Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124341 - 124360 Napsat příspěvek

sam

No tvoje otazka byla samorejme logicka, nejak to poresime aby se to ukazovalo az v pravou chvili :-)
440970
No tvoje otazka byla samorejme logicka, nejak to poresime aby se to ukazovalo az v pravou chvili :-)
sam
0 0
reagovat

Cival

Ach tak :) Ja jen, ze tam bylo asi 13:06, tak jsem myslel, ze uz vysel a on je teprve v adminu... Ok, diky za info ;)
440969
Ach tak :) Ja jen, ze tam bylo asi 13:06, tak jsem myslel, ze uz vysel a on je teprve v adminu... Ok, diky za info ;)
Cival
0 0
reagovat

sam

Jeste neni vydan :-)
440968
Jeste neni vydan :-)
sam
0 0
reagovat

Cival

Nevím, možná že ty titulky k trailerům nejsou zase tak špatný nápad, třeba to naláká více lidí ;) Ale na to už je teď stejně asi trošku pozdě...
440967
Nevím, možná že ty titulky k trailerům nejsou zase tak špatný nápad, třeba to naláká více lidí *;)* Ale na to už je teď stejně asi trošku pozdě...
Cival
0 0
reagovat

Chybka?

Nějakou záhadou mi nejde odkaz na článek "O 106? O 100 stačí" ve starších článcích... Je chyba u mě?
440966
Nějakou záhadou mi nejde odkaz na článek "O 106? O 100 stačí" ve starších článcích... Je chyba u mě?
Chybka?
0 0
reagovat

Cival

EE, musel jsem se zeptat. Kámoš chtěl vzít svojí mladší dcerku, ale ta anglicky zatím neumí. =)

Btw. Zde">link si můžete prhlídnout můj nový výtvor.

Pohlednice z Francie je česko-francouzský hraný dokument o rodině, původem pocházející z České republiky, ale žijící ve Francii. Důvodem emigrace byla ruská okupace 21. srpna roku 1968. Do dnešního dne stále žijí ve Francii a tento film zobrazuje období od 27. října až po 9. listopadu roku 2005, kdy ve Francii začali nepokoje.
440965
EE, musel jsem se zeptat. Kámoš chtěl vzít svojí mladší dcerku, ale ta anglicky zatím neumí. =) Btw. Zde si můžete prhlídnout můj nový výtvor.
Pohlednice z Francie je česko-francouzský hraný dokument o rodině, původem pocházející z České republiky, ale žijící ve Francii. Důvodem emigrace byla ruská okupace 21. srpna roku 1968. Do dnešního dne stále žijí ve Francii a tento film zobrazuje období od 27. října až po 9. listopadu roku 2005, kdy ve Francii začali nepokoje.
Cival
0 0
reagovat
Určitě je někdo z redakce bude simultálně dabovat! ;-)
440964
Určitě je někdo z redakce bude simultálně dabovat! ;-)
0 0
reagovat

Kryšpín

Pokus o vtip? Jasne ze original... :-)
440963
Pokus o vtip? Jasne ze original... :-)
Kryšpín
0 0
reagovat

trailer night

Budou trailery titulkované? Nebo originál?
440962
Budou trailery titulkované? Nebo originál?
trailer night
0 0
reagovat

st39.6

Ja taky objednavam z amazon.com a nemam nejmensi problem. Pokud je jakykoliv problem, tak se ihned ozvou. A ted jsem objednaval dvd z yesasia.com a vypada to taky na pohodu. Zakaznicky servis lepsi nez amazon a pokudobednas za vic nez $39 nechteji zadne postovne, coz se vyplati. Uz mi to i poslali a zitra nebo pozitri by mi to melo prijit, tak pak dam vedet, jak to vypada. A dodaci lhuta 5 dni je na hong kong hodne dobra. tedy pokud ji dodrzi :D
440961
Ja taky objednavam z amazon.com a nemam nejmensi problem. Pokud je jakykoliv problem, tak se ihned ozvou. A ted jsem objednaval dvd z yesasia.com a vypada to taky na pohodu. Zakaznicky servis lepsi nez amazon a pokudobednas za vic nez $39 nechteji zadne postovne, coz se vyplati. Uz mi to i poslali a zitra nebo pozitri by mi to melo prijit, tak pak dam vedet, jak to vypada. A dodaci lhuta 5 dni je na hong kong hodne dobra. tedy pokud ji dodrzi *:D*
st39.6
0 0
reagovat

