Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124361 - 124380 Napsat příspěvek

st39.6

DVD objednávám na amazon.co.uk, sendit.com (UK region 2), soundtracky a knihy na amazon.com. Úplně bez problémů, peníze strhávají až při odesílání. Z Amazonu chodí balené v kartónu, Sendit jen bublinková obálka, ale zase o dost levnější poštovné, když to není digi-pack, tak to nevadí. Z UK chodí do 5 dnů, z USA do 14 dnů. Je lepší vždy objednat 2 věci najednou, ušetří se na poštovném.
440950
DVD objednávám na amazon.co.uk, sendit.com (UK region 2), soundtracky a knihy na amazon.com. Úplně bez problémů, peníze strhávají až při odesílání. Z Amazonu chodí balené v kartónu, Sendit jen bublinková obálka, ale zase o dost levnější poštovné, když to není digi-pack, tak to nevadí. Z UK chodí do 5 dnů, z USA do 14 dnů. Je lepší vždy objednat 2 věci najednou, ušetří se na poštovném.
st39.6
0 0
reagovat

DVD

Tak to se někdo má, mně přistál jen Constantine (nad plán) a Medvědí bratři (hodně nad plán:))) a bohužel taky Ochránce (pod plán). Ale best present samozřejmě 12 dvd LOTR, na který jsem si prostě počkal.
440949
Tak to se někdo má, mně přistál jen Constantine (nad plán) a Medvědí bratři (hodně nad plán*:))*) a bohužel taky Ochránce (pod plán). Ale best present samozřejmě 12 dvd LOTR, na který jsem si prostě počkal.
DVD
0 0
reagovat

DVD a UK

Mě se také dostalo pár kousků... Titanic 4-disk, Jurský park kolekce, dříve Karlík, Polární expres, Star Wars a z UK Terminátor v super obale! Jinak z UK mám dobré zkušenosti, objednal jsem si to tady přes někoho v ČR, poslal mi to, já to zkontroloval a až pak jsem mu poslal peníze! Neuvěřitelná záležitost v dnešní době! Kdybys chtěl st39.6, mám snad ještě někde mail uložen...
440948
Mě se také dostalo pár kousků... Titanic 4-disk, Jurský park kolekce, dříve Karlík, Polární expres, Star Wars a z UK Terminátor v super obale! Jinak z UK mám dobré zkušenosti, objednal jsem si to tady přes někoho v ČR, poslal mi to, já to zkontroloval a až pak jsem mu poslal peníze! Neuvěřitelná záležitost v dnešní době! Kdybys chtěl st39.6, mám snad ještě někde mail uložen...
DVD a UK
0 0
reagovat
dovazis, nebo si to nechavas posilat? ja bych rad zacal z amazonu, ale rad bych od nekoho slysel zkusenosti
440947
dovazis, nebo si to nechavas posilat? ja bych rad zacal z amazonu, ale rad bych od nekoho slysel zkusenosti
0 0
reagovat

