Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123481 - 123500 Napsat příspěvek
U Hostelu omdlelo sice pár lidí, ale to i u Passion of the Christ a tak zlé to nebylo. Říkal jsem si, že Hostel bude fakt peklo (trailer, plakáty), ale stále je to "jen" Rko, takže to nemůže být tak zlé. To NC-17 sestřih, Hills have eyes, který by měl snad být na dvd, je podle prvních recenzí uplně někde jinde..
441506
U Hostelu omdlelo sice pár lidí, ale to i u Passion of the Christ a tak zlé to nebylo. Říkal jsem si, že Hostel bude fakt peklo (trailer, plakáty), ale stále je to "jen" Rko, takže to nemůže být tak zlé. To NC-17 sestřih, Hills have eyes, který by měl snad být na dvd, je podle prvních recenzí uplně někde jinde..
0 0
reagovat
tak dobre imfe, ja to teda zkusim, ale mam strach, ze to bude hrozne bolet,

takze...... ;o)

auu to je strasny, je to horsi nez koukat se na Pythona2 dohaje
441505
tak dobre imfe, ja to teda zkusim, ale mam strach, ze to bude hrozne bolet, takze...... ;o) auu to je strasny, je to horsi nez koukat se na Pythona2 dohaje
0 0
reagovat

Shikakunin

no nevim cece, Hostel me nepripada jako trhak roku. on ten reziser je docela lamka. sem videl jeho Cabin Fever. pripadalo me to jako lepsi Bollovka a nevim, jesli se od te doby polepsil
441504
no nevim cece, Hostel me nepripada jako trhak roku. on ten reziser je docela lamka. sem videl jeho Cabin Fever. pripadalo me to jako lepsi Bollovka a nevim, jesli se od te doby polepsil
Shikakunin
0 0
reagovat

Shikakunin

Ta tvoje smajlikova choroba je na povazenou. Zkus to nejak omezit, jinak te budeme muset utratit. ;) (vidis? jenom jeden... je to tezky, ale jde to...)
441503
Ta tvoje smajlikova choroba je na povazenou. Zkus to nejak omezit, jinak te budeme muset utratit. ;) (vidis? jenom jeden... je to tezky, ale jde to...)
Shikakunin
0 0
reagovat

cival

no jo, ale zaroven ma tocit nakej muzikal, tak co bude driv? :)
441502
no jo, ale zaroven ma tocit nakej muzikal, tak co bude driv? :)
cival
0 0
reagovat

TO: Michael Bay

jinak, mezi Punisherem a Shikakuninem moc velkej rozdil nejni :o)))))))))))))))))))))))))))))))
441501
jinak, mezi Punisherem a Shikakuninem moc velkej rozdil nejni :o)))))))))))))))))))))))))))))))
TO: Michael Bay
0 0
reagovat

Hostel

custe vsichni, sem docela zvedavej na Hostel, sem cetl v novinach(24 :o) ze prej pri premiere omdleli dva lidi, samozrejme si myslim ze to byl mark. trick, ale videl sem galerii obrazku a vypada to docela vostre, ze by nasledovnik saw????
441500
custe vsichni, sem docela zvedavej na Hostel, sem cetl v novinach(24 :o) ze prej pri premiere omdleli dva lidi, samozrejme si myslim ze to byl mark. trick, ale videl sem galerii obrazku a vypada to docela vostre, ze by nasledovnik saw????
Hostel
0 0
reagovat

scroochy

Plati, Ripleyho, jestli me pamet nesali :-)
441499
Plati, Ripleyho, jestli me pamet nesali :-)
scroochy
0 0
reagovat
prosim vas, nekde sem cetl (nejspis tady), ze Jim Carrey mel tocit neco s Timem Burtonem, plati to jeste nebo z toho seslo?
441498
prosim vas, nekde sem cetl (nejspis tady), ze Jim Carrey mel tocit neco s Timem Burtonem, plati to jeste nebo z toho seslo?
0 0
reagovat
st39.6: děkuju nastotisíckrát. nechápu jak jsem si ten teaser mohl smazat a zapomenout na něj

Brennos:jó to nevím,já jsem tu úplně první ukázku na LOTRa nikdy nesmazal,má to už tak trochu historickou hodnotu:)

