Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124381 - 124400 Napsat příspěvek
Ravenhorn:Tak rikej ze je to pro tebe zatim nejlepsi film co byl udelanej...;):+
440930
Ravenhorn:Tak rikej ze je to pro tebe zatim nejlepsi film co byl udelanej...*;)**:+*
0 0
reagovat

best film of all ages

Ted je to pro mě tento. Jinak by jsi nikdy nemohl o ničem řici, že je to nejlepší kdyby jsi počital s tím, že to muže být druhej den jinak. Jinak best duo films jsou LOTR a Star wars. :+
440929
Ted je to pro mě tento. Jinak by jsi nikdy nemohl o ničem řici, že je to nejlepší kdyby jsi počital s tím, že to muže být druhej den jinak. Jinak best duo films jsou LOTR a Star wars. *:+*
best film of all ages
0 0
reagovat
Ravenhorn:Ten tvuj nazor je trosku kratkozraky ne? Film je to paradni to ano( a sem fantasy maniak) ale co kdyz se ti bude libit nekdy neco jeste vic? Pak si kvalitne nase*es do huby jak se lidove rika.:D:D
440928
Ravenhorn:Ten tvuj nazor je trosku kratkozraky ne? Film je to paradni to ano( a sem fantasy maniak) ale co kdyz se ti bude libit nekdy neco jeste vic? Pak si kvalitne nase*es do huby jak se lidove rika.*:D**:D*
0 0
reagovat
Jenom probiham (jsem off, ale u kamarada je net), takze informuji: akce by mela zacit presne v osm, planovana delka 2-2,5 hodiny... (vzhledem k poctu traileru... kdyz to nebudeme moc okecavat. ;)
440927
Jenom probiham (jsem off, ale u kamarada je net), takze informuji: akce by mela zacit presne v osm, planovana delka 2-2,5 hodiny... (vzhledem k poctu traileru... kdyz to nebudeme moc okecavat. ;)
0 0
reagovat

LOTR

Wiper :-:-:- :(:(:( To máš za to "Čekal jsem že to bude stejná kravina jak LOTR,ale vůbec jsem neusnul. LOTR trilogie Best film of all ages. Nejlepší film všech věků.!!!!
440926
Wiper *:-**:-**:-* *:(**:(**:(* To máš za to "Čekal jsem že to bude stejná kravina jak LOTR,ale vůbec jsem neusnul. LOTR trilogie Best film of all ages. Nejlepší film všech věků.!!!!
LOTR
0 0
reagovat

Ještě hednou TRAILER PARTY

Nechci vůbec bombardovat, to ne, v práci pracujeme na směny a ostatní kolegové (nebo aspoň někdo,počítáno na kusy) by rád taky zašel a mrknul na ukázky a věci s tím spojené.Jen bych potřeboval vědět jestli to začne opravdu v 8 večer,nebo trošku dýl,případně jak to proběhne (ukázky,přednáška,ukázky),trošku pořadí nebo plán.V práci máme na směny a někdo skončí v osm, tak aby to pěkně stíhal:-) a mohl si to vychutnat. Díky předem za odpověď a opravdu nechci otravovat těmito dotazy mějte se zatím zdarec:+:D
440925
Nechci vůbec bombardovat, to ne, v práci pracujeme na směny a ostatní kolegové (nebo aspoň někdo,počítáno na kusy) by rád taky zašel a mrknul na ukázky a věci s tím spojené.Jen bych potřeboval vědět jestli to začne opravdu v 8 večer,nebo trošku dýl,případně jak to proběhne (ukázky,přednáška,ukázky),trošku pořadí nebo plán.V práci máme na směny a někdo skončí v osm, tak aby to pěkně stíhal:-) a mohl si to vychutnat. Díky předem za odpověď a opravdu nechci otravovat těmito dotazy mějte se zatím zdarec*:+**:D*
Ještě hednou TRAILER PARTY
0 0
reagovat
Kdo nezaregistroval... na Nově za pár minut poběží úsměvný tutorial ke dvěma u nás "nejlépe" hodnocený trailerům. Avizuji, protože přepodkládám totální peklo na zemi ;)
440924
Kdo nezaregistroval... na Nově za pár minut poběží úsměvný tutorial ke dvěma u nás "nejlépe" hodnocený trailerům. Avizuji, protože přepodkládám totální peklo na zemi ;)
0 0
reagovat

Invisigoth

Tak to bohužel nevíme. S jistotou můžu říct pouze to, že za nás vše normálně platí dle informací, které jsme předeslali, co se týče (před)prodeje lístků, je to bohužel na provozovateli kina. Jinak bych se nebál, že snad místo nebude... sál má téměř 500 míst :)
440923
Tak to bohužel nevíme. S jistotou můžu říct pouze to, že za nás vše normálně platí dle informací, které jsme předeslali, co se týče (před)prodeje lístků, je to bohužel na provozovateli kina. Jinak bych se nebál, že snad místo nebude... sál má téměř 500 míst :)
Invisigoth
0 0
reagovat

Světozor

Ahoj, snažím se zamluvit lístky na tu akci v pátek 6/1 ale ouha,program kina na pátek tam stále není a už to bude za týden, že by ho tam daly až po neděli??? A nebo to tam nebude vůbec?? díky za info
440922
Ahoj, snažím se zamluvit lístky na tu akci v pátek 6/1 ale ouha,program kina na pátek tam stále není a už to bude za týden, že by ho tam daly až po neděli??? A nebo to tam nebude vůbec?? díky za info
Světozor
0 0
reagovat

