Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123521 - 123540 Napsat příspěvek
jeee neni problem postavit HD-Ready data projektor. staci k tomu libovolny HD-Ready LCD monitor, hodne silna vybojka a nejaka ta optika. nebude sice vypadat jako high-eng profi projektor, ale myslim, ze za usetrene penize to stoji, ne?
441215
jeee neni problem postavit HD-Ready data projektor. staci k tomu libovolny HD-Ready LCD monitor, hodne silna vybojka a nejaka ta optika. nebude sice vypadat jako high-eng profi projektor, ale myslim, ze za usetrene penize to stoji, ne?
0 0
reagovat
no jasne, nedavno sem videl peknej kousek za necelejch deset mílí...dolarů...echt :)
441214
no jasne, nedavno sem videl peknej kousek za necelejch deset mílí...dolarů...echt :)
0 0
reagovat
chtelo by to na pristi noci trejleru poradnou masinu v kine a promitat HD :)
441213
chtelo by to na pristi noci trejleru poradnou masinu v kine a promitat HD :)
0 0
reagovat
tak to je mazec. jednou bych chtel videt v akci aspon 720p :)
441212
tak to je mazec. jednou bych chtel videt v akci aspon 720p :)
0 0
reagovat
Kong, Lady byly 640... i nejhorsi trailery mely 480 (samozrejme se lisila kvalita encodingu a bitrate), HD byl jen Jarhead (WMV-HD).
441211
Kong, Lady byly 640... i nejhorsi trailery mely 480 (samozrejme se lisila kvalita encodingu a bitrate), HD byl jen Jarhead (WMV-HD).
0 0
reagovat
Unbreakable forever! :-)
441210
Unbreakable forever! :-)
0 0
reagovat
btw myslim, ze to byl civalek, kdo ma tak rad Unbreakable">link ;) ML encoding je pretty cool so get it :)...teda pokud nemate originalni vob file. Jo a je to ML exclusives, tak ne, ze to na me bonznete!;)
441209
btw myslim, ze to byl civalek, kdo ma tak rad Unbreakable ;) ML encoding je pretty cool so get it :)...teda pokud nemate originalni vob file. Jo a je to ML exclusives, tak ne, ze to na me bonznete!*;)*
0 0
reagovat
hele eMZaci, jaka byla highest kvalita tech traileru na TN? 480p/nizsi/vyssi? Treba Kong nebo lady in the water, to byly naky HDcka, ne?
441208
hele eMZaci, jaka byla highest kvalita tech traileru na TN? 480p/nizsi/vyssi? Treba Kong nebo lady in the water, to byly naky HDcka, ne?
0 0
reagovat
Pro mě je teď MZ tak nějak jedničkou na poli českých webů o filmu. Dokonce jsem si zapomněl už 2 měsíce koupit Premiere .-) Dřív jsem chodil na FilmPub, ale kluci to tady zvládaj dobře, novinky vždycky o nějakej ten den dřív a tak vůbec, je tady větší interakce mezi redaktory a uživateli, což se mi osobně asi na MZ líbí nejvíc. Škoda, že jsem nemohl přijet na Noc Trailerů, určitě bych po představení našel pány přednášející a urgoval bych nějakou tu Plzeň ,-) Jen tenhle post nechápejte tak, že vám nějak pochlebuju nebo jak se to říká. Píšu to tak jak to at the moment vidim já, subjektivně. Občas na FilmPub zajdu, ale už to nejsou každodenní návštěvy jako před vznikem MZ. Just my 2 cents.. ,-)
441207
Pro mě je teď MZ tak nějak jedničkou na poli českých webů o filmu. Dokonce jsem si zapomněl už 2 měsíce koupit Premiere .-) Dřív jsem chodil na FilmPub, ale kluci to tady zvládaj dobře, novinky vždycky o nějakej ten den dřív a tak vůbec, je tady větší interakce mezi redaktory a uživateli, což se mi osobně asi na MZ líbí nejvíc. Škoda, že jsem nemohl přijet na Noc Trailerů, určitě bych po představení našel pány přednášející a urgoval bych nějakou tu Plzeň ,-) Jen tenhle post nechápejte tak, že vám nějak pochlebuju nebo jak se to říká. Píšu to tak jak to at the moment vidim já, subjektivně. Občas na FilmPub zajdu, ale už to nejsou každodenní návštěvy jako před vznikem MZ. Just my 2 cents.. ,-)
0 0
reagovat

