Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128581 - 128600 Napsat příspěvek

trailer na WOTW

Třeba v traileru na Znamení taky nebyli mimozemšťáné a v samotném filmu jich bylo ke konci možná až příliš.
438390
Třeba v traileru na Znamení taky nebyli mimozemšťáné a v samotném filmu jich bylo ke konci možná až příliš.
trailer na WOTW
0 0
reagovat

Forrest

Já bych byl moc rád, kdyby tam nebyli vidět.A nač děsit zevnějškem, když to jde jinak a lépe.
438389
Já bych byl moc rád, kdyby tam nebyli vidět.A nač děsit zevnějškem, když to jde jinak a lépe.
Forrest
0 0
reagovat

WOTW

Já myslím, že tam ti vaši mimozemšťani nebudou vidět vůbec. Poslední dobou o tom všude čtu - bude to komorní příběh. Taky říkali, že Spielberg řekl, že to točí jako akční SCI-FI horor a on vidí hrůzu spíše v tom, že mimozemšťany neukáže:(
438388
Já myslím, že tam ti vaši mimozemšťani nebudou vidět vůbec. Poslední dobou o tom všude čtu - bude to komorní příběh. Taky říkali, že Spielberg řekl, že to točí jako akční SCI-FI horor a on vidí hrůzu spíše v tom, že mimozemšťany neukáže:(
WOTW
0 0
reagovat

EDDIE

"...,že tam ještě ty nej záběry nebyly?A jaký třeba myslíš?" Tím jsem chtěl říct, že mě na tenhle film táhne Fanningová s Cruisem, ale ne Spielberg a také ne sci-fi žánr(který mám rád)...jde o to, že já nevím, co myslíš těmi nej záběry...u SWIII jsem rád koukal na herecké kreace McGregora, McDiarmida...a i toho Christensena.Ale vše okolo nich mne s překvapením nezajímalo...už pro mě nemají SW tak velké kouzlo.
438387
"...,že tam ještě ty nej záběry nebyly?A jaký třeba myslíš?" Tím jsem chtěl říct, že mě na tenhle film táhne Fanningová s Cruisem, ale ne Spielberg a také ne sci-fi žánr(který mám rád)...jde o to, že já nevím, co myslíš těmi nej záběry...u SWIII jsem rád koukal na herecké kreace McGregora, McDiarmida...a i toho Christensena.Ale vše okolo nich mne s překvapením nezajímalo...už pro mě nemají SW tak velké kouzlo.
EDDIE
0 0
reagovat
Ale no tak, trailer pořád byl je a bude poutač na určitý snímek, a umění je právě v tom, ukázat co nejméně co nejvícekrát a vždy přidat jen pár střihů nových záběrů - říct dost, ale ne všechno. Když už jsme u toho, vezměme například ukázky z Epizody III. (SW). Ukázali toho opravdu slušné množství kvalitních záběrů, ale ne to nejlepší. Já prostě jen počítám s tím (ne, já to vím) že Spielberg není takový blbec aby se připravil o potencionální zědavce, kteří do toho kina půjdou právě a jenom proto, aby viděli Mimozemšťany
438386
Ale no tak, trailer pořád byl je a bude poutač na určitý snímek, a umění je právě v tom, ukázat co nejméně co nejvícekrát a vždy přidat jen pár střihů nových záběrů - říct dost, ale ne všechno. Když už jsme u toho, vezměme například ukázky z Epizody III. (SW). Ukázali toho opravdu slušné množství kvalitních záběrů, ale ne to nejlepší. Já prostě jen počítám s tím (ne, já to vím) že Spielberg není takový blbec aby se připravil o potencionální zědavce, kteří do toho kina půjdou právě a jenom proto, aby viděli Mimozemšťany
0 0
reagovat

