Fluke
Njn... ja mel stesti jen na vejsku, ve ktery tridy nebyly... proste mas obor a na ten chodi X lidi, pricemz to se pak rozdeli podle toho, jaky si kdo zapise seminare... a pokud nebydlis na kolejich a ucebny maj rozlohu fotbalovyho hriste je seznamovani mnohem pomalejsi, nez kdyz te na stredni/gymplu nahnali do jedny tridy a radujte se, mnozte se... :))) Ale mozna je to tim, ze jsem tam vydrzel jen dva a pul roku a chodil jsem tam zhruba tak casto, jako ted chodi do skoly Vincent (jen se pochlub, chlapce ;))).
|
reagovat
|
..teďka čekám kdy už konečně v půjčovně vrátí nějakej borec Serenity, abych si ho půjčil...kde sou ty časy scifi.
(Jo a ještě 85% tý třídy jsou holky
)
