Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123381 - 123400 Napsat příspěvek
imf se bavi. ;)
441389
imf se bavi. ;)
0 0
reagovat

Anonym

Mno, prave tapetujes. Ak to myslis naozaj vazne, tak to po sebe zmaz a napis to k0C0URovi do Vzkazniku, podla moznosti v jednom prispevku. :)
441388
Mno, prave tapetujes. Ak to myslis naozaj vazne, tak to po sebe zmaz a napis to k0C0URovi do Vzkazniku, podla moznosti v jednom prispevku. *:)*
Anonym
0 0
reagovat
NEMÁM MOC ČASU, ODBANUJTE MĚ A JÁ UŽ NIKDY NEBUDU OTRAVOVAT, TAPETOVAT ANI NIC JINÉHO NA ČSFD ANI MOVIEZONE. TA MI OPRAVDU CHYBÍ A ZACHRAŇTE MĚ. DEJTE MI KDYŽTAK VĚDĚT NA ČSFD.
441387
NEMÁM MOC ČASU, ODBANUJTE MĚ A JÁ UŽ NIKDY NEBUDU OTRAVOVAT, TAPETOVAT ANI NIC JINÉHO NA ČSFD ANI MOVIEZONE. TA MI OPRAVDU CHYBÍ A ZACHRAŇTE MĚ. DEJTE MI KDYŽTAK VĚDĚT NA ČSFD.
0 0
reagovat
:D
441386
*:D*
0 0
reagovat

IP ban

Prosím, jsem hug. Opravdu jsem hug, který se na čsfd už umírnil a tady se také umírní, pokud mě odbanujete, prosím, lidičky, zachovejte se ke mě lidsky a nepřísně!
441385
Prosím, jsem hug. Opravdu jsem hug, který se na čsfd už umírnil a tady se také umírní, pokud mě odbanujete, prosím, lidičky, zachovejte se ke mě lidsky a nepřísně!
IP ban
0 0
reagovat
...aj Frasiera, samozrejme. ;)
441384
...aj Frasiera, samozrejme. *;)*
0 0
reagovat

oli.G.:

Zachraň mě! Přimluv se jim za mě! Já už nikdy nebudu otravovat na MovieZone ani na Čsfd, pokud mi zrušíte IP ban!:+
441383
Zachraň mě! Přimluv se jim za mě! Já už nikdy nebudu otravovat na MovieZone ani na Čsfd, pokud mi zrušíte IP ban!*:+*
oli.G.:
0 0
reagovat

Esles

Som tvoj velky fanusik. :D
441382
Som tvoj velky fanusik. *:D*
Esles
0 0
reagovat
Vyslyšte moji prosbu, prosím, vím že jste mi dali šanci a já ji pod+++l ,ale teď jsem jiný člověk. Dejte mi další a tentokrát poslední šanci. Cival,Shushika,kOCOUR,imf: Zachovejte se jako velcí lidé a zachraňte jednoho uživatele!
441381
Vyslyšte moji prosbu, prosím, vím že jste mi dali šanci a já ji pod+++l ,ale teď jsem jiný člověk. Dejte mi další a tentokrát poslední šanci. Cival,Shushika,kOCOUR,imf: Zachovejte se jako velcí lidé a zachraňte jednoho uživatele!
0 0
reagovat
Kdyžtak, pokud mi chcete odpovědět(Cival, kOCOUR), jsem na čsfd pod nickem anonym a zrušte, please můj IP ban.:)
441380
Kdyžtak, pokud mi chcete odpovědět(Cival, kOCOUR), jsem na čsfd pod nickem anonym a zrušte, please můj IP ban.*:)*
0 0
reagovat

