Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123361 - 123380 Napsat příspěvek
Tohle neni chat, ale diskuze. A ano, vime, staci si ho vyhledat vlevo nahore :-)
441361
Tohle neni chat, ale diskuze. A ano, vime, staci si ho vyhledat vlevo nahore :-)
0 0
reagovat
Ahojte, víte někdo něco o filmu 3:15 zemřeš?
441360
Ahojte, víte někdo něco o filmu 3:15 zemřeš?
0 0
reagovat
Nevíte kde sehnat větší info o tom seriálu Six Degrees? THX
441359
Nevíte kde sehnat větší info o tom seriálu Six Degrees? THX
0 0
reagovat

16 Blocks

Stáhnutelná hi-res verze traileru TADY.">link
441358
Stáhnutelná hi-res verze traileru TADY.
16 Blocks
0 0
reagovat

Ultraviolet

V profilu do hodiny.
441357
V profilu do hodiny.
Ultraviolet
0 0
reagovat

Ultraviolet

tady je link na stáhnutelnej trailer ----> link ...a vypadá to celkem cool
441356
tady je link na stáhnutelnej trailer ----> http://www.ugo.com/channels/filmtv/features/ultraviolet_trailer/default.asp ...a vypadá to celkem cool
Ultraviolet
0 0
reagovat

scroochy

ad "dvd kolecko": Uz to zase neprehanaj! :) podla mna to je dobre tak ako to je.
441355
ad "dvd kolecko": Uz to zase neprehanaj! :) podla mna to je dobre tak ako to je.
scroochy
0 0
reagovat
Trailer na Ultraviolet je venku!
441354
Trailer na Ultraviolet je venku!
0 0
reagovat

Děkuji

Jedna votázečka na Kvíz. Pochází foto i z traileru mam pocit že ne?
441353
Jedna votázečka na Kvíz. Pochází foto i z traileru mam pocit že ne?
Děkuji
0 0
reagovat

scroochy

Budeme se moooc snažit, aby to poznalo co nejvíc lidí na první pohled ;)
441352
Budeme se moooc snažit, aby to poznalo co nejvíc lidí na první pohled ;)
scroochy
0 0
reagovat

Open letter to George Lucas in Variety

By withholding a DVD release you are ignoring...the usurpassed video and audio quality that the format offers. ------- Setkali ste se s tim nekdy nekdo? Ja to totiz potkal uz asi na peti dvdckach v DVDShrinku ve slozce Unrefferenced material. Naposled vcera na 2DVD Master and Commander, na cem predtim si uz nevzpominam. Vite nekdo, co to znamena? Resp. k cemu to na tech discich je....
441351
By withholding a DVD release you are ignoring...the usurpassed video and audio quality that the format offers. ------- Setkali ste se s tim nekdy nekdo? Ja to totiz potkal uz asi na peti dvdckach v DVDShrinku ve slozce Unrefferenced material. Naposled vcera na 2DVD Master and Commander, na cem predtim si uz nevzpominam. Vite nekdo, co to znamena? Resp. k cemu to na tech discich je....
Open letter to George Lucas in Variety
0 0
reagovat

dvd sekce

koukam, ze uz funguje i v opere ;) akorat me zarazi jedna vec...v tom kolecku je lola bezi o zivot, ale pokud to nekdo z obalu nepozna, tak ma smulu, musi kliknout, aby zjistil co je to za dvd...nema se to psat i vlevo u vypisu tech dvd recenzi?
441350
koukam, ze uz funguje i v opere ;) akorat me zarazi jedna vec...v tom kolecku je lola bezi o zivot, ale pokud to nekdo z obalu nepozna, tak ma smulu, musi kliknout, aby zjistil co je to za dvd...nema se to psat i vlevo u vypisu tech dvd recenzi?
dvd sekce
0 0
reagovat

st39.6

appleseed je jedno z mala anime, ktery sem videl a je to fakt lahudka...kdyz sem to videl poprvy tak sem celou dobu nezavrel hubu, fakt doporucuju vsem...:+
441349
appleseed je jedno z mala anime, ktery sem videl a je to fakt lahudka...kdyz sem to videl poprvy tak sem celou dobu nezavrel hubu, fakt doporucuju vsem...*:+*
st39.6
0 0
reagovat

acheron

dikes. ja si myslel, ze se to nak tak menuje, jen sem se to neodvazil rict nahlas :) btw neska sem si koupil Appleseed
441348
dikes. ja si myslel, ze se to nak tak menuje, jen sem se to neodvazil rict nahlas :) btw neska sem si koupil Appleseed
acheron
0 0
reagovat

