Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128401 - 128420 Napsat příspěvek

scroochy

To bych dal na konec vykřičník, tohle byla prosbička.
jackieboy: Na to už jsem neměl náladu. A počítal jsem s tím, že to uděláš ty.
438570
To bych dal na konec vykřičník, tohle byla prosbička. jackieboy: Na to už jsem neměl náladu. A počítal jsem s tím, že to uděláš ty.
scroochy
0 0
reagovat

no jiste

a kdyz uz tady takle kaze, mohl by sem priste hodit primej">link link vid, kryspinku :-)
438569
a kdyz uz tady takle kaze, mohl by sem priste hodit primej link vid, kryspinku :-)
no jiste
0 0
reagovat

kryspin

to ma bejt rozkaz nebo co? :))
438568
to ma bejt rozkaz nebo co? :))
kryspin
0 0
reagovat
link ">Behind the scenes - Vložit do klipů fantastic four
438567
Behind the scenes - Vložit do klipů fantastic four
0 0
reagovat

k0C0UR

Kocourův pes:) Jak může kočka vlastnit psa?:)
438566
Kocourův pes:) Jak může kočka vlastnit psa?:)
k0C0UR
0 0
reagovat

no,

prisel sem az ted domu, ale jeste ted mam zivej obraz ty bandy kopajicich maniku v hlave. fakt mazec. priznam barvu, du rovnou na hkstars ci co to je za adresu...hehe, dobre sem valil bulvy "Vaclav imf Rybar".dobra reklamka. to vas oslovili oni, nebo ste se nak vetreli? :-))
438565
prisel sem az ted domu, ale jeste ted mam zivej obraz ty bandy kopajicich maniku v hlave. fakt mazec. priznam barvu, du rovnou na hkstars ci co to je za adresu...hehe, dobre sem valil bulvy "Vaclav imf Rybar".dobra reklamka. to vas oslovili oni, nebo ste se nak vetreli? :-))
no,
0 0
reagovat

Tiger

Ehm, no já mám dojem, že imf hraje skoro ve všech filmech HKC (alespoň cameo), takže to není zase taková vzácnost ;). Ale moje nohy a boty hrály prvně (a můj pes taky ;).
438564
Ehm, no já mám dojem, že imf hraje skoro ve všech filmech HKC (alespoň cameo), takže to není zase taková vzácnost ;). Ale moje nohy a boty hrály prvně (a můj pes taky ;).
Tiger
0 0
reagovat

imf a kocour

Koukám, že ste oba dva hráli ve filmu Doggie (pejsek) :)
438563
Koukám, že ste oba dva hráli ve filmu Doggie (pejsek) :)
imf a kocour
0 0
reagovat
Záznam do archivu TV nova dán nebude, protože na tento pořad tam sekce není.
438562
Záznam do archivu TV nova dán nebude, protože na tento pořad tam sekce není.
0 0
reagovat
a bylo na konci neco o zviratkach? :))

btw v archivu to myslim neni, vikend tam nemaj a nebo nekde jinde na strankach
438561
a bylo na konci neco o zviratkach? :))
btw v archivu to myslim neni, vikend tam nemaj a nebo nekde jinde na strankach
0 0
reagovat
Ehm, to bylo trochu OT, kazdopadne sledovat ten porad na Nove byl opravdu zazitek... "tak aby tomu i babicka na vesnici rozumela" :-) Cimz nepopiram, ze reklama na HKC se zatracene pocita :-))
438560
Ehm, to bylo trochu OT, kazdopadne sledovat ten porad na Nove byl opravdu zazitek... "tak aby tomu i babicka na vesnici rozumela" :-) Cimz nepopiram, ze reklama na HKC se zatracene pocita :-))
0 0
reagovat
Kazdopadne do pristiho vydani narveme "PR" na Trailerzone. Bude to uvadet dialog Zuny s Borhyovou. Zuna: "Lucko, víš, že existuje cosi jako filmové ukázky." Borhyová: "Nevím". Zuna: "A víš, že existují lidé, kteří je všechny stahují a tvoří z nich jakousi databázi." Borhyová: "Nevím." Zuna: "Lucko, ty seš snad úplně blbá!" Borhyová: "Ale mám velký kozy!"
438559
Kazdopadne do pristiho vydani narveme "PR" na Trailerzone. Bude to uvadet dialog Zuny s Borhyovou. Zuna: "Lucko, víš, že existuje cosi jako filmové ukázky." Borhyová: "Nevím". Zuna: "A víš, že existují lidé, kteří je všechny stahují a tvoří z nich jakousi databázi." Borhyová: "Nevím." Zuna: "Lucko, ty seš snad úplně blbá!" Borhyová: "Ale mám velký kozy!"
0 0
reagovat

imf

Že by se záznam dal najít v archivu TV nova na nova.cz? :)
438558
Že by se záznam dal najít v archivu TV nova na nova.cz? :)
imf
0 0
reagovat

In Her Shoes

In Her Shoes
Release Date: October 7, 2005 Studio: 20th Century Fox Director: Curtis Hanson Starring: Cameron Diaz, Toni Collette, Shirley MacLaine, Mark Feuerstein

med-res">link

hi-res">link
438557
In Her Shoes Release Date: October 7, 2005 Studio: 20th Century Fox Director: Curtis Hanson Starring: Cameron Diaz, Toni Collette, Shirley MacLaine, Mark Feuerstein med-res hi-res
In Her Shoes
0 0
reagovat

Loki

Nemohl, nejsem chlubilek a navic jsem nevedel, jak to sestrihaji. Kazdopadne zaznam existuje. Kdo hleda, najde. ;)
438556
Nemohl, nejsem chlubilek a navic jsem nevedel, jak to sestrihaji. Kazdopadne zaznam existuje. Kdo hleda, najde. ;)
Loki
0 0
reagovat

King Kong

V pondělí 27. přijde Trailer (možná jen Teaser) na King Konga! A co ten trailer na RENT, bude?
438555
V pondělí 27. přijde Trailer (možná jen Teaser) na King Konga! A co ten trailer na RENT, bude?
King Kong
0 0
reagovat
ja taky, sakra imfe to si tu nemohl dat oznameni??? :P
438554
ja taky, sakra imfe to si tu nemohl dat oznameni??? :P
0 0
reagovat
hihi to bych taky rad videl :)
438553
hihi to bych taky rad videl :)
0 0
reagovat
...a ja jediny som to zmeskal. Nenahraval to niekto TV kartou? :)
438552
...a ja jediny som to zmeskal. Nenahraval to niekto TV kartou? :)
0 0
reagovat

scroochy

Na Nově v tom pořadu Víkend byla reportáž o amatérském filmu, ve kterém byli takoví chlapci, kteří natáčí pro svou radost takové krátké akční filmy. Sedosedím si u počítače a koukám na televizi, když tu náhle reportérka hovoří s panem Václavem "imf" Rybářem... :-)
438551
Na Nově v tom pořadu Víkend byla reportáž o amatérském filmu, ve kterém byli takoví chlapci, kteří natáčí pro svou radost takové krátké akční filmy. Sedosedím si u počítače a koukám na televizi, když tu náhle reportérka hovoří s panem Václavem "imf" Rybářem... :-)
scroochy
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se