Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 129481 - 129500 Napsat příspěvek

imf

dobře nebudu se stebou hádat stejně by to bylo vo ničom. Říkaš mam kecat na chatu,dobře budu ale Tigera napadla dost dobrá myšlenka proč nezaložit chat na trailerzonebylo by to vo dost jednodušší vyřešilo by to všechny problémy a my by jsme byly spokojený:)
437490
dobře nebudu se stebou hádat stejně by to bylo vo ničom. Říkaš mam kecat na chatu,dobře budu ale Tigera napadla dost dobrá myšlenka proč nezaložit chat na trailerzonebylo by to vo dost jednodušší vyřešilo by to všechny problémy a my by jsme byly spokojený:)
imf
0 0
reagovat

Chat

Jo, na kecání je chat, tak založte na trailerzone.net chat, ne? :)
437489
Jo, na kecání je chat, tak založte na trailerzone.net chat, ne? :)
Chat
0 0
reagovat

clovek

Protoze je to tzv. odborna tematicka diskuze? To co tu provozujete je proste chat... na to je ICQ (pokud mluvis s konkretni osobou) nebo chat servery, kde spolu lide proste "jen" kecaji. Nikdo ti nebrani se tu 50 prispevku hadat o tom, proc se ti nelibi/libi nejaky trailer/film, ale musi to byt cilena diskuze s argumenty, ne chat o tom, ze se ti vcera rozbil comp a uteklo ti morce... comprende?
437488
Protoze je to tzv. odborna tematicka diskuze? To co tu provozujete je proste chat... na to je ICQ (pokud mluvis s konkretni osobou) nebo chat servery, kde spolu lide proste "jen" kecaji. Nikdo ti nebrani se tu 50 prispevku hadat o tom, proc se ti nelibi/libi nejaky trailer/film, ale musi to byt cilena diskuze s argumenty, ne chat o tom, ze se ti vcera rozbil comp a uteklo ti morce... comprende?
clovek
0 0
reagovat

imf

ach tak!! no budu se snažit tyhle pravidla dodržet ale pověz mi jedno proč si tu s někym nemůžu neco prodiskutovat nehleďe na to že tu bude přes 50 diskuzí.
437487
ach tak!! no budu se snažit tyhle pravidla dodržet ale pověz mi jedno proč si tu s někym nemůžu neco prodiskutovat nehleďe na to že tu bude přes 50 diskuzí.
imf
0 0
reagovat

agent

Neni to o tom, kolik ti je, ale jak se chovas. Doufam, ze blond(ak)/clovek si to na treti pokus uz konecne uvedomi, kdyz nebude resit veci horkou hlavou, nadavkami a urazkami, nikdo ho odsud vyhazovat nebude.
437486
Neni to o tom, kolik ti je, ale jak se chovas. Doufam, ze blond(ak)/clovek si to na treti pokus uz konecne uvedomi, kdyz nebude resit veci horkou hlavou, nadavkami a urazkami, nikdo ho odsud vyhazovat nebude.
agent
0 0
reagovat

imf

už budu hodnej:-) (možná)
437485
už budu hodnej:-) (možná)
imf
0 0
reagovat

Vincent

tak hele vincentíku nevim o tom že by tahle stránka byla jenom pro dospělý!!! a řekl bych že tu nejsem jediný poberťák nebo snad jo?
437484
tak hele vincentíku nevim o tom že by tahle stránka byla jenom pro dospělý!!! a řekl bych že tu nejsem jediný poberťák nebo snad jo?
Vincent
0 0
reagovat

Forrest

jak si na to přišel? to je to tak nápadný?
437483
jak si na to přišel? to je to tak nápadný?
Forrest
0 0
reagovat

Můj poslední příspěvek k tomuto tématu...

to all:No, když se přestaneme bavit na toto téma, tak by se to mělo utišit....danny:Já bych taky rád znal tu písničku z té ponorky:-(...s tím"ty jsi přece náš"...já to chápu:-)...ale můj nejméně oblíbený díl;-).
437482
to all:No, když se přestaneme bavit na toto téma, tak by se to mělo utišit....danny:Já bych taky rád znal tu písničku z té ponorky:-(...s tím"ty jsi přece náš"...já to chápu:-)...ale můj nejméně oblíbený díl;-).
Můj poslední příspěvek k tomuto tématu...
0 0
reagovat

člověk

Určitě budu mluvit za všechny, když řeknu:"Konečně je od něj pokoj:)". Agente, nesnažíš se mu náhodou podobat?
437481
Určitě budu mluvit za všechny, když řeknu:"Konečně je od něj pokoj:)". Agente, nesnažíš se mu náhodou podobat?
člověk
0 0
reagovat

Všichni

Tak lidi,kolik dní to tu chcete ještě pitvat...
437480
Tak lidi,kolik dní to tu chcete ještě pitvat...
Všichni
0 0
reagovat
Aiiiii :) Už nám sem chodí i děti, vidíte jak je TZ slavná =)
437479
Aiiiii :) Už nám sem chodí i děti, vidíte jak je TZ slavná =)
0 0
reagovat

clovek

Presne v duchu trikrat a dost budes mit posledni sanci, takze si to dobre rozmysli... bude to tvoje posledni identita.
437478
Presne v duchu trikrat a dost budes mit posledni sanci, takze si to dobre rozmysli... bude to tvoje posledni identita.
clovek
0 0
reagovat

imf

tak jo už to mam budu blondak co ty na to?
437477
tak jo už to mam budu blondak co ty na to?
imf
0 0
reagovat

clovek

Upozornuju, ze uz si muzes zacit vymyslet novou prezdivku za ten prispevek, kterej jsem prave smazal.
437476
Upozornuju, ze uz si muzes zacit vymyslet novou prezdivku za ten prispevek, kterej jsem prave smazal.
clovek
0 0
reagovat

IMF

Ok, koukej je hned pouzit o jeden prispevek pod tebou :-)
437475
Ok, koukej je hned pouzit o jeden prispevek pod tebou :-)
IMF
0 0
reagovat

cival

Ja uz je mam, ses pomalej. ;)
437474
Ja uz je mam, ses pomalej. ;)
cival
0 0
reagovat

Fantastic Four

jo jen tak mimochodem nenašel by se trailer na tenhle film v trošku lepší kvalitě??? já mam radši visokou kvalitku je to pak větší vzrůšo:) jestli chápete co tim myslim
437473
jo jen tak mimochodem nenašel by se trailer na tenhle film v trošku lepší kvalitě??? já mam radši visokou kvalitku je to pak větší vzrůšo:) jestli chápete co tim myslim
Fantastic Four
0 0
reagovat

Cival

ano tati.... držim hubu:)
437472
ano tati.... držim hubu:)
Cival
0 0
reagovat
Tak uz prosim vas budte zticha. Tohle si reste po mailu. Tady pouze filmy a trailery. Jinak zazadam Kocoura aby mi dal prava na mazani a ban aa nastanou zly casy :-))
437471
Tak uz prosim vas budte zticha. Tohle si reste po mailu. Tady pouze filmy a trailery. Jinak zazadam Kocoura aby mi dal prava na mazani a ban aa nastanou zly casy :-))
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se