Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128401 - 128420 Napsat příspěvek
Ale tak trailer na Batmana me taky prijemne potesil, ale xXx2 v tom 10 a Sin City hned za nim....:( dyt Ice Cube je smesnej nez tvrdak.
Sin City 4ever<----MAXIMALNI OCEKAVANI!
436537
Ale tak trailer na Batmana me taky prijemne potesil, ale xXx2 v tom 10 a Sin City hned za nim....:( dyt Ice Cube je smesnej nez tvrdak. Sin City 4ever<----MAXIMALNI OCEKAVANI!
0 0
reagovat

Cival

Dobrá...ale chci se tě zeptat.To ti připadá tr. na XXX2 zajímavější než na Weather Mana?
436536
Dobrá...ale chci se tě zeptat.To ti připadá tr. na XXX2 zajímavější než na Weather Mana?
Cival
0 0
reagovat

PS: Cival & k0C0UR

samozrejme to neznamena ze SHIT TYDNE je zabudnuty napad... :D ked Vam stupne slava do hlavy a zacnete sem davat take shitne trailery ze sa to nebude dat vydrzat, tak vas na to razne upozornime! ;o))))
436535
samozrejme to neznamena ze SHIT TYDNE je zabudnuty napad... :D ked Vam stupne slava do hlavy a zacnete sem davat take shitne trailery ze sa to nebude dat vydrzat, tak vas na to razne upozornime! ;o))))
PS: Cival & k0C0UR
0 0
reagovat

> SIN CITY

...oh my god!! az teraz som videl novy trailer na SIN CITY. A napada ma otazka: Preboha co robi v prvej desiatke trailer na XXX 2??? =)) (keby som to porovnal so SIN CITY)

SIN CITY je jednoznacne No.1 ! To znaci ze v tom Top 10 tydne neni nieco v poriadku, staci si precitac prispevky v diskusii. Vsetky chvalia Sin City... takze je to na spravcoch tejto stranky aby to nejak zhodnotili a prebrali, a zacali zohladnovat aj prispevky v Diskusii !!! ;o)))

Cival: s tym shitom suhlasim. Tym "SHITom TYDNE" som chcel len nieco naznacit...
436534
...oh my god!! az teraz som videl novy trailer na SIN CITY. A napada ma otazka: Preboha co robi v prvej desiatke trailer na XXX 2??? =)) (keby som to porovnal so SIN CITY)
SIN CITY je jednoznacne No.1 ! To znaci ze v tom Top 10 tydne neni nieco v poriadku, staci si precitac prispevky v diskusii. Vsetky chvalia Sin City... takze je to na spravcoch tejto stranky aby to nejak zhodnotili a prebrali, a zacali zohladnovat aj prispevky v Diskusii !!! ;o)))
Cival: s tym shitom suhlasim. Tym "SHITom TYDNE" som chcel len nieco naznacit...
> SIN CITY
0 0
reagovat
Jsou svatky klidu a miru, tak uzivejte daru a nekafrejte :-))

Vincent: Trailer týdne se vybírá pravidelně ve čtvrtek v 0:00 - od toho je to trailer týdne. Sin City v tý době prostě nebylo, ale pochopitelně bude ukázkou týdne hned ve čtvrtek.

Loco a Acheron: Ad Hit a Shit - snazime se samozrejme vybirat hlavne kvalitni ukazky (bnepocitame-li blby trailery na velky filmy), takze vybirat shit tydne by bylo hodne tezky a navic by vetsinu lidi nezajimal. A XXX2 byl jednoznacne nejzajimavejsi titul minulyho tydne - a ta ukazka je remeslne vic nez dobre zvladnuta, byt Ice Cube posle ten film asi tezce k zemi. Kvuli te "zajimavosti pro většinu" byl minule i Batman.
436533
Jsou svatky klidu a miru, tak uzivejte daru a nekafrejte :-))
Vincent: Trailer týdne se vybírá pravidelně ve čtvrtek v 0:00 - od toho je to trailer týdne. Sin City v tý době prostě nebylo, ale pochopitelně bude ukázkou týdne hned ve čtvrtek.
Loco a Acheron: Ad Hit a Shit - snazime se samozrejme vybirat hlavne kvalitni ukazky (bnepocitame-li blby trailery na velky filmy), takze vybirat shit tydne by bylo hodne tezky a navic by vetsinu lidi nezajimal. A XXX2 byl jednoznacne nejzajimavejsi titul minulyho tydne - a ta ukazka je remeslne vic nez dobre zvladnuta, byt Ice Cube posle ten film asi tezce k zemi. Kvuli te "zajimavosti pro většinu" byl minule i Batman.
0 0
reagovat
Sin City ruleessss. nemuzu se dockat...
436532
Sin City ruleessss. nemuzu se dockat...
0 0
reagovat
Samozřejmě bych to v okamžiku, kdy vyšel SIN CITY ihned vyměnil ;) Nebo mám neustále klikat jak hloupej na odkaz Sin City LOL ?
436531
Samozřejmě bych to v okamžiku, kdy vyšel SIN CITY ihned vyměnil ;) Nebo mám neustále klikat jak hloupej na odkaz Sin City LOL ?
0 0
reagovat

kOCOUR

No..my se chceme podívat na tu hrůzu co vytvořil Tamahori,prostě zvědavost.
436530
No..my se chceme podívat na tu hrůzu co vytvořil Tamahori,prostě zvědavost.
kOCOUR
0 0
reagovat

