Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123561 - 123580 Napsat příspěvek

Acheron

Ja teda nezeru ani nehubnu, ani nejsem psychicky vypjatej. Na me to nejak zasadne nedoliha... nastesti :-) Maximalne casove :-)
441426
Ja teda nezeru ani nehubnu, ani nejsem psychicky vypjatej. Na me to nejak zasadne nedoliha... nastesti :-) Maximalne casove :-)
Acheron
0 0
reagovat
kocour: tak to som este nepocul (od chlapa) :)))) ... no vlastne raz! ale inak to je syndrom dievcat... :) (to len konstatujem :)). kto vie, ale je to dobry podnet na novy statisticky prieskum, ze ci ma druh (odbornost) skoly (napr. technicka, filozoficka, medicina a pod.)vplyv na priberanie alebo chudnutie studenta (teraz myslim u chlapov, u dievcat sa robia tieto statistiky tazko:)) Mozno sa do toho pustim =)
441425
kocour: tak to som este nepocul (od chlapa) :)))) ... no vlastne raz! ale inak to je syndrom dievcat... :) (to len konstatujem :)). kto vie, ale je to dobry podnet na novy statisticky prieskum, ze ci ma druh (odbornost) skoly (napr. technicka, filozoficka, medicina a pod.)vplyv na priberanie alebo chudnutie studenta (teraz myslim u chlapov, u dievcat sa robia tieto statistiky tazko:)) Mozno sa do toho pustim =)
0 0
reagovat

acheron

Tak s tím hubnutím ti závidím... já jenom za tohle zkouškový nabral už tři kila :D. Prostě žeru jak zjednanej... jinak to nejde.
441424
Tak s tím hubnutím ti závidím... já jenom za tohle zkouškový nabral už tři kila :D. Prostě žeru jak zjednanej... jinak to nejde.
acheron
0 0
reagovat
cival: no ja to mam teraz dost huste... takze si to viem docela predstavit. skuskove obdobie je najnezazivnejsie obdobie studia. vzdy schudnem 5-10kg, a ked to je fakt huste a nespim, nejem a mesiace sa iba ucim a nechodim do spolocnosti(a pomedzi to este kopa povinnosti a dalsich cinnosti, ktore mi zaberaju drahocenny cas na ucenie), tak sa mi stane ze sa rozpravam sam zo sebou a este si aj odpovedam. :)) a podla mojich statistik to je celkom bezny jav pri nedostatku spolocenskeho (a vlastne veskereho) zivota pocas skuskoveho :)
441423
cival: no ja to mam teraz dost huste... takze si to viem docela predstavit. skuskove obdobie je najnezazivnejsie obdobie studia. vzdy schudnem 5-10kg, a ked to je fakt huste a nespim, nejem a mesiace sa iba ucim a nechodim do spolocnosti(a pomedzi to este kopa povinnosti a dalsich cinnosti, ktore mi zaberaju drahocenny cas na ucenie), tak sa mi stane ze sa rozpravam sam zo sebou a este si aj odpovedam. :)) a podla mojich statistik to je celkom bezny jav pri nedostatku spolocenskeho (a vlastne veskereho) zivota pocas skuskoveho :)
0 0
reagovat

24

Uf, dneska začíná v USA už 5. řada 24. Sotva jsem začal koukat na 4. na rtl II. A překvapilo mě, že (podle těch prvních dílů) to vypadá pořád skvěle.
441422
Uf, dneska začíná v USA už 5. řada 24. Sotva jsem začal koukat na 4. na rtl II. A překvapilo mě, že (podle těch prvních dílů) to vypadá pořád skvěle.
24
0 0
reagovat

SH

Nevím jestli jsou tu nějací příznivci Silent hillu, ale všimli jste si že v teaseru je vidět i pyramid head?
441421
Nevím jestli jsou tu nějací příznivci Silent hillu, ale všimli jste si že v teaseru je vidět i pyramid head?
SH
0 0
reagovat
Cival - uzivaj, lepsie uz nebude...
441420
Cival - uzivaj, lepsie uz nebude...
0 0
reagovat