to redakce

aj ma napadlo ze som to mohol sformulovat inak. Samozrejme viem ze vas server je najlepsi ;) ja som sa pytal len koli dokumentarnym a starym filmom, ktore tu s velkou pravdepodobnostou nebudu nikdy hodnotene. sorry.
441206
aj ma napadlo ze som to mohol sformulovat inak. Samozrejme viem ze vas server je najlepsi ;) ja som sa pytal len koli dokumentarnym a starym filmom, ktore tu s velkou pravdepodobnostou nebudu nikdy hodnotene. sorry.
to redakce
0 0
reagovat
Nam neprislusi to hodnotit... at uz ceska nebo zahranicni, je to konkurence a navzajem bychom se hodnotit nemeli. ;) IMHO je nejjednodussi chodit na Rotten a vytipovat si tam "svoje" recenzenty...
441205
Nam neprislusi to hodnotit... at uz ceska nebo zahranicni, je to konkurence a navzajem bychom se hodnotit nemeli. ;) IMHO je nejjednodussi chodit na Rotten a vytipovat si tam "svoje" recenzenty...
0 0
reagovat

acheron

No to je tedy otázka! Ono je to různý, ale kdybych to musel říct, tak řeknu zahraniční COMINGSOON.NET. Asi tam. I když je to fakt těžké říci. Jinak doufám, že se MovieZone nebude za tuhle zprávu na mě zlobit. ;)
441204
No to je tedy otázka! Ono je to různý, ale kdybych to musel říct, tak řeknu zahraniční COMINGSOON.NET. Asi tam. I když je to fakt těžké říci. Jinak doufám, že se MovieZone nebude za tuhle zprávu na mě zlobit. *;)*
acheron
0 0
reagovat
To je přece jasný, u nás:-)))))
441203
To je přece jasný, u nás:-)))))
0 0
reagovat

to all

Keby ste si mali vybrat server, na ktorom si chcete pozret recenziu na novy, vami ocakavany film, ktoremu serveru by ste verili najviac, nazor ktoreho povazujete za najobjektivnejsi??

(Poradte, diik. Chcem si pozret/precitat nejake recenzie, a sice poznam vela serverov ale najlepsie je spytat sa ludi "od fachu" ;) )
441202
Keby ste si mali vybrat server, na ktorom si chcete pozret recenziu na novy, vami ocakavany film, ktoremu serveru by ste verili najviac, nazor ktoreho povazujete za najobjektivnejsi??
(Poradte, diik. Chcem si pozret/precitat nejake recenzie, a sice poznam vela serverov ale najlepsie je spytat sa ludi "od fachu" ;) )
to all
0 0
reagovat
Haf. IP ban.
441201
Haf. IP ban.
0 0
reagovat

Cival, kOCOUR, imf, Shushika

Nepochopili jste podstatu mého bytí (ano, jsem z vás tak vynervovaný, že mi skoro haraší). Nechápu, proč jsem mazán, já si další nicky nedělám rád. Banda podpubetálních nebo pubertálních harantů mi bude říkat, co mám dělat, tak to ne!
441200
Nepochopili jste podstatu mého bytí (ano, jsem z vás tak vynervovaný, že mi skoro haraší). Nechápu, proč jsem mazán, já si další nicky nedělám rád. Banda podpubetálních nebo pubertálních harantů mi bude říkat, co mám dělat, tak to ne!
Cival, kOCOUR, imf, Shushika
0 0
reagovat

Cival

Rachel McAdams?.....hmmmmm
taky bych si dal říct..:-)
441199
Rachel McAdams?.....hmmmmm taky bych si dal říct..:-)
Cival
0 0
reagovat

cival, imf

tak to tedy opravdu smekam a moc diky za vasi snahu. verte, ze to nedelate zbytecne ;)
441198
tak to tedy opravdu smekam a moc diky za vasi snahu. verte, ze to nedelate zbytecne ;)
cival, imf
0 0
reagovat

scroochy

Ja snad jeste pridam, ze prvni film Kevina Smithe stal 27 tisic a Roberta Rodrigueze 7 tisic dolaru... a kde ted jsou :-) Jinak receno, az se budu za pet let valet na Bahamach v objeti s Rachel McAdams, tak byste si nemsleli, ze jsem si to neodpracoval... :-)
441197
Ja snad jeste pridam, ze prvni film Kevina Smithe stal 27 tisic a Roberta Rodrigueze 7 tisic dolaru... a kde ted jsou :-) Jinak receno, az se budu za pet let valet na Bahamach v objeti s Rachel McAdams, tak byste si nemsleli, ze jsem si to neodpracoval... :-)
scroochy
0 0
reagovat
Aspoň jeden světlý bod dnešního dne. Hobit je pryč :+. Díky za to, už je mi zas hej... Chci se zeptat k traileru na Pearl Harbor který jste nám pouštěli na NOCI T. . Pokud si dobře pamatuju tak to bylo stažený z movielistu, ale dneska už je ten link death. Nevíte ještě o jiném linku?
441196
Aspoň jeden světlý bod dnešního dne. Hobit je pryč *:+*. Díky za to, už je mi zas hej... Chci se zeptat k traileru na Pearl Harbor který jste nám pouštěli na NOCI T. . Pokud si dobře pamatuju tak to bylo stažený z movielistu, ale dneska už je ten link death. Nevíte ještě o jiném linku?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se