Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 129441 - 129460 Napsat příspěvek

jojo

na to uz mam koupenej listek, ale az na stredu.v utery totiz du na seanci, dvojnik a hlavne-jasna budoucnost. takze budu mit celou serii od tvurce.
437530
na to uz mam koupenej listek, ale az na stredu.v utery totiz du na seanci, dvojnik a hlavne-jasna budoucnost. takze budu mit celou serii od tvurce.
jojo
0 0
reagovat
jackieboy: Máš, já sem se teďka vrátil z 2046.
437529
jackieboy: Máš, já sem se teďka vrátil z 2046.
0 0
reagovat

btw 2tiger

nikdo tu neni, protoze sou vsichni na febiofestu, nepletu se lidi?
437528
nikdo tu neni, protoze sou vsichni na febiofestu, nepletu se lidi?
btw 2tiger
0 0
reagovat

no pani

ty tv spoty (krom transformation) me fakt dostaly. mel sem pri nich podobnou husinu jako u traileru. akorat by me teda zajimalo, co je to za hybrid kluzaku, co se na nem skywalker a kenobi triskaj nad tou lavou. vsim si toho nekdo? ja sem si to frameoval ale nerozlustil sem z toho nic....to vypada jak litaci sutr....a skvelej je spot na unleashed, to se taky desne tesim. hold tenhle rok nebude tak slabej, jaxem myslel na jeho zacatku...
437527
ty tv spoty (krom transformation) me fakt dostaly. mel sem pri nich podobnou husinu jako u traileru. akorat by me teda zajimalo, co je to za hybrid kluzaku, co se na nem skywalker a kenobi triskaj nad tou lavou. vsim si toho nekdo? ja sem si to frameoval ale nerozlustil sem z toho nic....to vypada jak litaci sutr....a skvelej je spot na unleashed, to se taky desne tesim. hold tenhle rok nebude tak slabej, jaxem myslel na jeho zacatku...
no pani
0 0
reagovat
imf: Já sem jenom občas zabrousim, zjistim, že se nic neděje a jdu jinam...
437526
imf: Já sem jenom občas zabrousim, zjistim, že se nic neděje a jdu jinam...
0 0
reagovat
Tiger: No jestli nemas o vikendu na praci nic jinyho nez bejt cely hodiny na jednom webu tak je to smutny, ale nemusis nas s tim nutne zatezovat. ;)
437525
Tiger: No jestli nemas o vikendu na praci nic jinyho nez bejt cely hodiny na jednom webu tak je to smutny, ale nemusis nas s tim nutne zatezovat. ;)
0 0
reagovat

Haló

Haló lidi, je sobota, to tady chcíp pes?
437524
Haló lidi, je sobota, to tady chcíp pes?
Haló
0 0
reagovat

TV ukázky

Great, hned je musim stáhnout :)
437523
Great, hned je musim stáhnout :)
TV ukázky
0 0
reagovat

Episode III

Do klipu jsme pridali trio novych TV ukazek.
437522
Do klipu jsme pridali trio novych TV ukazek.
Episode III
0 0
reagovat

kurnik

ted\a ten april me malem dostal.resp. ten febiofest. poslal sem tam chudaka spoluzaka a ono mu to fakt doslo az kdyz tam dosel. myslim ze na pubu to dostane hodne lidi, ale ten trailer...to si myslim ze nespolkne nikdo.jinak s tim meteoritem nejste moc daleko, pokud nekdo nevidel prvni obrazky, tak si je sezente, ten meteorit (ze skutecneho nataceni) vypada fakt dobre
437521
ted\a ten april me malem dostal.resp. ten febiofest. poslal sem tam chudaka spoluzaka a ono mu to fakt doslo az kdyz tam dosel. myslim ze na pubu to dostane hodne lidi, ale ten trailer...to si myslim ze nespolkne nikdo.jinak s tim meteoritem nejste moc daleko, pokud nekdo nevidel prvni obrazky, tak si je sezente, ten meteorit (ze skutecneho nataceni) vypada fakt dobre
kurnik
0 0
reagovat
teda koukal jsem na odpovědi na na minulý kvíz a docela jsem koukal.Některé bych zaboha nepoznal,ani když už vím o koho jde.poznal jsem akorát Stillera a byl bych přísahal,že je tam Jason Isaac:-) Ale alespoň je teď pro změnu zase něco lehkýho:-)
437520
teda koukal jsem na odpovědi na na minulý kvíz a docela jsem koukal.Některé bych zaboha nepoznal,ani když už vím o koho jde.poznal jsem akorát Stillera a byl bych přísahal,že je tam Jason Isaac:-) Ale alespoň je teď pro změnu zase něco lehkýho:-)
0 0
reagovat

Kryšpín

No čtyři už jsme linkovali dřív, tenhle je pátej.
437519
No čtyři už jsme linkovali dřív, tenhle je pátej.
Kryšpín
0 0
reagovat

imf

Jo pravda. Já je mám neoficiálně na stránkách ke stažení už od 25. března. Ale mám jich tam víc, konkrétně pět.
437518
Jo pravda. Já je mám neoficiálně na stránkách ke stažení už od 25. března. Ale mám jich tam víc, konkrétně pět.
imf
0 0
reagovat

kryspin

Cival tu zadny klip k Sin City neresil. Slo o klip v rubrice klipy, tj. windows media stream. Bezna stahnutelna verze skutecne neexistuje (alespon ne oficialne).
437517
Cival tu zadny klip k Sin City neresil. Slo o klip v rubrice klipy, tj. windows media stream. Bezna stahnutelna verze skutecne neexistuje (alespon ne oficialne).
kryspin
0 0
reagovat

Cival

Který klip sin city, konkrétně myslíš? Proč by se němělo dát stáhnout?
437516
Který klip sin city, konkrétně myslíš? Proč by se němělo dát stáhnout?
Cival
0 0
reagovat

Superman Returns

hezké pánové :D .. já se bavil :D .. hezký pokus o apríl .. ale zajímalo by mě - kolik lidí to vzalo vážně :) btw: už u obrázků jsem se zarazil - Hulk, World´s Finest a asi Armageddon ... :)
437515
hezké pánové :D .. já se bavil :D .. hezký pokus o apríl .. ale zajímalo by mě - kolik lidí to vzalo vážně :) btw: už u obrázků jsem se zarazil - Hulk, World´s Finest a asi Armageddon ... :)
Superman Returns
0 0
reagovat
Yo a řekni nám prosimtě ještě imfe, jak to je s tím Sin City na Febiofestu? To je taky žertík? =)
437514
Yo a řekni nám prosimtě ještě imfe, jak to je s tím Sin City na Febiofestu? To je taky žertík? =)
0 0
reagovat

Superman Returns

OK. Trailerzono, dostala jsi mě. Když jsem to stahoval, byl jsem natěšený, jak malé děcko. Pěkná koláž z Armageddonu, Drtivého dopadu, původního Supermana a fiktivného traileru na World´s Finest ;-)
437513
OK. Trailerzono, dostala jsi mě. Když jsem to stahoval, byl jsem natěšený, jak malé děcko. Pěkná koláž z Armageddonu, Drtivého dopadu, původního Supermana a fiktivného traileru na World´s Finest ;-)
Superman Returns
0 0
reagovat

Superman Returns-APRIL

:-D...moc hezký kluci.
437512
:-D...moc hezký kluci.
Superman Returns-APRIL
0 0
reagovat

Kvíz

Teď je to až moc lehké.
437511
Teď je to až moc lehké.
Kvíz
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se