FD3

taky mi nejde stahnout..
441419
taky mi nejde stahnout..
FD3
0 0
reagovat
Acheron: Pulka redakce, pac jeden uz dostudoval a druhej se vali v penezich a posmiva se nam :-)) Takze proto Kocour mlci a ja se obcas vytracim, mam pro jistotu dve zkouskovy zaraz, takze si nektery dny vskutku uzivam :-)
441418
Acheron: Pulka redakce, pac jeden uz dostudoval a druhej se vali v penezich a posmiva se nam :-)) Takze proto Kocour mlci a ja se obcas vytracim, mam pro jistotu dve zkouskovy zaraz, takze si nektery dny vskutku uzivam :-)
0 0
reagovat
final 3 med: podla mna to je nejaka random funkcia, ked sa rozhoduje ci to pojde alebo nie :))) lebo najprv to neslo a potom bez problemov :/ :)



ad skouskovy obdobi: akurat som sa to xel spytat, ze to nikto nemate skuskove obdobie? no viem si predstavit ze redakce (ak su studenti) tak to musia tiez mat perne chvilky.
441417
final 3 med: podla mna to je nejaka random funkcia, ked sa rozhoduje ci to pojde alebo nie :))) lebo najprv to neslo a potom bez problemov :/ :)

ad skouskovy obdobi: akurat som sa to xel spytat, ze to nikto nemate skuskove obdobie? no viem si predstavit ze redakce (ak su studenti) tak to musia tiez mat perne chvilky.
0 0
reagovat
jj - to me dela taky, ale jen Med - ten mi Low funguje
441416
jj - to me dela taky, ale jen Med - ten mi Low funguje
0 0
reagovat
fnuk me ne. porad mele svoje: Forbidden

You don't have permission to access /movs/Friday13QLG.mov on this server.
Apache/2.0.54 (Unix) Server at www.joblo.com Port 80
441415
fnuk me ne. porad mele svoje: Forbidden You don't have permission to access /movs/Friday13QLG.mov on this server. Apache/2.0.54 (Unix) Server at www.joblo.com Port 80
0 0
reagovat

LDK

Mně to taky jede...
441414
Mně to taky jede...
LDK
0 0
reagovat
Ale jestli to nejede jeste nekomu, tak to holt zahostujeme :-)
441413
Ale jestli to nejede jeste nekomu, tak to holt zahostujeme :-)
0 0
reagovat
Divny, mne to jede...
441412
Divny, mne to jede...
0 0
reagovat

spatny link

link na meidum kvality Final Destination nefachci. pise to, ze nemam pristup.
k spidymu: nejak nechapu co na tom vidite. pro me sou to obycejne komixove filmy nicimn nevybocujici z rady...
441411
link na meidum kvality Final Destination nefachci. pise to, ze nemam pristup. k spidymu: nejak nechapu co na tom vidite. pro me sou to obycejne komixove filmy nicimn nevybocujici z rady...
spatny link
0 0
reagovat
Kdyz napisu, ze Sandman je neco jako Imhotep, tak mi nejaky jeho fanda zlomi vaz... ;) Ale rekneme, ze kdyby s nim Spidey bojoval na plazi, nemel by sanci. ;) A Venom je opravdu ten cerny parazit... nevim jak to chce Raimi skloubit, zjevne potvora kosmicka ovladne Tophera Grace... jsem hodne zvedav na trikove ztvarneni...
441410
Kdyz napisu, ze Sandman je neco jako Imhotep, tak mi nejaky jeho fanda zlomi vaz... ;) Ale rekneme, ze kdyby s nim Spidey bojoval na plazi, nemel by sanci. ;) A Venom je opravdu ten cerny parazit... nevim jak to chce Raimi skloubit, zjevne potvora kosmicka ovladne Tophera Grace... jsem hodne zvedav na trikove ztvarneni...
0 0
reagovat

Sharper

Psal to IMF ale nebude mi vadit kdyz podekujes i me :-)
441409
Psal to IMF ale nebude mi vadit kdyz podekujes i me :-)
Sharper
0 0
reagovat
Jo, zacal jsem s tim, ale pak presel plynule k psani recenze, takze se to zadrhlo - jdu na to :-) BTW omlouvam se za mensi skluz s posilanim cen, v tomhle tydnu poslu vetsinu restu, Svet zitrka a Jen pockej zajici az tyden nasledujici az se potkam s IMFem. Diky za pochopeni, zkouskovy je svine :-)
441408
Jo, zacal jsem s tim, ale pak presel plynule k psani recenze, takze se to zadrhlo - jdu na to :-) BTW omlouvam se za mensi skluz s posilanim cen, v tomhle tydnu poslu vetsinu restu, Svet zitrka a Jen pockej zajici az tyden nasledujici az se potkam s IMFem. Diky za pochopeni, zkouskovy je svine :-)
0 0
reagovat

kviz

to redakce: mozno ze vam to vyznie ako otravovanie (ak ano, tak sorry) ale netrva vyhodnocovanie minulotyzdnoveho kvizu nejak dlho?? (alebo to len mne ukazuje, ze kviz je v stadiu vyhodnocovania?)
441407
to redakce: mozno ze vam to vyznie ako otravovanie (ak ano, tak sorry) ale netrva vyhodnocovanie minulotyzdnoveho kvizu nejak dlho?? (alebo to len mne ukazuje, ze kviz je v stadiu vyhodnocovania?)
kviz
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se