Letopisy Narnie

Tak jsem byl včera na Narnii, a docela mě to překvapilo. Čekal jsem že to bude stejná kravina jak LOTR, ale vůbec jsem neusnul :) Opravdu doporučuji tento film, i když je to pohádka, příjemně to osladí konec roku. Díky Cinestare za předpremiéru :+
440921
Tak jsem byl včera na Narnii, a docela mě to překvapilo. Čekal jsem že to bude stejná kravina jak LOTR, ale vůbec jsem neusnul *:)* Opravdu doporučuji tento film, i když je to pohádka, příjemně to osladí konec roku. Díky Cinestare za předpremiéru *:+*
Letopisy Narnie
0 0
reagovat

dd

Zvuk v HD trailerech není v Dolby Digital, ale v AAC">link 5.1 nebo 2.0, takže bez kodéru AAC v qt7 nebo jinde nejde přehrát stejně jako nejde vyvést digital-outem do externího dekodéru a 5.1 teda jede jen na analogově připojených repro:-
440920
Zvuk v HD trailerech není v Dolby Digital, ale v AAC 5.1 nebo 2.0, takže bez kodéru AAC v qt7 nebo jinde nejde přehrát stejně jako nejde vyvést digital-outem do externího dekodéru a 5.1 teda jede jen na analogově připojených repro*:-*
dd
0 0
reagovat
To je normalni.... jedou jen v QT7, v Neru a dalsich alternativach nektery HD trailery nezvladnou dekodovat Dolby Digital. Sam bych rad vedel co s tim ;)
440919
To je normalni.... jedou jen v QT7, v Neru a dalsich alternativach nektery HD trailery nezvladnou dekodovat Dolby Digital. Sam bych rad vedel co s tim ;)
0 0
reagovat
Ted dávaj posldní díly Lost 1. sezony na AXN, tak si je opakuju a už se upřímně nemůžu doškat na druhou sezonu. Serial Alias neznám, ale něco sem už o tom slyšel, o co tam de? Má to cenu být do 1 do rána vzhůru?8)
440918
Ted dávaj posldní díly Lost 1. sezony na AXN, tak si je opakuju a už se upřímně nemůžu doškat na druhou sezonu. Serial Alias neznám, ale něco sem už o tom slyšel, o co tam de? Má to cenu být do 1 do rána vzhůru?*8)*
0 0
reagovat

kodek

ten mam ale kdyz ho spustim vubec nenajede jediny co mi to prehraje je windous media player a prehravac od nera 7 ale nejde zvuk pritom mam doma asi 30 traileru v HDTV a ty fungujou v pohode i v bs playeru APPLE me pekne sere s tim jeho debilnim formatem :(
440917
ten mam ale kdyz ho spustim vubec nenajede jediny co mi to prehraje je windous media player a prehravac od nera 7 ale nejde zvuk pritom mam doma asi 30 traileru v HDTV a ty fungujou v pohode i v bs playeru APPLE me pekne sere s tim jeho debilnim formatem :(
kodek
0 0
reagovat

stratos

Stáhni si QT7.
440916
Stáhni si QT7.
stratos
0 0
reagovat

Kodeky

nevite nekdo proc mi u 80% traileru nejde zvuk?? skousel sem vsechny mozny kodeky a nic :( vesmes de o HDTV trailery
440915
nevite nekdo proc mi u 80% traileru nejde zvuk?? skousel sem vsechny mozny kodeky a nic :( vesmes de o HDTV trailery
Kodeky
0 0
reagovat
Podle mě byl nejlepší trailer roku ISLAND... jedinej trailer u kterýho sem si v kině řekl tak na to 100% du... a samotnej film taky stál za to...
440914
Podle mě byl nejlepší trailer roku ISLAND... jedinej trailer u kterýho sem si v kině řekl tak na to 100% du... a samotnej film taky stál za to...
0 0
reagovat
Shrnout události posledních několika hodin jde v pár slovech poměnrě těžko, takže jen krátce: Vítejte na zbrusu novém hostingu, který se o váš oblíbený web bude snad starat trochu šetrněji. Kdyby cokoliv nefungovalo (tj. zapomněl jsem to zprovoznit), hlaste se prosím do vzkazníku.
440913
Shrnout události posledních několika hodin jde v pár slovech poměnrě těžko, takže jen krátce: Vítejte na zbrusu novém hostingu, který se o váš oblíbený web bude snad starat trochu šetrněji. Kdyby cokoliv nefungovalo (tj. zapomněl jsem to zprovoznit), hlaste se prosím do vzkazníku.
0 0
reagovat

imf

Už tomu rozumím! Dík, za zjednodušené vysvětlení.
440912
Už tomu rozumím! Dík, za zjednodušené vysvětlení.
imf
0 0
reagovat

aldebaran

Evidentne jsi nepochopil, co jsem napsal. Nekonecna diskuze bez mezer je mozna je v pripade vetsi skupinky lidi, co se navzajem znaji nebo maji velmi uzky vztah... jde vsak spis o kecarny nez o diskuze, odbornost je ta tam a devadesat procent casu se resi, co se delo v praci, doma nebo na dovoleny. ;) Tezko rict, co je lepsi... jestli spousta kecani o nicem, nebo obcasna odborna krec... imho jsme tu nekde uprostred cesty.
440911
Evidentne jsi nepochopil, co jsem napsal. Nekonecna diskuze bez mezer je mozna je v pripade vetsi skupinky lidi, co se navzajem znaji nebo maji velmi uzky vztah... jde vsak spis o kecarny nez o diskuze, odbornost je ta tam a devadesat procent casu se resi, co se delo v praci, doma nebo na dovoleny. ;) Tezko rict, co je lepsi... jestli spousta kecani o nicem, nebo obcasna odborna krec... imho jsme tu nekde uprostred cesty.
aldebaran
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se