EDDIE

O čem to mluvíš Phile?Nechápu to.Nevím na co reaguješ, pokud na tu "geniální" hlášku, co napsala buffy a já ji jen citoval...no....nevim, kam tím míříš.Ale budu reagovat:Vím, že jsi to tak nemyslel a uvědomíš si to, ale jak můžeš vědět, že tam ještě ty nej záběry nebyly?A jaký třeba myslíš?Já se osobně těším na Dakotu a Toma, jinak padání mostů jsem si užil dost;-).
438385
O čem to mluvíš Phile?Nechápu to.Nevím na co reaguješ, pokud na tu "geniální" hlášku, co napsala buffy a já ji jen citoval...no....nevim, kam tím míříš.Ale budu reagovat:Vím, že jsi to tak nemyslel a uvědomíš si to, ale jak můžeš vědět, že tam ještě ty nej záběry nebyly?A jaký třeba myslíš?Já se osobně těším na Dakotu a Toma, jinak padání mostů jsem si užil dost;-).
EDDIE
0 0
reagovat

kfk

A co třeba Válka světů, tam ty nej záběry nejsou (zatím).
438384
A co třeba Válka světů, tam ty nej záběry nejsou (zatím).
kfk
0 0
reagovat
no teda, takze maminka mi cely zivot lhala?!? ja myslel, ze trailery jsou od toho, aby me odradili od filmu, zhatili vsechny moje nadejna ocekavani a usetrili penize za vstupny...zrada!
438383
no teda, takze maminka mi cely zivot lhala?!? ja myslel, ze trailery jsou od toho, aby me odradili od filmu, zhatili vsechny moje nadejna ocekavani a usetrili penize za vstupny...zrada!
0 0
reagovat
"Trailery jsou teda dobré upoutávky,ale co je na tom nejhorší,že tam dají nejlepší ukázky aby se co nejvíce lidí chytlo a koupilo si to a nebo aby na to všichni šli do kina."....tak to byl teda bonmot.;-)
438382
"Trailery jsou teda dobré upoutávky,ale co je na tom nejhorší,že tam dají nejlepší ukázky aby se co nejvíce lidí chytlo a koupilo si to a nebo aby na to všichni šli do kina."....tak to byl teda bonmot.;-)
0 0
reagovat

buffy

ty si ale bystra!ja si dycky myslel, ze do traileru se davaj jenom nepovedeny zabery :-)
438381
ty si ale bystra!ja si dycky myslel, ze do traileru se davaj jenom nepovedeny zabery :-)
buffy
0 0
reagovat

HP TRAILER+ostatní:o)

Ahoj sorry,že píšu,ale viděla jsem trailer "Továrna na čokoládu atd atd.(UŽ MI TO VŠECHNO JDE"Bylo to

nedorozumění s Vámi asi..
Trailery jsou teda dobré upoutávky,ale co je na tom nejhorší,že tam dají nejlepší ukázky aby se co nejvíce lidí chytlo a koupilo si to a nebo aby na to všichni šli do kina.A jak tu někdo psal,že viděl upoutávku a pak když viděl celý film byl hodně zklamaný..
Jo,ale Batman Begins má být prý dobrý,tak jsem na to zvědavá.
jen tak nemá mít tento měsíc premiéru?
438380
Ahoj sorry,že píšu,ale viděla jsem trailer "Továrna na čokoládu atd atd.(UŽ MI TO VŠECHNO JDE"Bylo to nedorozumění s Vámi asi.. Trailery jsou teda dobré upoutávky,ale co je na tom nejhorší,že tam dají nejlepší ukázky aby se co nejvíce lidí chytlo a koupilo si to a nebo aby na to všichni šli do kina.A jak tu někdo psal,že viděl upoutávku a pak když viděl celý film byl hodně zklamaný.. Jo,ale Batman Begins má být prý dobrý,tak jsem na to zvědavá. jen tak nemá mít tento měsíc premiéru?
HP TRAILER+ostatní:o)
0 0
reagovat
Vincent: :-D
To all:Teď jsem si všiml, že hudbu...tu skvělou hudbu k Begins dělal zimmer s Howardem...mám z toho moc hezký pocit, snad to nikdo nepodělá.
438379
Vincent: :-D To all:Teď jsem si všiml, že hudbu...tu skvělou hudbu k Begins dělal zimmer s Howardem...mám z toho moc hezký pocit, snad to nikdo nepodělá.
0 0
reagovat
O který holce? Jak si promluví s tou malou holkou, tak říká "For me to poop up" :)
438378
O který holce? Jak si promluví s tou malou holkou, tak říká "For me to poop up" :)
0 0
reagovat
SW Episode II: Cloony utoci ;)
438377
SW Episode II: Cloony utoci ;)
0 0
reagovat

