Ja mam ty okamzity vzpominky malinko pokazeny trochu tim, ze byla u me dost dusna atmosfera (protoze jsem jako "jednickar" nezabodoval u predsedy komise :-)... ale po par hodinach uz to byl pohodeovej start neskutecny trimesicni kalby... nebal bych se rict, ze nejlepsi tydny zivota (i kdyz, to je po kazdy maturite / bakalarce / statnici apod.). Takze taky zavidim... 

... teď ještě musím doháněk - kvůli tomu novýmu traileru na Supermana nějak nestíhám