No bože, tak se spletou... Jinak jsem dnes viděl šifru mistra leonarda... Taková hrůza to určitě nebyla, s určitou dávkou nadsázky jsem se i vžil do příběhu, ale zase nějak extra to nebylo... Takový normální průměr... Jo a co jste měli s tím Hanksem a jeho vlasama? Kdyť je tam měl zcela normální....
|
reagovat
|

Zatim u zadne, neboj 
A propos, nechceme udelat nejakou hromadnejsi akci s kinem a treba i pitkou? Myslim, ze na takovem Miami Viace bychom se mohli shodnout... hm?
Tak co?