st39.6

DVDčka žádný. Ani mi to nevadí, dovážím zásadně z UK a vybírám jen to co opravdu chci. Ta A.I. bylo moje první DVD a je to krása, film, digi-pack i bonusy, tak příjemnou zábavu. Constantina, Karlíka už mám dlouho, taky super dvojdisky.
440946
DVDčka žádný. Ani mi to nevadí, dovážím zásadně z UK a vybírám jen to co opravdu chci. Ta A.I. bylo moje první DVD a je to krása, film, digi-pack i bonusy, tak příjemnou zábavu. Constantina, Karlíka už mám dlouho, taky super dvojdisky.
st39.6
0 0
reagovat
Jinak mnozi se mi dotazy ve vzkazniku. Takze... Noc traileru bude mit cca 120-150 minut.
440945
Jinak mnozi se mi dotazy ve vzkazniku. Takze... Noc traileru bude mit cca 120-150 minut.
0 0
reagovat
Nádhera, titulkovaná Narnia bude:+
440944
Nádhera, titulkovaná Narnia bude*:+*
0 0
reagovat
jj, ja taky zadny novinky, spis starsi zalezitosti, z veci co sem nevidel mi pod stromkem pristal Amadeus, La Dolce Vita, Revoluce (s Pacinem), Cid, Posledni Cisar a Billy Elliot. Ale co mi udelalo ohromnou radost byl 4diskovej Ben Hur a Kolekce Stanleyho Kubricka. A cela nova trilogie SW. Jinac Karlika taky, Batman Begins, Constantine, A.I., nebo Dabluv advokat. Asi nejplodnejsi rok :) + nova Sony Bravia, ale ta se tezko okupuje, pac na ni furt visi nekdo jinej. Nekdy behem ledna se chystam na kolekci kmotra a titanic, na to uz se taky hezky tesim. Btw Shaun of the Dead me pomerne pobavilo :) Co sem konecne zkouknul byl Crash a Closer, parada. Pak sem valel hlavne v komediich a dobrodruznejch (treba Let Fenixe), kazdopadne videopucovnu sem okupoval veeelice casto, pac sem mel zapal plic, takze stoprocentne filmovy svatky :)
440943
jj, ja taky zadny novinky, spis starsi zalezitosti, z veci co sem nevidel mi pod stromkem pristal Amadeus, La Dolce Vita, Revoluce (s Pacinem), Cid, Posledni Cisar a Billy Elliot. Ale co mi udelalo ohromnou radost byl 4diskovej Ben Hur a Kolekce Stanleyho Kubricka. A cela nova trilogie SW. Jinac Karlika taky, Batman Begins, Constantine, A.I., nebo Dabluv advokat. Asi nejplodnejsi rok :) + nova Sony Bravia, ale ta se tezko okupuje, pac na ni furt visi nekdo jinej. Nekdy behem ledna se chystam na kolekci kmotra a titanic, na to uz se taky hezky tesim. Btw Shaun of the Dead me pomerne pobavilo :) Co sem konecne zkouknul byl Crash a Closer, parada. Pak sem valel hlavne v komediich a dobrodruznejch (treba Let Fenixe), kazdopadne videopucovnu sem okupoval veeelice casto, pac sem mel zapal plic, takze stoprocentne filmovy svatky :)
0 0
reagovat

st39.6

Ja mel hotovy zne, pac mi v polici pristaly (i diky zasilce primo pro me tesne pred Vanocema) spousta krasnych disku od E3, Karlika, Kralovstvi nebeskyho, Gladiatora az po Wimbledon, Bad Boys 2, Nesnesitelnou krutost a Posledni pokuseni Krista. Ale moc novinek jsem nenakoukal - jen Shaun of the Dead a Coenovic Krutost, obe me vylozene zklamali na 5/10 :-)
440942
Ja mel hotovy zne, pac mi v polici pristaly (i diky zasilce primo pro me tesne pred Vanocema) spousta krasnych disku od E3, Karlika, Kralovstvi nebeskyho, Gladiatora az po Wimbledon, Bad Boys 2, Nesnesitelnou krutost a Posledni pokuseni Krista. Ale moc novinek jsem nenakoukal - jen Shaun of the Dead a Coenovic Krutost, obe me vylozene zklamali na 5/10 :-)
st39.6
0 0
reagovat
lidi tak me tak napadlo, jaky ste meli filmovy svatky. myslim jako jesli mate naky novy dvdcka (o tech se tu vubec nak malo mluvi) novy domaci kino s vyrivkou ;) a tak vubec....
440941
lidi tak me tak napadlo, jaky ste meli filmovy svatky. myslim jako jesli mate naky novy dvdcka (o tech se tu vubec nak malo mluvi) novy domaci kino s vyrivkou ;) a tak vubec....
0 0
reagovat
my sme taky na ty vlacky, neboj, to se jen nekteri rozvasnili a snazili se nam dokazat, za maj vlastne pravdu, kdyz rikaj, ze ten film neni nic moc, protoze ted si to mohou dokazat i vetsionovymi trzbami :) zapeklitej krouzek
440940
my sme taky na ty vlacky, neboj, to se jen nekteri rozvasnili a snazili se nam dokazat, za maj vlastne pravdu, kdyz rikaj, ze ten film neni nic moc, protoze ted si to mohou dokazat i vetsionovymi trzbami :) zapeklitej krouzek
0 0
reagovat