Prosím, zrušte IP ban

Chci všem říct, ať mi prosím nedávejte IP ban tady, protože se mi MovieZone opravdu zalíbila a rád bych tu trávil více času. Prosím, zrušte můj IP ban a já už nikdy si nebudu dělat srandu z vás ani z Hobita. Chci MZ navštěvovat více a ban mě dost vytočil. Prosím, hrozně snaživě prosím, odbanujte mě, prosím a já už nikdy nebudu zasahovat jakkoliv do diskuzí a kdyby ano, dejte mi ihned zase ban a už mi nedejte šanci. Teď mi ale ještě šanci dejte, prosím a já už nikdy nic proti vám neřeknu, prosímvás. Nedávejte mi alespoň tady ban a odbanujte moji původní IP adresu (teď píši z jiného počítače). Ještě jednou prosím. Anonym, co se vydával za Hobita.
441379
Chci všem říct, ať mi prosím nedávejte IP ban tady, protože se mi MovieZone opravdu zalíbila a rád bych tu trávil více času. Prosím, zrušte můj IP ban a já už nikdy si nebudu dělat srandu z vás ani z Hobita. Chci MZ navštěvovat více a ban mě dost vytočil. Prosím, hrozně snaživě prosím, odbanujte mě, prosím a já už nikdy nebudu zasahovat jakkoliv do diskuzí a kdyby ano, dejte mi ihned zase ban a už mi nedejte šanci. Teď mi ale ještě šanci dejte, prosím a já už nikdy nic proti vám neřeknu, prosímvás. Nedávejte mi alespoň tady ban a odbanujte moji původní IP adresu (teď píši z jiného počítače). Ještě jednou prosím. Anonym, co se vydával za Hobita.
Prosím, zrušte IP ban
0 0
reagovat
Na redakci, nejspis pro kocoura, v chatu se nekdy neobjevi identita uzivatele, jenom text a vyhodi to hlasku :

/data/web/virtuals/moviezone.cz/www/chat_engine/chat-input.inc.php on line 32
jeste je neco pred tim , ale to je necitelne - nejspis error, segmentation fault ci neco podobneho
441378
Na redakci, nejspis pro kocoura, v chatu se nekdy neobjevi identita uzivatele, jenom text a vyhodi to hlasku :
/data/web/virtuals/moviezone.cz/www/chat_engine/chat-input.inc.php on line 32 jeste je neco pred tim , ale to je necitelne - nejspis error, segmentation fault ci neco podobneho
0 0
reagovat

New

Sem tu novej .. sem se před chvíli zaregistroval tak to tady okoukávám .. a jakože super server :))
441377
Sem tu novej .. sem se před chvíli zaregistroval tak to tady okoukávám .. a jakože super server :))
New
0 0
reagovat

Mystic

Tady.">link Opraveno v traileru i...
441376
Tady. Opraveno v traileru i...
Mystic
0 0
reagovat

HELP ME

Neznate nekdo link na 3:15 Zemres (nejlepe High) potrebuju strasne nutne PLEASE HELP ME !!!
441375
Neznate nekdo link na 3:15 Zemres (nejlepe High) potrebuju strasne nutne PLEASE HELP ME !!!
HELP ME
0 0
reagovat

Esles

No Frasier je jeden z mala slovensky dabovanych serialov, ktorych dabing je naozaj na urovni. Inak ho povazujem za velmi podareny sitcom, a jeden z mala ktore som pozeral.
441374
No Frasier je jeden z mala slovensky dabovanych serialov, ktorych dabing je naozaj na urovni. Inak ho povazujem za velmi podareny sitcom, a jeden z mala ktore som pozeral.
Esles
0 0
reagovat
Já mám hodně rád Frasiera, myslím že na českých televizích nikdy neběžel, ale na markíze ho sleduji už dlouho a je obdařen velmi kvalitním dabingem. Zná někdo? Potom se rád podívám na Joeyho a Futuramu.
441373
Já mám hodně rád Frasiera, myslím že na českých televizích nikdy neběžel, ale na markíze ho sleduji už dlouho a je obdařen velmi kvalitním dabingem. Zná někdo? Potom se rád podívám na Joeyho a Futuramu.
0 0
reagovat
Blbosti se rikaji v chatu , proto jsme vsichni tam, diskuze se tim pozdvihne na vyssi intelektualni uroven. A tim padem se obavam, ze tu nikdo nebude :)))
441372
Blbosti se rikaji v chatu , proto jsme vsichni tam, diskuze se tim pozdvihne na vyssi intelektualni uroven. A tim padem se obavam, ze tu nikdo nebude :)))
0 0
reagovat
Koukam co je chat, tak to tu docela umřelo..
441371
Koukam co je chat, tak to tu docela umřelo..
0 0
reagovat
imf: :)
441370
imf: :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se