Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128361 - 128380 Napsat příspěvek

Casper

Hele je v tom spousta dalsich faktoru (preklady by se stejne musely zverejnovat zpetne... nebudeme cekat s vydanim traileru nez to nekdo prelozi) apod. Slibuju, ze to proberu s ostatnimi.
436681
Hele je v tom spousta dalsich faktoru (preklady by se stejne musely zverejnovat zpetne... nebudeme cekat s vydanim traileru nez to nekdo prelozi) apod. Slibuju, ze to proberu s ostatnimi.
Casper
0 0
reagovat

happy new year

Všem všechno nejlepší do nového roku!!!
436680
Všem všechno nejlepší do nového roku!!!
happy new year
0 0
reagovat
To znamena ze se vam muzou hlasit dobrovolnici? ;-D
436679
To znamena ze se vam muzou hlasit dobrovolnici? ;-D
0 0
reagovat

Casper

To je zase otazka, jestli by se zajistila potrebna kvalita prekladu (sam prekladam profesionalne, takze jsem na to docela pedant ;). U traileru to imho ale neni takova katastrofa. Filmu vetsinou stejne "porozumite" az v kinech. ;)
436678
To je zase otazka, jestli by se zajistila potrebna kvalita prekladu (sam prekladam profesionalne, takze jsem na to docela pedant ;). U traileru to imho ale neni takova katastrofa. Filmu vetsinou stejne "porozumite" az v kinech. ;)
Casper
0 0
reagovat

Titulky,preklady?

A nemohli by to delat naky fandove? Urcite by se nasel nekdo, kdo by vam rad pomohl a prelozil to a vy by jste to sem pak jen hodili... a ja bych to treba uvital,protoze i kdyz se aj ucim,tak kvalita neni nic moc a rad bych vsemu rozumel.
436677
A nemohli by to delat naky fandove? Urcite by se nasel nekdo, kdo by vam rad pomohl a prelozil to a vy by jste to sem pak jen hodili... a ja bych to treba uvital,protoze i kdyz se aj ucim,tak kvalita neni nic moc a rad bych vsemu rozumel.
Titulky,preklady?
0 0
reagovat
Acheron: Od toho je rubrika Na obzoru, abychom tam takove vecicky mohli davat, tak nebud smutny. ;)

Merlin: Rozhodne je to mily napad, ale neuveritelne pracny (kdo kdy neco prekladal, ten vi o cem mluvim). Uz takhle davame maximum casu, ktery nam zbyva do pridavani samotnych traileru. Na preklad skutecne neni cas.
436676
Acheron: Od toho je rubrika Na obzoru, abychom tam takove vecicky mohli davat, tak nebud smutny. ;)
Merlin: Rozhodne je to mily napad, ale neuveritelne pracny (kdo kdy neco prekladal, ten vi o cem mluvim). Uz takhle davame maximum casu, ktery nam zbyva do pridavani samotnych traileru. Na preklad skutecne neni cas.
0 0
reagovat

imf

       :(
436675
       :(
imf
0 0
reagovat

Redakci

Jo ještě k těm překladům.Já většině trailerů rozumím,ale některým samozřejmě ně a určitě je spousta milovníků trailerů,kteří neumí anglicky ani slovo.
Nešlo by třeba jen napsat do texťáku překlad traileru dát ho ke stáhnutí na stránku s trailerem? Případně ještě připsat časy,kdy která věta začíná.Myslím že by to dost lidí potěšilo...
436674
Jo ještě k těm překladům.Já většině trailerů rozumím,ale některým samozřejmě ně a určitě je spousta milovníků trailerů,kteří neumí anglicky ani slovo. Nešlo by třeba jen napsat do texťáku překlad traileru dát ho ke stáhnutí na stránku s trailerem? Případně ještě připsat časy,kdy která věta začíná.Myslím že by to dost lidí potěšilo...
Redakci
0 0
reagovat

Překlady a teasery

Zdravím všechny příznivce trailerů.Jak se máte?

Mohl bych někoho poprosit o přepis toho,co říkají v Kingdom of Heaven a v novém trl na Sin city?