Cival

Ja jen ze to tak trosku vypada (ze trzby maji hodne co docineni s kvalitou), kdyz deset poslednich prispevku v diskuzi je o tom, kdy uz se pokori hranice xy bilionu medaku v bananistanu. Spise bych cekal bourlive diskuze vazici se k obsahu nez k distribuci filmu. Ale chapu, ze nekdo ma rad vlacky, jiny zase platinu. Proste me to zaujalo, bo jsem spise na ty vlacky (:
440939
Ja jen ze to tak trosku vypada (ze trzby maji hodne co docineni s kvalitou), kdyz deset poslednich prispevku v diskuzi je o tom, kdy uz se pokori hranice xy bilionu medaku v bananistanu. Spise bych cekal bourlive diskuze vazici se k obsahu nez k distribuci filmu. Ale chapu, ze nekdo ma rad vlacky, jiny zase platinu. Proste me to zaujalo, bo jsem spise na ty vlacky (:
Cival
0 0
reagovat
To by asi Mike Newell cumel, kdyby jeheo Potter vydelal 5,00 $ :DD lol
440938
To by asi Mike Newell cumel, kdyby jeheo Potter vydelal 5,00 $ :DD lol
0 0
reagovat

Cival

Správně. Až na jedno. Já neříkám, že Kong je sračka protože vydělal málo. I kdyby Kong vydělal 2 miliardy dolarů a Harry 5 dolarů tak by se mi Harry líbil více. Neposuzuji kvalitu filmu podle komerční úspěšnosti. S Kongem je to náhoda. Nelíbil se mi a také vydělává hodně za očekáváním. Ale třeba Ostrov nevydělal skoro nic a je to prostě parádní filmeček. ;)
440937
Správně. Až na jedno. Já neříkám, že Kong je sračka protože vydělal málo. I kdyby Kong vydělal 2 miliardy dolarů a Harry 5 dolarů tak by se mi Harry líbil více. Neposuzuji kvalitu filmu podle komerční úspěšnosti. S Kongem je to náhoda. Nelíbil se mi a také vydělává hodně za očekáváním. Ale třeba Ostrov nevydělal skoro nic a je to prostě parádní filmeček. *;)*
Cival
0 0
reagovat

Grol

Nejak nechapu tvuj dotaz. Trzby preci nikdo z rozumne uvazujicich debateru nevztahuje ke kvalitam filmu - to jsou preci zjevne oddelene veci (a kdo to nevidi, s tim ani nema cenu diskutovat). Ne tak faktor "uspesnosti" filmu. To, ze se trzby neustale probiraji v diskuzacich je dano jednak tim, ze o nich narozdil od valne vetsiny konkurence pravidelne a velice podrobne piseme a ze nekteri uzivatele (ano, Michaelbay) v nich spatruji jednu ze zakladnich soucasti sveho zivota, ktera se v kombinaci s napr. laskou k Potterovi muze promenit v nekonecny vodopad diskuznich prispevku. My je mazat nebudeme, pokud samozrejme neprekroci urcitou miru - je jasny, ze kdyz se diskutuje o trzbach Pottera pod recenzi, ze to nebudeme promazavat, i kdyz je to extremne otravna zalezitost... ale kdyz MB zajde do diskuzaku Konga, napise ze je to sracka, protoze to vydelalo tolik a tolik, zatimco Harry ma XY milionu, tak to mazat budeme porad a vytrvale, ponevadz to devastuje fora.
440936
Nejak nechapu tvuj dotaz. Trzby preci nikdo z rozumne uvazujicich debateru nevztahuje ke kvalitam filmu - to jsou preci zjevne oddelene veci (a kdo to nevidi, s tim ani nema cenu diskutovat). Ne tak faktor "uspesnosti" filmu. To, ze se trzby neustale probiraji v diskuzacich je dano jednak tim, ze o nich narozdil od valne vetsiny konkurence pravidelne a velice podrobne piseme a ze nekteri uzivatele (ano, Michaelbay) v nich spatruji jednu ze zakladnich soucasti sveho zivota, ktera se v kombinaci s napr. laskou k Potterovi muze promenit v nekonecny vodopad diskuznich prispevku. My je mazat nebudeme, pokud samozrejme neprekroci urcitou miru - je jasny, ze kdyz se diskutuje o trzbach Pottera pod recenzi, ze to nebudeme promazavat, i kdyz je to extremne otravna zalezitost... ale kdyz MB zajde do diskuzaku Konga, napise ze je to sracka, protoze to vydelalo tolik a tolik, zatimco Harry ma XY milionu, tak to mazat budeme porad a vytrvale, ponevadz to devastuje fora.
Grol
0 0
reagovat

