279,- beze slevy to nestojí a IMAX je někde jinde.
763603
Tak jsem si dal druhou projekci Tenetu v tomto sále a shrnul bych to takhle: +Highlightem jsou velice pohodlné sedačky, které se při opření skloní (tím ale pozitiva končí). - Pevně umístěný stolek, který můžete otáčet o 90 stupňů je relativně nízko, takže kdo má silné stehna nebo je trošku tlouštík, tak se tam dle mého ani nevejde. - Držák na pití je v místech, kde chcete mít obvykle opřené lokty. - Ty světelné efekty po stranách sálu byly jen při reklamách a ukázkách. Při filmu nikoliv, takže zřejmě v programu musí být uvedeno, že daný film má "Light show" parametr. Tenet měl jen 4K, takže světla a ani Atmos nevyužit (i to Atmos demo bylo slabé vůči tomu, co znám třeba ze Šantovky v Olomouci). ________________________________________________________________________ Suma sumárum, za 279,- beze slevy to nestojí a IMAX je někde jinde.
762899
8 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: SteKi
V Imaxu jsem nebyl. Jsme menší městské kino, takže bych se nedivil nějaké speciální verzi. Vlastně Tenet hrají jen dvakrát a pak celý měsíc nic. Možná jde taky o jiné opatření skrze korona stav filmů..
763589
V Imaxu jsem nebyl. Jsme menší městské kino, takže bych se nedivil nějaké speciální verzi. Vlastně Tenet hrají jen dvakrát a pak celý měsíc nic. Možná jde taky o jiné opatření skrze korona stav filmů..
763584
3 0
reagovat
Časový kľúč síce máš, ale nie až takto špecificky na hodinu. Tebe dajú kľúč ktorý ti odomkne daný film pre konkrétnu premietacky na týždeň dajme tomu a nie na konkrétne časy. Buď sa to zmenilo, alebo ich oklamali lebo by každý film potom meškal (pritom by stačilo preskočiť pred ďalším filmom reklamy a ukážky) alebo bol v imaxe a tam neviem ako to funguje. 
763584
Časový kľúč síce máš, ale nie až takto špecificky na hodinu. Tebe dajú kľúč ktorý ti odomkne daný film pre konkrétnu premietacky na týždeň dajme tomu a nie na konkrétne časy. Buď sa to zmenilo, alebo ich oklamali lebo by každý film potom meškal (pritom by stačilo preskočiť pred ďalším filmom reklamy a ukážky) alebo bol v imaxe a tam neviem ako to funguje. 
4 0
reagují: KARLOS, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Mas casovy kluc
763581
Mas casovy kluc
763580
5 -1
reagovat
reaguje na: MarvinP
Mají to údajně časově limitované, aby to nepouštěli pořád dokola... Oni jim to nějak odemknou v ten moment promítání a jen na čas toho filmu. Houby tomu rozumím, ale určitě tady bude nějaký promítač:D

Sjednáváji náhradní termín a lidi s listkami z minuleho promítání můžou jít zdarma. Vlastně dostanu dvakrát ten samý film, za cenu jednoho promítání, bez 20ti minut:D
763580
Mají to údajně časově limitované, aby to nepouštěli pořád dokola... Oni jim to nějak odemknou v ten moment promítání a jen na čas toho filmu. Houby tomu rozumím, ale určitě tady bude nějaký promítač*:D* Sjednáváji náhradní termín a lidi s listkami z minuleho promítání můžou jít zdarma. Vlastně dostanu dvakrát ten samý film, za cenu jednoho promítání, bez 20ti minut*:D*
763578
5 -2
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jak jako vypršel čas? To prostě musej dohrát, ne? Nebo už jsou v těch multiplexech tak zblblý, že to fakt utnou před koncem a vysypou lidi ven?!
763578
Jak jako vypršel čas? To prostě musej dohrát, ne? Nebo už jsou v těch multiplexech tak zblblý, že to fakt utnou před koncem a vysypou lidi ven?!
763573
5 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se