čas

No já bych se také díval, ale bohužel ten čas mě moc nepřesvědčil! Kdyby to dali raději odpoledne nebo v podvečer místo seriálů, které opakují!!!
440960
No já bych se také díval, ale bohužel ten čas mě moc nepřesvědčil! Kdyby to dali raději odpoledne nebo v podvečer místo seriálů, které opakují!!!
čas
0 0
reagovat
Lidi nevite jak se vola ta pisnicka z uvodu Lord Of War ta z sceny s naboji?
440959
Lidi nevite jak se vola ta pisnicka z uvodu Lord Of War ta z sceny s naboji?
0 0
reagovat
Mě se teda Alias dneska líbil. Dabing šel, viděl jsem už horší a z ohlasů vim dopředu, že první 2 série Alias jsou prej hodně luxusní. ,-) S tou Matrix Collection nevim, nejraději bych to viděl na vlastní oči, přečetl si na všech discích, že tam opravdu české titulky jsou a následně to koupil, nejlépe v kamenném obchodě. U nás asi žádnej takovej asi není co? .-)
440958
Mě se teda Alias dneska líbil. Dabing šel, viděl jsem už horší a z ohlasů vim dopředu, že první 2 série Alias jsou prej hodně luxusní. ,-) S tou Matrix Collection nevim, nejraději bych to viděl na vlastní oči, přečetl si na všech discích, že tam opravdu české titulky jsou a následně to koupil, nejlépe v kamenném obchodě. U nás asi žádnej takovej asi není co? .-)
0 0
reagovat

Serialy

Dneska u me Nova boduje. Opakuje Buffy J.Whedona a zacina davat Alias od Abramse. Pro neznale Abrams ted toci MI3 a ma jeste za sebou serial Lost (vlastne jeste nema :)). Tresnickou na dortu je Jennifer Garner. A kupodivu podle prvnich minut dabing neni spatny.
440957
Dneska u me Nova boduje. Opakuje Buffy J.Whedona a zacina davat Alias od Abramse. Pro neznale Abrams ted toci MI3 a ma jeste za sebou serial Lost (vlastne jeste nema :)). Tresnickou na dortu je Jennifer Garner. A kupodivu podle prvnich minut dabing neni spatny.
Serialy
0 0
reagovat
A když už jsem u toho, tady je něco k době ledové :) . link
440956
A když už jsem u toho, tady je něco k době ledové *:)* . http://www.rozzlobenimuzi.com/obsah/vid/D4BhmMSGmYVJ.wmv
0 0
reagovat
Vím že to sem asi moc nepatří ale musim to sem hodit. Přece jenom je to taky ukázka. Kdo z vás by si dnes neobjednal PlayStation 9? link
440955
Vím že to sem asi moc nepatří ale musim to sem hodit. Přece jenom je to taky ukázka. Kdo z vás by si dnes neobjednal PlayStation 9? http://www.rozzlobenimuzi.com/obsah/vid/yx3R8fdKcv7k.mov
0 0
reagovat

Click (Adam Sandler)

Stáhnutelná verze traileru TADY.">link
440954
Stáhnutelná verze traileru TADY.
Click (Adam Sandler)
0 0
reagovat
12 dvd lotr je naprosto skvela zalezitost! co se tyce takovejch edici tak pak mam uz jen uz zminovanyho Bena Hura, Jih proti Severu a Matrix Ultimate coll(bohuzel ceskou - minuly vanoce). Jinak to u nas nema konkurenci!ten matrix coll z polska myslim cesky titulky ma, totez restaurovanej obraz u jednicky. proto to filmcity nabizi porad ve svy special nabidce. bejt tebou juknu na to vinci. mhsh thx moc, te asi v brzky dobe budu obtezovat ve vzkazniku ;)
440953
12 dvd lotr je naprosto skvela zalezitost! co se tyce takovejch edici tak pak mam uz jen uz zminovanyho Bena Hura, Jih proti Severu a Matrix Ultimate coll(bohuzel ceskou - minuly vanoce). Jinak to u nas nema konkurenci!ten matrix coll z polska myslim cesky titulky ma, totez restaurovanej obraz u jednicky. proto to filmcity nabizi porad ve svy special nabidce. bejt tebou juknu na to vinci. mhsh thx moc, te asi v brzky dobe budu obtezovat ve vzkazniku ;)
0 0
reagovat

Vincent

Oba tebou zminene parametry by to snad melo splnovat.
440952
Oba tebou zminene parametry by to snad melo splnovat.
Vincent
0 0
reagovat
12 DVD LOTR - moje ultimativní noční můra! To už raději Matrix Collection ,-) Btw ta Ultimate Matrix, co se prodává v Polsku - je to ta kvalitní verze s remasterovaným obrazem? Případně jak to je s českýma titulkama u tý polský verze?
440951
12 DVD LOTR - moje ultimativní noční můra! To už raději Matrix Collection ,-) Btw ta Ultimate Matrix, co se prodává v Polsku - je to ta kvalitní verze s remasterovaným obrazem? Případně jak to je s českýma titulkama u tý polský verze?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se