Trzby??

Kopiruji a navazuji na Heralda z diskuze k HP4. Proc tak neustale diskutujete nad trzbami (HP4, King Kong)? Dneska se kvalita filmu posuzuje podle trzeb? (Ano, trzby jsou i ukazkou kvality, bohuzel vsak taky medialni masaze a jinych zhoubnych nadoru (: ). Fakt nechapu... ale co, nekdo si hraje s vlacky, nekdo sleduje cenu platiny na svetovem trhu.
Jo a taky nejak nechapu, co je tedy mozno psat do diskuzi k recenzim. V diskuzi u KK je MichaelBayovi psani ohledne trzeb vyslovne zakazano, v diskuzi k HP4 je to vyslovne (: povoleno. Toz kluci a devcata, jak to tedy je?
440935
Kopiruji a navazuji na Heralda z diskuze k HP4. Proc tak neustale diskutujete nad trzbami (HP4, King Kong)? Dneska se kvalita filmu posuzuje podle trzeb? (Ano, trzby jsou i ukazkou kvality, bohuzel vsak taky medialni masaze a jinych zhoubnych nadoru (: ). Fakt nechapu... ale co, nekdo si hraje s vlacky, nekdo sleduje cenu platiny na svetovem trhu. Jo a taky nejak nechapu, co je tedy mozno psat do diskuzi k recenzim. V diskuzi u KK je MichaelBayovi psani ohledne trzeb vyslovne zakazano, v diskuzi k HP4 je to vyslovne (: povoleno. Toz kluci a devcata, jak to tedy je?
Trzby??
0 0
reagovat

Noc trailerů

Lidi, chtěl bych se zeptat, jak to máte zařízené s odvozem? To jste všichni z Prahy? Já bych hrozně rád přijel, ale do toho našeho zapadákova už potom nic nejede...:(
440934
Lidi, chtěl bych se zeptat, jak to máte zařízené s odvozem? To jste všichni z Prahy? Já bych hrozně rád přijel, ale do toho našeho zapadákova už potom nic nejede...*:(*
Noc trailerů
0 0
reagovat

ravenhorn

THX, stastny novy rok.
440933
THX, stastny novy rok.
ravenhorn
0 0
reagovat

Happy new fucked year

Tak snad bude tendle rok lepsi nez ty predchozi
440932
Tak snad bude tendle rok lepsi nez ty predchozi
Happy new fucked year
0 0
reagovat

Všechno nejlepší

do Nového roku všem a tady mate malej dárek 2x tv spot na Underworld Evolution
link
440931
do Nového roku všem a tady mate malej dárek 2x tv spot na Underworld Evolution http://www.themoviebox.net/movies/2005/STUVWXYZ/Underworld-Evolution/trailer.php
Všechno nejlepší
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se