Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128321 - 128340 Napsat příspěvek
imf:jenom mne to zajimalo, tak se tam podpisujte nech je videt kdo dela jaky
Dooky:jj je to trosku divny ale co nadelas.
436699
imf:jenom mne to zajimalo, tak se tam podpisujte nech je videt kdo dela jaky Dooky:jj je to trosku divny ale co nadelas.
0 0
reagovat

kqíz

přijde mi to trochu nahlavu že se trailer nemusí nacházet na téhle stránce (archivu)
436698
přijde mi to trochu nahlavu že se trailer nemusí nacházet na téhle stránce (archivu)
kqíz
0 0
reagovat
Merlin: bsplayer, rad light.....
436697
Merlin: bsplayer, rad light.....
0 0
reagovat

Uff...

Po Silvestru 102 nových příspěvků. Dali jste mi zabrat ;)
436696
Po Silvestru 102 nových příspěvků. Dali jste mi zabrat ;)
Uff...
0 0
reagovat

Loki

Vsichni. Proc?
436695
Vsichni. Proc?
Loki
0 0
reagovat
Kdo pise tie profile k filmom?
436694
Kdo pise tie profile k filmom?
0 0
reagovat
hoj,nevíte v čem přehrát mp4 ? v quicktimu se mi to kouše.a možná nějakej přehrávač kam jdou dát titulky,prosím
436693
hoj,nevíte v čem přehrát mp4 ? v quicktimu se mi to kouše.a možná nějakej přehrávač kam jdou dát titulky,prosím
0 0
reagovat

Preklady

Ony sa tie preklady uz niekde v nejakej duskusii ku ku traileru preberali, ja by som bol tiez pre. THUMBS UP :)
436692
Ony sa tie preklady uz niekde v nejakej duskusii ku ku traileru preberali, ja by som bol tiez pre. THUMBS UP :)
Preklady
0 0
reagovat
Jinak vyherci 6. a 7. kvizu (Pacey-Cz a LOCO) uz nic posilat nemuseji - jsem se s nima na predani vyhry domluvil za IMFovymi zady :-)
A k prekladum: Ja osobne jsem pro, ale zatim vyhledove. Zatim musime doladit spoustu jinych detailu (dodelat profily useru, pridat cesky nazvy a kdo vi co jeste) a pak muzeme resit dalsi vychytavky :-)
436691
Jinak vyherci 6. a 7. kvizu (Pacey-Cz a LOCO) uz nic posilat nemuseji - jsem se s nima na predani vyhry domluvil za IMFovymi zady :-)
A k prekladum: Ja osobne jsem pro, ale zatim vyhledove. Zatim musime doladit spoustu jinych detailu (dodelat profily useru, pridat cesky nazvy a kdo vi co jeste) a pak muzeme resit dalsi vychytavky :-)
0 0
reagovat

Překlady

No já myslím, že to je docela dobrý nápad. Problém by to nebyl, překlady by mohli být k trailerům přidávány později, když už budou na vašich stránkách. Na to by se čekat nemuselo.
Mockrát děkuji za výhru:))
436690
No já myslím, že to je docela dobrý nápad. Problém by to nebyl, překlady by mohli být k trailerům přidávány později, když už budou na vašich stránkách. Na to by se čekat nemuselo. Mockrát děkuji za výhru:))
Překlady
0 0
reagovat

Pacey-cz

ja videl SAW, je to super
436689
ja videl SAW, je to super
Pacey-cz
0 0
reagovat

HAPPY NEW YEAR !!!

STASTNY NOVY ROK !!! :)))
436688
STASTNY NOVY ROK !!! :)))
HAPPY NEW YEAR !!!
0 0
reagovat

Loki

a) je to napsane v zadani kvizu; b) plati automaticky (jenom jsme to tentokrat pro jistotu zopakovali)
436687
a) je to napsane v zadani kvizu; b) plati automaticky (jenom jsme to tentokrat pro jistotu zopakovali)
Loki
0 0
reagovat

Scrytcher

ne - ale chtel bych vydet Blada 3 - jestli mas :)
436686
ne - ale chtel bych vydet Blada 3 - jestli mas :)
Scrytcher
0 0
reagovat

Kviz

Porad plati to pravidlo o tom ze ten kviz-trailer muze byt i na nejake jine strance nez je trailerzone?
436685
Porad plati to pravidlo o tom ze ten kviz-trailer muze byt i na nejake jine strance nez je trailerzone?
Kviz
0 0
reagovat
imf: odeslano:)
436684
imf: odeslano:)
0 0
reagovat
Napsat na mail potrebne udaje (jmeno, adresa). Rozesilame to s mirnym zpozdenim (kdyz se nahromadi 2-3 ceny). Jinak totez plati pro ostatni vyherce (6., 7., 8. kviz)
436683
Napsat na mail potrebne udaje (jmeno, adresa). Rozesilame to s mirnym zpozdenim (kdyz se nahromadi 2-3 ceny). Jinak totez plati pro ostatni vyherce (6., 7., 8. kviz)
0 0
reagovat
jee:) ja vyhral:) kdy mi to prijde? a jk zjistim kdy
436682
jee:) ja vyhral:) kdy mi to prijde? a jk zjistim kdy
0 0
reagovat

Casper

Hele je v tom spousta dalsich faktoru (preklady by se stejne musely zverejnovat zpetne... nebudeme cekat s vydanim traileru nez to nekdo prelozi) apod. Slibuju, ze to proberu s ostatnimi.
436681
Hele je v tom spousta dalsich faktoru (preklady by se stejne musely zverejnovat zpetne... nebudeme cekat s vydanim traileru nez to nekdo prelozi) apod. Slibuju, ze to proberu s ostatnimi.
Casper
0 0
reagovat

happy new year

Všem všechno nejlepší do nového roku!!!
436680
Všem všechno nejlepší do nového roku!!!
happy new year
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se