kfk

Spíš tak 85%, ale souhlásím, že Kilmer a Cloony byli strašní.
438376
Spíš tak 85%, ale souhlásím, že Kilmer a Cloony byli strašní.
kfk
0 0
reagovat

EDDIE

Možná?Možná?!.....Stoprocentně!!!!!Z ukázek zatím vyapadá MOC dobře.....MOŽNÁ?!...Clooney s Kilmerem byli hrozní.A nemluvě o filmech samotných.....NENÁVIDÍM Joela Schumachera a jeho dílka...krom Telefonní budky a Hráčů se smrtí.
438375
Možná?Možná?!.....Stoprocentně!!!!!Z ukázek zatím vyapadá MOC dobře.....MOŽNÁ?!...Clooney s Kilmerem byli hrozní.A nemluvě o filmech samotných.....NENÁVIDÍM Joela Schumachera a jeho dílka...krom Telefonní budky a Hráčů se smrtí.
EDDIE
0 0
reagovat

scroochy,Vincent

"A groom has kissed a bride after years of practising on his sister."
P.S.:Co říkal o tý holce do tý kamery tím šeptem, please.
438374
"A groom has kissed a bride after years of practising on his sister." P.S.:Co říkal o tý holce do tý kamery tím šeptem, please.
scroochy,Vincent
0 0
reagovat

StarWars trilogie

vim, ze tady se nevedou zadny inzeraty, takze se redakci omlouvam, ale SCHANIM 97se RELEASE A UUUUPLNE PUVODNI RELEASE TRILOGIE NA CD/DVD NOSICICH.Samozrejme, ze adekvatne zaplatim! Pleasseeeeee! Ozvete se tu, ci na s.cermak@seznam.cz.Predem dik a este jednou sorac...
438373
vim, ze tady se nevedou zadny inzeraty, takze se redakci omlouvam, ale SCHANIM 97se RELEASE A UUUUPLNE PUVODNI RELEASE TRILOGIE NA CD/DVD NOSICICH.Samozrejme, ze adekvatne zaplatim! Pleasseeeeee! Ozvete se tu, ci na s.cermak@seznam.cz.Predem dik a este jednou sorac...
StarWars trilogie
0 0
reagovat
Myslim, že pár lidí to zn tak nazpaměť, že by to udělali i bez těch anglických. Spíš je problém s tím, že spoustu věcí je nepřeložitelnejch tak, aby to byla prdel :)
438372
Myslim, že pár lidí to zn tak nazpaměť, že by to udělali i bez těch anglických. Spíš je problém s tím, že spoustu věcí je nepřeložitelnejch tak, aby to byla prdel :)
0 0
reagovat
"I've got some spoiler fory you: YOU WILL DIE ALONE!


ne, vazne...chtelo by to udelat titulky, aby si to uzili i ty mene schopni ;) nevite nekdo o anglickejch?
438371
"I've got some spoiler fory you: YOU WILL DIE ALONE!

ne, vazne...chtelo by to udelat titulky, aby si to uzili i ty mene schopni ;) nevite nekdo o anglickejch?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se