Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123501 - 123520 Napsat příspěvek
A mlel o tom hrooooozně dlouho...
441400
A mlel o tom hrooooozně dlouho...
0 0
reagovat
Proste mlel neco ve smyslu, ze jsme zmrdi, a tak porad a porad dokola... a jeste si k tomu ukradl identitu praveho Hobita... proste founa :-)
441399
Proste mlel neco ve smyslu, ze jsme zmrdi, a tak porad a porad dokola... a jeste si k tomu ukradl identitu praveho Hobita... proste founa :-)
0 0
reagovat
Za co vlastně Hobit letěl? Co udělal? Já jsem to jaksi nepotřehl protože myslím že jeho příspěvky byly smazány nebo tak nějak to myslím bylo, takže absolutně nevím what's goin' on??
441398
Za co vlastně Hobit letěl? Co udělal? Já jsem to jaksi nepotřehl protože myslím že jeho příspěvky byly smazány nebo tak nějak to myslím bylo, takže absolutně nevím what's goin' on??
0 0
reagovat

Le_Chuck

Vis, existuje takova bajka... a z te plyne ponauceni: lhari nikdo neveri, i kdyz zrovna mluvi pravdu. "Hobit" tyhle veci sliboval uz za sveho pusobeni zde, vytasil se s tim, jak uz bude hodnej a pak prisel s jeste peprnejsi nadavkou nez driv... nemam duvod ho brat na milost nebo mu zacit najednou duverovat... dostal svoji sanci a ja (to rikam za sebe, nikoliv za celou redakci), ze sebe nehodlam delat vola. Takze tahle kauza je pro me uzavrena... at si pocka dva-tri mesice a pak muze zacit znovu prosit... to uz by se mozna dalo o necem uvazovat... tyden je na pokani prilis kratka doba. ;)
441397
Vis, existuje takova bajka... a z te plyne ponauceni: lhari nikdo neveri, i kdyz zrovna mluvi pravdu. "Hobit" tyhle veci sliboval uz za sveho pusobeni zde, vytasil se s tim, jak uz bude hodnej a pak prisel s jeste peprnejsi nadavkou nez driv... nemam duvod ho brat na milost nebo mu zacit najednou duverovat... dostal svoji sanci a ja (to rikam za sebe, nikoliv za celou redakci), ze sebe nehodlam delat vola. Takze tahle kauza je pro me uzavrena... at si pocka dva-tri mesice a pak muze zacit znovu prosit... to uz by se mozna dalo o necem uvazovat... tyden je na pokani prilis kratka doba. ;)
Le_Chuck
0 0
reagovat
hobit?:o ...bojim:D
441396
hobit?*:o* ...bojim*:D*
0 0
reagovat
Ale no! Buďte ľudia, otvorte srdcia! Apelujem na dobro vo vašom vnútri...?)
441395
Ale no! Buďte ľudia, otvorte srdcia! Apelujem na dobro vo vašom vnútri...*?)*
0 0
reagovat

scroochy

Jo tak už si pamatuju. Něco jsem tady zahlédl. Už vím :))
441394
Jo tak už si pamatuju. Něco jsem tady zahlédl. Už vím :))
scroochy
0 0
reagovat

MB

byl tu pod nickem hobit, uz vis?
441393
byl tu pod nickem hobit, uz vis?
MB
0 0
reagovat
Kdo to je ten Anonym, vy víte o koho jde? To by mě zajímalo co provedl když ho nechcete pustit zpět??
441392
Kdo to je ten Anonym, vy víte o koho jde? To by mě zajímalo co provedl když ho nechcete pustit zpět??
0 0
reagovat
OK Anonyme, zda sa, ze ani v k0C0URovom vzkazniku neuspejes. ;))
441391
OK Anonyme, zda sa, ze ani v k0C0URovom vzkazniku neuspejes. ;))
0 0
reagovat
ROFL mazec ;)
441390
ROFL mazec ;)
0 0
reagovat
imf se bavi. ;)
441389
imf se bavi. ;)
0 0
reagovat

Anonym

Mno, prave tapetujes. Ak to myslis naozaj vazne, tak to po sebe zmaz a napis to k0C0URovi do Vzkazniku, podla moznosti v jednom prispevku. :)
441388
Mno, prave tapetujes. Ak to myslis naozaj vazne, tak to po sebe zmaz a napis to k0C0URovi do Vzkazniku, podla moznosti v jednom prispevku. *:)*
Anonym
0 0
reagovat
NEMÁM MOC ČASU, ODBANUJTE MĚ A JÁ UŽ NIKDY NEBUDU OTRAVOVAT, TAPETOVAT ANI NIC JINÉHO NA ČSFD ANI MOVIEZONE. TA MI OPRAVDU CHYBÍ A ZACHRAŇTE MĚ. DEJTE MI KDYŽTAK VĚDĚT NA ČSFD.
441387
NEMÁM MOC ČASU, ODBANUJTE MĚ A JÁ UŽ NIKDY NEBUDU OTRAVOVAT, TAPETOVAT ANI NIC JINÉHO NA ČSFD ANI MOVIEZONE. TA MI OPRAVDU CHYBÍ A ZACHRAŇTE MĚ. DEJTE MI KDYŽTAK VĚDĚT NA ČSFD.
0 0
reagovat
:D
441386
*:D*
0 0
reagovat

IP ban

Prosím, jsem hug. Opravdu jsem hug, který se na čsfd už umírnil a tady se také umírní, pokud mě odbanujete, prosím, lidičky, zachovejte se ke mě lidsky a nepřísně!
441385
Prosím, jsem hug. Opravdu jsem hug, který se na čsfd už umírnil a tady se také umírní, pokud mě odbanujete, prosím, lidičky, zachovejte se ke mě lidsky a nepřísně!
IP ban
0 0
reagovat
...aj Frasiera, samozrejme. ;)
441384
...aj Frasiera, samozrejme. *;)*
0 0
reagovat

oli.G.:

Zachraň mě! Přimluv se jim za mě! Já už nikdy nebudu otravovat na MovieZone ani na Čsfd, pokud mi zrušíte IP ban!:+
441383
Zachraň mě! Přimluv se jim za mě! Já už nikdy nebudu otravovat na MovieZone ani na Čsfd, pokud mi zrušíte IP ban!*:+*
oli.G.:
0 0
reagovat

Esles

Som tvoj velky fanusik. :D
441382
Som tvoj velky fanusik. *:D*
Esles
0 0
reagovat
Vyslyšte moji prosbu, prosím, vím že jste mi dali šanci a já ji pod+++l ,ale teď jsem jiný člověk. Dejte mi další a tentokrát poslední šanci. Cival,Shushika,kOCOUR,imf: Zachovejte se jako velcí lidé a zachraňte jednoho uživatele!
441381
Vyslyšte moji prosbu, prosím, vím že jste mi dali šanci a já ji pod+++l ,ale teď jsem jiný člověk. Dejte mi další a tentokrát poslední šanci. Cival,Shushika,kOCOUR,imf: Zachovejte se jako velcí lidé a zachraňte jednoho uživatele!
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se