Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 129461 - 129480 Napsat příspěvek

Superman returns

Jako APRIL je ten teaser fakt dobrej:) Zabery meteoritu z Drtivyho dopadu (more) a Armagedonu (mesto) jsou moc pekny.:)
437510
Jako APRIL je ten teaser fakt dobrej:) Zabery meteoritu z Drtivyho dopadu (more) a Armagedonu (mesto) jsou moc pekny.:)
Superman returns
0 0
reagovat

Vincent

Urcite nie, poriadne sa pozri na ten teaser a uvidis tie nove zabery.
437509
Urcite nie, poriadne sa pozri na ten teaser a uvidis tie nove zabery.
Vincent
0 0
reagovat
Tak mi připadá jestli někdo nesestříhal Superman Returns jako aprílový žertík, co imfe s kocourem? =)
437508
Tak mi připadá jestli někdo nesestříhal Superman Returns jako aprílový žertík, co imfe s kocourem? =)
0 0
reagovat

Tiger

no a co s tim
437507
no a co s tim
Tiger
0 0
reagovat
Cival: Windowsem to asi nebude, spíš internetovym prohlížečem....
437506
Cival: Windowsem to asi nebude, spíš internetovym prohlížečem....
0 0
reagovat

agent

Nedalo.
437505
Nedalo.
agent
0 0
reagovat

Cival

a nedalo by se to někde stáhnout mě to totiž tak trochu nefunguje. nevimčim to bude nejspiš Windowsem
437504
a nedalo by se to někde stáhnout mě to totiž tak trochu nefunguje. nevimčim to bude nejspiš Windowsem
Cival
0 0
reagovat
Další klip">link k Sin City.
437503
Další klip k Sin City.
0 0
reagovat

chat

tak díky kocoure ten chat jsi shotovil docela rychle! pravidla jsou vo ničom ale samozřejmě je budem všichni dodržovat teda až na cloveka:)
437502
tak díky kocoure ten chat jsi shotovil docela rychle! pravidla jsou vo ničom ale samozřejmě je budem všichni dodržovat teda až na cloveka:)
chat
0 0
reagovat

chat

Takze podekujte Kocourovi a racte naklusat do chatu (viz zahlavi)... A prectete si prosim pravidla, predtim nez neco napisete. Dekujem.
437501
Takze podekujte Kocourovi a racte naklusat do chatu (viz zahlavi)... A prectete si prosim pravidla, predtim nez neco napisete. Dekujem.
chat
0 0
reagovat

pěkný

ten eros to je síla
437500
ten eros to je síla
pěkný
0 0
reagovat

imf

jo ještě taková maličkost já jsem agent né člověk pokud netušíš co to kecam tak se podívej na to co si napsal:)
437499
jo ještě taková maličkost já jsem agent né člověk pokud netušíš co to kecam tak se podívej na to co si napsal:)
imf
0 0
reagovat

imf

klidně je vymaž mě stejně žádnej nechce fungovat
437498
klidně je vymaž mě stejně žádnej nechce fungovat
imf
0 0
reagovat
Jinak koncem tydne se budou promazavat starsi oldie az nekam k Big Trouble in Little China, takze mate posledni sanci si stahnout ty starsi...
437497
Jinak koncem tydne se budou promazavat starsi oldie az nekam k Big Trouble in Little China, takze mate posledni sanci si stahnout ty starsi...
0 0
reagovat

clovek

Toho bych se nebal. Diskuze je dobra pro lidi, kteri sem chodi cas od casu (a je jich vetsina). Na chatu se tezko dozvis, co nekdo napsal pred hodinou. Chat tak bude slouzit jen jako doplnek pro jiste aktivnejsi uzivatele. Mozna se dockate uz brzy, ale budte prosim trpelivi, vazne nemame na praci jenom vylepsovani TZ. :)
437496
Toho bych se nebal. Diskuze je dobra pro lidi, kteri sem chodi cas od casu (a je jich vetsina). Na chatu se tezko dozvis, co nekdo napsal pred hodinou. Chat tak bude slouzit jen jako doplnek pro jiste aktivnejsi uzivatele. Mozna se dockate uz brzy, ale budte prosim trpelivi, vazne nemame na praci jenom vylepsovani TZ. :)
clovek
0 0
reagovat

chat

Já se přidávám chat je určitě dobrý nápad.
437495
Já se přidávám chat je určitě dobrý nápad.
chat
0 0
reagovat

chat

bezva nápad to by bylo víc než dobrý! snažte se uvažovat rychleji please! i když na druhou stranu diskuze by byly prázdný všichni by o tom diskutovaly na chatu
437494
bezva nápad to by bylo víc než dobrý! snažte se uvažovat rychleji please! i když na druhou stranu diskuze by byly prázdný všichni by o tom diskutovaly na chatu
chat
0 0
reagovat

chat

Budeme o tom uvazovat.
437493
Budeme o tom uvazovat.
chat
0 0
reagovat
Tak teaser Ice Age 2 jsem se málem potentoval, fakt prdel =)
437492
Tak teaser Ice Age 2 jsem se málem potentoval, fakt prdel =)
0 0
reagovat

chat

nerad to rikam, ale mozna na tom neco bude...lidi je tu online porad hodne, tak proc ne? byla by to dobra alternativa k diskuzi.
437491
nerad to rikam, ale mozna na tom neco bude...lidi je tu online porad hodne, tak proc ne? byla by to dobra alternativa k diskuzi.
chat
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se