st39.6

ohladom toho serialu, z ktoreho mas avatar: (neviem ci to uz vies) originalny nazov je "Yu Yu Hakusho", ma to 112 casti; vyroba 1992-1995; Rezia: Akiyuki Arafusa, Noriyuki Abe; Hudba: Yusuke Honma
441347
ohladom toho serialu, z ktoreho mas avatar: (neviem ci to uz vies) originalny nazov je "Yu Yu Hakusho", ma to 112 casti; vyroba 1992-1995; Rezia: Akiyuki Arafusa, Noriyuki Abe; Hudba: Yusuke Honma
st39.6
0 0
reagovat
Ovladani mi taky nesedelo. Konverze PS2 > PC ma bohuzel tento spatny efekt. Ten pad se na to akorat hodi. A normalne jsem zapomel, ze trailery na hry se tu vedli taky, ale v konkurenci stranek zamerenych na paranstvo bylo zruseni rubriky logicky krok.
441346
Ovladani mi taky nesedelo. Konverze PS2 > PC ma bohuzel tento spatny efekt. Ten pad se na to akorat hodi. A normalne jsem zapomel, ze trailery na hry se tu vedli taky, ale v konkurenci stranek zamerenych na paranstvo bylo zruseni rubriky logicky krok.
0 0
reagovat
Trailery k hrám tu už byly a 2 noci jsem brečel, když se ta rubrika zrušila ;) Bohužel jsem měl zatím tu čest dohrát jen Metal Gear Solid I :( PlayStation 2, ani jiné konzole nevedu (ten Master System II od Segy ve skříni se nepočítá he) a až donedávna jsem nemohl MGS 2: Substance nikde sehnat. Ted už to konečně mám, akorát si musím udělat místo na disku, abych to mohl nainstalovat - má to asi 7 GB! Dokonce mám i Cordless Rumblepad II od Logitechu, takže ovládání bude lahůdka ,-)
441345
Trailery k hrám tu už byly a 2 noci jsem brečel, když se ta rubrika zrušila ;) Bohužel jsem měl zatím tu čest dohrát jen Metal Gear Solid I :( PlayStation 2, ani jiné konzole nevedu (ten Master System II od Segy ve skříni se nepočítá he) a až donedávna jsem nemohl MGS 2: Substance nikde sehnat. Ted už to konečně mám, akorát si musím udělat místo na disku, abych to mohl nainstalovat - má to asi 7 GB! Dokonce mám i Cordless Rumblepad II od Logitechu, takže ovládání bude lahůdka ,-)
0 0
reagovat

Vincent

jj to jsem myslel a vubec Hideo ma vymakane vsechny trailery. Snake Eater taky super (a to jich bylo vice). Kdyz ted o tom premyslim, hry uz maji davno vetsi obrat nez filmy a trailery se delaji taky na ne, apel na redakci - chce to rozsirit rubriky :))))))))
441344
jj to jsem myslel a vubec Hideo ma vymakane vsechny trailery. Snake Eater taky super (a to jich bylo vice). Kdyz ted o tom premyslim, hry uz maji davno vetsi obrat nez filmy a trailery se delaji taky na ne, apel na redakci - chce to rozsirit rubriky :))))))))
Vincent
0 0
reagovat
Sharper: Jestli myslíš to dvacetisedmiminutový shrnutí všech filmů z MGS: Twin Snakes, tak to je opravdu povedený. Hlavně v Twin Snakes je hodně vylepšená grafika, takže pro mě byly všechny ty animačky lahůdka. Hru samotnou jsem dohrál jednou na PSX a jednou na PC, ale bohužel posun v grafice byl takřka nulový v konverzi na PC. Sniper Wolf to neskutečně sluší v té nové grafice ,-)
441343
Sharper: Jestli myslíš to dvacetisedmiminutový shrnutí všech filmů z MGS: Twin Snakes, tak to je opravdu povedený. Hlavně v Twin Snakes je hodně vylepšená grafika, takže pro mě byly všechny ty animačky lahůdka. Hru samotnou jsem dohrál jednou na PSX a jednou na PC, ale bohužel posun v grafice byl takřka nulový v konverzi na PC. Sniper Wolf to neskutečně sluší v té nové grafice ,-)
0 0
reagovat

Deckard

Pockej si na opakovani na Nove. Kazde 2-3 roky to davaji. :)
441342
Pockej si na opakovani na Nove. Kazde 2-3 roky to davaji. :)
Deckard
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se