Chtěl bych se zeptat,co říkáte na Teasery? Já osobně si myslím,že jsou mnohdy lepší než trailery(pokud tam ovšem nejsou tři záběry a nápis). Mám favority jako např. teaser na Spideyho 2, Harryho Pottera 3 nebo třeba Matrix Revolutions.
Teasery méně mluví,což je mnohdy lepší,mám pocit v že se v trailerech už moc kecá,prakticky neustále a často vyzradí polovinu filmu,viz.Harry 3,kde už v traileru víme,že Sirius Black zabil Harrymu rodiče,kdežto polovinu filmu se to tají a pak to má přijít jako dějový zvrat.Takhle už ho každý druhý zná a je to k ničemu.
Teasery se mi líbí,že nemají mnoho hudebních přechodů a jsou více sladěné do jednoho celku.Nejlepší je dle mého teaser na Spidermana 2.Perfektní skloubení s hudbou,nevykecává polovinu příběhu a známe vše co k filmu znát potřebujeme.
436673
Zdravím všechny příznivce trailerů.Jak se máte? Mohl bych někoho poprosit o přepis toho,co říkají v Kingdom of Heaven a v novém trl na Sin city? Chtěl bych se zeptat,co říkáte na Teasery? Já osobně si myslím,že jsou mnohdy lepší než trailery(pokud tam ovšem nejsou tři záběry a nápis). Mám favority jako např. teaser na Spideyho 2, Harryho Pottera 3 nebo třeba Matrix Revolutions. Teasery méně mluví,což je mnohdy lepší,mám pocit v že se v trailerech už moc kecá,prakticky neustále a často vyzradí polovinu filmu,viz.Harry 3,kde už v traileru víme,že Sirius Black zabil Harrymu rodiče,kdežto polovinu filmu se to tají a pak to má přijít jako dějový zvrat.Takhle už ho každý druhý zná a je to k ničemu. Teasery se mi líbí,že nemají mnoho hudebních přechodů a jsou více sladěné do jednoho celku.Nejlepší je dle mého teaser na Spidermana 2.Perfektní skloubení s hudbou,nevykecává polovinu příběhu a známe vše co k filmu znát potřebujeme.
Překlady a teasery
0 0
reagovat

Acheron

a) ty filmy nejsou v ruznych/pozadovanych/stahovatelnych kvalitach; b) pravdepodobnost ze se dostanou do ceskych kin/pujcoven je minimalni.
436672
a) ty filmy nejsou v ruznych/pozadovanych/stahovatelnych kvalitach; b) pravdepodobnost ze se dostanou do ceskych kin/pujcoven je minimalni.
Acheron
0 0
reagovat

to: Redakce

Preco tu nie su "profily" filmov:

Azumi (1,2); Battle royale (1,2); Izo; Casshern; Ghost in the shell (1,2)?? Ma to nieco spolocne z krajinou povodu tych filmov? [PS: Vsak trailery tu boli...]
436671
Preco tu nie su "profily" filmov:
Azumi (1,2); Battle royale (1,2); Izo; Casshern; Ghost in the shell (1,2)?? Ma to nieco spolocne z krajinou povodu tych filmov? [PS: Vsak trailery tu boli...]
to: Redakce
0 0
reagovat
Nebylo treba to rovnou smazat. Nebyla to vyhruzka, jen upozorneni. Kazdopadne diky za spolupraci. :)
436670
Nebylo treba to rovnou smazat. Nebyla to vyhruzka, jen upozorneni. Kazdopadne diky za spolupraci. :)
0 0
reagovat

imf

Vše smazáno ;-)
436669
Vše smazáno ;-)
imf
0 0
reagovat
Pacey-cz: nevidel ale mam torrent jestli si ho chces stahnout...
436668
Pacey-cz: nevidel ale mam torrent jestli si ho chces stahnout...
0 0
reagovat
Kryspin: Vykasli se na to prosim... chapu, ze chces byt uzitecny, ale tohle je nase prace. Aniz bych chtel byt kruty - bud to nech na nas nebo si zaloz vlastni web s trailery, ale fusovat nam do remesla v nasi vlastni diskuzi (s vyuzitim videi od konkurence) mi prijde trochu blby.
436667
Kryspin: Vykasli se na to prosim... chapu, ze chces byt uzitecny, ale tohle je nase prace. Aniz bych chtel byt kruty - bud to nech na nas nebo si zaloz vlastni web s trailery, ale fusovat nam do remesla v nasi vlastni diskuzi (s vyuzitim videi od konkurence) mi prijde trochu blby.
0 0
reagovat

