Měl jsem nějaké problémy s internetem takže jsem tu byl naposledy tušim začátkem léta. Asi se to tu už probíralo, ale stejně bych chtěl říct, že nový design se mi hrozně líbí
a to jsem si myslel, že lepší než ten starý, už ani nejde udělat.
Martin