Loco & acheron

Stejně se většinou trailer týdne určuje z toho, co je první v TOP 10, tedy z žebříčku který tvoříte vy, čtenáři. Kdyby většinu z vás xXx 2 nezajímal(o), těžko by byl(o) na špici. Snažíme se postihnout názor většiny.
436529
Stejně se většinou trailer týdne určuje z toho, co je první v TOP 10, tedy z žebříčku který tvoříte vy, čtenáři. Kdyby většinu z vás xXx 2 nezajímal(o), těžko by byl(o) na špici. Snažíme se postihnout názor většiny.
Loco & acheron
0 0
reagovat

Kqíz

marně pátrám v pamětí, asi budu mustet download a download a čekat a čekat.
436528
marně pátrám v pamětí, asi budu mustet download a download a čekat a čekat.
Kqíz
0 0
reagovat
Jo,já taky nechápu proč je trailerem týdne XXX 2..třeba takovej Weather Man to je hezkej trailer.Líbilo by se mi,kdybychom si mohli volit trailery týdne a klidně i ty shity týdne
436527
Jo,já taky nechápu proč je trailerem týdne XXX 2..třeba takovej Weather Man to je hezkej trailer.Líbilo by se mi,kdybychom si mohli volit trailery týdne a klidně i ty shity týdne
0 0
reagovat

STASTNE A VESELE

AK SA NEMYLIM TAK DNES BUDE STEDRY VECER ...

TAK VSETKYM PRAJEM STASTNE A VESELE VIANOCE !!!
436526
AK SA NEMYLIM TAK DNES BUDE STEDRY VECER ...
TAK VSETKYM PRAJEM STASTNE A VESELE VIANOCE !!!
STASTNE A VESELE
0 0
reagovat

typ na novu rubriku =))

ked existuje HIT(TRAILER) TYDNE, tak by ste mali spravit aj rubriku SHIT TYDNE ;D aj ked som si vedomi toho ze by to bolo pre niektore filmy dehonestujuce. Pravda je taka ze ma to napadlo iba koli zhliadnutiu trailera na film XXX 2 !!! silne pochybujem ze tento film je "to najlepsie co sa za tyzden urodilo" ako tam pisete...
436525
ked existuje HIT(TRAILER) TYDNE, tak by ste mali spravit aj rubriku SHIT TYDNE ;D aj ked som si vedomi toho ze by to bolo pre niektore filmy dehonestujuce. Pravda je taka ze ma to napadlo iba koli zhliadnutiu trailera na film XXX 2 !!! silne pochybujem ze tento film je "to najlepsie co sa za tyzden urodilo" ako tam pisete...
typ na novu rubriku =))
0 0
reagovat
Loco: ...kauzalita... :)))
436524
Loco: ...kauzalita... :)))
0 0
reagovat

Kvíz

Souhlas, taky už to mám. Dneska to vím na jisto, i když to jsem věděl i minule a nakonec to bylo špatně:(( Konečně je lepší kvalita Sin City:))
436523
Souhlas, taky už to mám. Dneska to vím na jisto, i když to jsem věděl i minule a nakonec to bylo špatně:(( Konečně je lepší kvalita Sin City:))
Kvíz
0 0
reagovat
Scrytcher:jj ja to taky skoro hned uhodl :P
436522
Scrytcher:jj ja to taky skoro hned uhodl :P
0 0
reagovat

Kviz

Dneska byl jednoduchej:)
436521
Dneska byl jednoduchej:)
Kviz
0 0
reagovat
Já vyhrál to není možný...já vyhrál..já..já..v životě nic nevyhrál..byl to osud...kauzalita:)
436520
Já vyhrál to není možný...já vyhrál..já..já..v životě nic nevyhrál..byl to osud...kauzalita:)
0 0
reagovat

Scrytcher

Ve čtvrtek v noci.
436519
Ve čtvrtek v noci.
Scrytcher
0 0
reagovat

Kviz

Kdy je uzaverka noveho kvizu? nikde to tam neni napsany
436518
Kdy je uzaverka noveho kvizu? nikde to tam neni napsany
Kviz
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se