Cival-BfC

Sakra!!:)
436666
Sakra!!:)
Cival-BfC
0 0
reagovat

Top trailery

Pro mě jsou nejlepší trailery za rok 2004 tyto bez pořadí. Aliens vs.Predator (trailer vypadal bombově, film byl pak slabší),Spiderman 2 (tady souhlasím s většínou),Alexander Veliký (za koně proti slonu,bomba),Kingdom of Heaven (strihove to není uplně top, ale konečně film s křížáky-jak mam rad filmy z 10-14 století-rytíři atd.moc takovych filmu nevzniká-strašně mám rád El Cid (neexistuje na něj nějaký trailer????, no a určitě ještě Pán prstenů Návrat krále extended skoro 7 minutový trailer- prostě Pán prstenů je Pán prstenů.
436665
Pro mě jsou nejlepší trailery za rok 2004 tyto bez pořadí. Aliens vs.Predator (trailer vypadal bombově, film byl pak slabší),Spiderman 2 (tady souhlasím s většínou),Alexander Veliký (za koně proti slonu,bomba),Kingdom of Heaven (strihove to není uplně top, ale konečně film s křížáky-jak mam rad filmy z 10-14 století-rytíři atd.moc takovych filmu nevzniká-strašně mám rád El Cid (neexistuje na něj nějaký trailer????, no a určitě ještě Pán prstenů Návrat krále extended skoro 7 minutový trailer- prostě Pán prstenů je Pán prstenů.
Top trailery
0 0
reagovat

HI

vydel uz nekdo film Saw ?
436664
vydel uz nekdo film Saw ?
HI
0 0
reagovat
Ja by som tiez uvital Goodfellas ako oldies
A Posledneho mohicana tiez :-)
436663
Ja by som tiez uvital Goodfellas ako oldies A Posledneho mohicana tiez :-)
0 0
reagovat

TOP 10 2004 :-)

Kdyz uz jsem se s tim sepisoval pro interni ucely, dovolim si redakcni zebricek alespon takhle v diskuzi doplnit o svoje trailerovy osobni TOP 10 uplynulyho roku (treba pro inspiraci:-)

1.">link Spider-Man 2 trailer
2.">link Eternal sunshine trailer 2
3.">link Smithovi
4.">link Sin City
5.">link Closer
">link
6. Ja, robot trailer 2
7.">link
Harold and Kumar
8.">link Finding Neverland
9.">link Saw 1
10.">link Troy Trailer 2
Tesne mimo poradi
Girl next door, Aviator Trailer, Wimbledon 1 a Jersey Girl.

A hlavne: Vsem preju hyperuspesnej a jeste vic stastnej rok 2005. Vcetne nekonciciho trailerovyho blaha :-)
436662
Kdyz uz jsem se s tim sepisoval pro interni ucely, dovolim si redakcni zebricek alespon takhle v diskuzi doplnit o svoje trailerovy osobni TOP 10 uplynulyho roku (treba pro inspiraci:-)

1. Spider-Man 2 trailer
2. Eternal sunshine trailer 2
3. Smithovi
4. Sin City
5. Closer
6. Ja, robot trailer 2
7. Harold and Kumar
8. Finding Neverland
9. Saw 1
10. Troy Trailer 2
Tesne mimo poradi Girl next door, Aviator Trailer, Wimbledon 1 a Jersey Girl.

A hlavne: Vsem preju hyperuspesnej a jeste vic stastnej rok 2005. Vcetne nekonciciho trailerovyho blaha :-)
TOP 10 2004 :-)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se