Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124401 - 124420 Napsat příspěvek

imf

Dobře, já netušil, že se skoro všichni znáte!! Jsem tu nováček!
440910
Dobře, já netušil, že se skoro všichni znáte!! Jsem tu nováček!
imf
0 0
reagovat

aldebaran

No comment... chci videt diskuzi, ve ktery k takovym mezeram nedochazi... pokud nemluvime o kecarne desitky lidi, ktery se vidaj i v realu... chce to klid a pravidelne dejchat. ;)))
440909
No comment... chci videt diskuzi, ve ktery k takovym mezeram nedochazi... pokud nemluvime o kecarne desitky lidi, ktery se vidaj i v realu... chce to klid a pravidelne dejchat. ;)))
aldebaran
0 0
reagovat
Jsou Vanoce, lidi jsou na horach, pauza obcas musi byt...
440908
Jsou Vanoce, lidi jsou na horach, pauza obcas musi byt...
0 0
reagovat

imf

To je mi pěkná diskuze, když tu nikdo nediskutuje! 4-hodinová mezera mezi posledními odkazy je dosti výrazná.
440907
To je mi pěkná diskuze, když tu nikdo nediskutuje! 4-hodinová mezera mezi posledními odkazy je dosti výrazná.
imf
0 0
reagovat

zdero

Tohle je diskuze, ne chat... ;)
440906
Tohle je diskuze, ne chat... ;)
zdero
0 0
reagovat
Je někdo na příjmu ?
440905
Je někdo na příjmu ?
0 0
reagovat

dr. Orlok

Super reklama! Nejlepší je tam Samara, když naděluje dárky z TV. Tohle je fakt úlet!!!!
440904
Super reklama! Nejlepší je tam Samara, když naděluje dárky z TV. Tohle je fakt úlet!!!!
dr. Orlok
0 0
reagovat
Tak toto je krásné:reklama">link na satelit
440903
Tak toto je krásné:reklama na satelit
0 0
reagovat

Brennos

Klobouk dolů, Stíny Abadanu do desítky nejočekávanějších filmů....:D btw. nenatáčeli jste někde okolo chaty Čengrovka? Připadalo mi to tam povědomé.....
440902
Klobouk dolů, Stíny Abadanu do desítky nejočekávanějších filmů....*:D* btw. nenatáčeli jste někde okolo chaty Čengrovka? Připadalo mi to tam povědomé.....
Brennos
0 0
reagovat

Brennos

Byl jsem se kouknou na Abadan- stránce a vypadá to celkem zajímavě. I ten trailer připomínající Psí vojáky je dobře setříhán. Jen ten hučivej hlas jako od mutujícího puberťáka, trochu kazí výsledný dojem!
440901
Byl jsem se kouknou na Abadan- stránce a vypadá to celkem zajímavě. I ten trailer připomínající Psí vojáky je dobře setříhán. Jen ten hučivej hlas jako od mutujícího puberťáka, trochu kazí výsledný dojem!
Brennos
0 0
reagovat
sidda: Vzhledem k tomu, že původně měla být premiéra na podzim roku 2005, tak jsem to protentokrát vzal takhle obecněji, do toho už bychom se měli vejít :)), ale všeobecně se doufá v jaro... takový květen/červen... nicméně stále jen to "doufá se".
440900
sidda: Vzhledem k tomu, že původně měla být premiéra na podzim roku 2005, tak jsem to protentokrát vzal takhle obecněji, do toho už bychom se měli vejít *:))*, ale všeobecně se doufá v jaro... takový květen/červen... nicméně stále jen to "doufá se".
0 0
reagovat

Stíny Abadanu

No vypada to dobre...a bude to na jare nebo v lete:)
440899
No vypada to dobre...a bude to na jare nebo v lete:)
Stíny Abadanu
0 0
reagovat
imf: Díky. Tohle už by měla být taková ucelenější - dějovější - ukázka, ne jen z prvních 2 dní natáčení, jako to bylo u té první.
440898
imf: Díky. Tohle už by měla být taková ucelenější - dějovější - ukázka, ne jen z prvních 2 dní natáčení, jako to bylo u té první.
0 0
reagovat

Brennos

Trochu si to oproti tomu prvnimu prestrihal, ne? Kazdopadne super... tohle uz je trochu mimo amatersky pole a nemluvim tu jen o vybaveni, ale hlavne o kamere... fakt se tesim na vysledek.
440897
Trochu si to oproti tomu prvnimu prestrihal, ne? Kazdopadne super... tohle uz je trochu mimo amatersky pole a nemluvim tu jen o vybaveni, ale hlavne o kamere... fakt se tesim na vysledek.
Brennos
0 0
reagovat

Stíny Abadanu

Kdybyste měl někdo chuť třeba na nějaký ten trailer z amatérské produkce, tak jukněte

link target="_blank">sem

(15 MB, DivX) ;) Náš nejnovější - lehce výpravný - počin. ?)
440896
Kdybyste měl někdo chuť třeba na nějaký ten trailer z amatérské produkce, tak jukněte

sem

(15 MB, DivX) *;)* Náš nejnovější - lehce výpravný - počin. *?)*
Stíny Abadanu
0 0
reagovat

BloodRayne

"Sakra americanom sa zije ti si budu moct za chvilu vychutnat BloodRayne a ja to uvidim tak najskor za rok :("
440895
"Sakra americanom sa zije ti si budu moct za chvilu vychutnat BloodRayne a ja to uvidim tak najskor za rok *:(*"
BloodRayne
0 0
reagovat

Cival

Tak mi ten House 2 nejde stáhnout, je to jen stream... ?) Tak si počkám až bude normální verzička...
440894
Tak mi ten House 2 nejde stáhnout, je to jen stream... *?)* Tak si počkám až bude normální verzička...
Cival
0 0
reagovat

Shusika

Stuhr + Machulski = svetove komedie (Sexmise, Kingsajz, Deja Vu, Kiler)

Lonsky Vinci jenom potrzuje kvalitu Machulskeho.
440893
Stuhr + Machulski = svetove komedie (Sexmise, Kingsajz, Deja Vu, Kiler)
Lonsky Vinci jenom potrzuje kvalitu Machulskeho.
Shusika
0 0
reagovat
Loki: a viděls s Pazurou jeho Kilera?
440892
Loki: a viděls s Pazurou jeho Kilera?
0 0
reagovat

mhsh

Nevím jestli se ho chtěli zbavit, kyž bude další série a uvažuje se i o nějakém filmu! Jinak jestli nechceš na Lost 2 čekat, nejlepší je na to torrent :D
440891
Nevím jestli se ho chtěli zbavit, kyž bude další série a uvažuje se i o nějakém filmu! Jinak jestli nechceš na Lost 2 čekat, nejlepší je na to torrent *:D*
mhsh
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se