Důležitý vzkaz pro Snipsley: jestli jsi ten, co chodil na ztracenou diskusi o HP, tak náhradní útočiště je na link
Aries
Snipsley
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. 720p mi jede na 2600+, 768 MB RAM v QT7 tak 1fps, v Neru 100% plynulé, zatížení CPU 40-80%.
Dík za tip.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|