Copak Karlík, ale Corpse Bride!
441497
st39.6: děkuju nastotisíckrát. nechápu jak jsem si ten teaser mohl smazat a zapomenout na něj Brennos:jó to nevím,já jsem tu úplně první ukázku na LOTRa nikdy nesmazal,má to už tak trochu historickou hodnotu*:)* Copak Karlík, ale Corpse Bride!
0 0
reagovat
Elfman je můj nejoblíbenější skladatel a Karlíkem dokázal,že dokáže složit opravdu všechno...tanečí/zpívající scény jsou podle mě super
441496
Elfman je můj nejoblíbenější skladatel a Karlíkem dokázal,že dokáže složit opravdu všechno...tanečí/zpívající scény jsou podle mě super
0 0
reagovat
a co Umpa-Lumpove;)
441495
a co Umpa-Lumpove*;)*
0 0
reagovat
Elfman by mel dostat Oskara. Je jenom otazka, za co mu ho daji. Dokaze udelat monumentalni symfonickou hudbu trochu rezanou elektronikou, lehce komorni, klavirni dilka , jazz ,blues, muzikal, africka hudba, sam si mnohe nazpiva. Pan umelec. Chytre originalni napady. Charli to jenom potvrzuje. Nas nuze mrzet ,ze se nephodl se Samem na Spidermanovi 3
441494
Elfman by mel dostat Oskara. Je jenom otazka, za co mu ho daji. Dokaze udelat monumentalni symfonickou hudbu trochu rezanou elektronikou, lehce komorni, klavirni dilka , jazz ,blues, muzikal, africka hudba, sam si mnohe nazpiva. Pan umelec. Chytre originalni napady. Charli to jenom potvrzuje. Nas nuze mrzet ,ze se nephodl se Samem na Spidermanovi 3
0 0
reagovat
moje odpoved zni: fuckin´ amazing :D
441493
moje odpoved zni: fuckin´ amazing *:D*
0 0
reagovat

Anketa

Asi jste uz vsichni videli Charlie and the Chocolate Factory....o tom bych zde polemizovat nechtel, ale radeji se chci zeptat VSECH na nazor tykajici se hudebniho doprovodu od Danny Elfman a tanecni-zpivajici doprovod Umpa-Lumpu. Libilo ci ne a nejlepe i zduvodnit....dik za vyjadreni nazoru k jednomu z mych nejoblibenejsich filmu lonskeho roku. (BTW Moje odpoved zni......AMAZING)
441492
Asi jste uz vsichni videli Charlie and the Chocolate Factory....o tom bych zde polemizovat nechtel, ale radeji se chci zeptat VSECH na nazor tykajici se hudebniho doprovodu od Danny Elfman a tanecni-zpivajici doprovod Umpa-Lumpu. Libilo ci ne a nejlepe i zduvodnit....dik za vyjadreni nazoru k jednomu z mych nejoblibenejsich filmu lonskeho roku. (BTW Moje odpoved zni......AMAZING)
Anketa
0 0
reagovat
brennos: ale svuj ukol sem splnil na 110%, merlin chtel jen TTT teaser :)
441491
brennos: ale svuj ukol sem splnil na 110%, merlin chtel jen TTT teaser :)
0 0
reagovat
st39.6: Ále, náročnej nejsem, jen jsem si tak u tvého výčtu povzdechnul... protože najít všechno ostatní mi nedělalo problém... Ale připomenout si ukázku, na kterou jsem ve své době spotřeboval asi 27 disket... :D
441490
st39.6: Ále, náročnej nejsem, jen jsem si tak u tvého výčtu povzdechnul... protože najít všechno ostatní mi nedělalo problém... Ale připomenout si ukázku, na kterou jsem ve své době spotřeboval asi 27 disket... *:D*
0 0
reagovat
brennos: ty si ale narocnej, bud rad ze aspon neco ;) bohuzel LotR preview nevim kde....
441489
brennos: ty si ale narocnej, bud rad ze aspon neco ;) bohuzel LotR preview nevim kde....
0 0
reagovat
st39.6: a LotR preview nikde. Co já se ho nahledal... úplně první, polodokumentární ukázka. Po ní se slehla zem. ?)
441488
st39.6: a LotR preview nikde. Co já se ho nahledal... úplně první, polodokumentární ukázka. Po ní se slehla zem. *?)*
0 0
reagovat
hodne stary :)
441487
hodne stary :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se