Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123341 - 123360 Napsat příspěvek

mhsh

Heh. Vždy je dôvod učivo odložiť. :D
441431
Heh. Vždy je dôvod učivo odložiť. *:D*
mhsh
0 0
reagovat
Ja dneska z hruzou zjistil, ez PRo 7 nam uz nejakou zahadou nejede... noa spon se vyspim :-)
441430
Ja dneska z hruzou zjistil, ez PRo 7 nam uz nejakou zahadou nejede... noa spon se vyspim :-)
0 0
reagovat

Golden Globe Awards

Dneska/zítra:o ve 2:00, je to live na Pro7, samozřejmě v angličtině bez překladu. Aspoň další důvod proč odložit učení ještě o 1 den:).
441429
Dneska/zítra*:o* ve 2:00, je to live na Pro7, samozřejmě v angličtině bez překladu. Aspoň další důvod proč odložit učení ještě o 1 den*:)*.
Golden Globe Awards
0 0
reagovat

oli.g

Spis neco vyvrhuje, neco hodne krvaveho, exploze krve, mozna to je obsah bricha psa, vlastne pes v tekute forme , nebo rozbil velkou sklenici kecupu:))
441428
Spis neco vyvrhuje, neco hodne krvaveho, exploze krve, mozna to je obsah bricha psa, vlastne pes v tekute forme , nebo rozbil velkou sklenici kecupu:))
oli.g
0 0
reagovat

Merlin

Si pis, ze vsimli. A este zaujimavejsie je, co na ploche tych par framov robi - tiez ti to pride, akoby roztrhol psa napol? :)
441427
Si pis, ze vsimli. A este zaujimavejsie je, co na ploche tych par framov robi - tiez ti to pride, akoby roztrhol psa napol? :)
Merlin
0 0
reagovat

Acheron

Ja teda nezeru ani nehubnu, ani nejsem psychicky vypjatej. Na me to nejak zasadne nedoliha... nastesti :-) Maximalne casove :-)
441426
Ja teda nezeru ani nehubnu, ani nejsem psychicky vypjatej. Na me to nejak zasadne nedoliha... nastesti :-) Maximalne casove :-)
Acheron
0 0
reagovat
kocour: tak to som este nepocul (od chlapa) :)))) ... no vlastne raz! ale inak to je syndrom dievcat... :) (to len konstatujem :)). kto vie, ale je to dobry podnet na novy statisticky prieskum, ze ci ma druh (odbornost) skoly (napr. technicka, filozoficka, medicina a pod.)vplyv na priberanie alebo chudnutie studenta (teraz myslim u chlapov, u dievcat sa robia tieto statistiky tazko:)) Mozno sa do toho pustim =)
441425
kocour: tak to som este nepocul (od chlapa) :)))) ... no vlastne raz! ale inak to je syndrom dievcat... :) (to len konstatujem :)). kto vie, ale je to dobry podnet na novy statisticky prieskum, ze ci ma druh (odbornost) skoly (napr. technicka, filozoficka, medicina a pod.)vplyv na priberanie alebo chudnutie studenta (teraz myslim u chlapov, u dievcat sa robia tieto statistiky tazko:)) Mozno sa do toho pustim =)
0 0
reagovat

acheron

Tak s tím hubnutím ti závidím... já jenom za tohle zkouškový nabral už tři kila :D. Prostě žeru jak zjednanej... jinak to nejde.
441424
Tak s tím hubnutím ti závidím... já jenom za tohle zkouškový nabral už tři kila :D. Prostě žeru jak zjednanej... jinak to nejde.
acheron
0 0
reagovat
cival: no ja to mam teraz dost huste... takze si to viem docela predstavit. skuskove obdobie je najnezazivnejsie obdobie studia. vzdy schudnem 5-10kg, a ked to je fakt huste a nespim, nejem a mesiace sa iba ucim a nechodim do spolocnosti(a pomedzi to este kopa povinnosti a dalsich cinnosti, ktore mi zaberaju drahocenny cas na ucenie), tak sa mi stane ze sa rozpravam sam zo sebou a este si aj odpovedam. :)) a podla mojich statistik to je celkom bezny jav pri nedostatku spolocenskeho (a vlastne veskereho) zivota pocas skuskoveho :)
441423
cival: no ja to mam teraz dost huste... takze si to viem docela predstavit. skuskove obdobie je najnezazivnejsie obdobie studia. vzdy schudnem 5-10kg, a ked to je fakt huste a nespim, nejem a mesiace sa iba ucim a nechodim do spolocnosti(a pomedzi to este kopa povinnosti a dalsich cinnosti, ktore mi zaberaju drahocenny cas na ucenie), tak sa mi stane ze sa rozpravam sam zo sebou a este si aj odpovedam. :)) a podla mojich statistik to je celkom bezny jav pri nedostatku spolocenskeho (a vlastne veskereho) zivota pocas skuskoveho :)
0 0
reagovat

24

Uf, dneska začíná v USA už 5. řada 24. Sotva jsem začal koukat na 4. na rtl II. A překvapilo mě, že (podle těch prvních dílů) to vypadá pořád skvěle.
441422
Uf, dneska začíná v USA už 5. řada 24. Sotva jsem začal koukat na 4. na rtl II. A překvapilo mě, že (podle těch prvních dílů) to vypadá pořád skvěle.
24
0 0
reagovat

SH

Nevím jestli jsou tu nějací příznivci Silent hillu, ale všimli jste si že v teaseru je vidět i pyramid head?
441421
Nevím jestli jsou tu nějací příznivci Silent hillu, ale všimli jste si že v teaseru je vidět i pyramid head?
SH
0 0
reagovat
Cival - uzivaj, lepsie uz nebude...
441420
Cival - uzivaj, lepsie uz nebude...
0 0
reagovat

FD3

taky mi nejde stahnout..
441419
taky mi nejde stahnout..
FD3
0 0
reagovat
Acheron: Pulka redakce, pac jeden uz dostudoval a druhej se vali v penezich a posmiva se nam :-)) Takze proto Kocour mlci a ja se obcas vytracim, mam pro jistotu dve zkouskovy zaraz, takze si nektery dny vskutku uzivam :-)
441418
Acheron: Pulka redakce, pac jeden uz dostudoval a druhej se vali v penezich a posmiva se nam :-)) Takze proto Kocour mlci a ja se obcas vytracim, mam pro jistotu dve zkouskovy zaraz, takze si nektery dny vskutku uzivam :-)
0 0
reagovat
final 3 med: podla mna to je nejaka random funkcia, ked sa rozhoduje ci to pojde alebo nie :))) lebo najprv to neslo a potom bez problemov :/ :)



ad skouskovy obdobi: akurat som sa to xel spytat, ze to nikto nemate skuskove obdobie? no viem si predstavit ze redakce (ak su studenti) tak to musia tiez mat perne chvilky.
441417
final 3 med: podla mna to je nejaka random funkcia, ked sa rozhoduje ci to pojde alebo nie :))) lebo najprv to neslo a potom bez problemov :/ :)

ad skouskovy obdobi: akurat som sa to xel spytat, ze to nikto nemate skuskove obdobie? no viem si predstavit ze redakce (ak su studenti) tak to musia tiez mat perne chvilky.
0 0
reagovat
jj - to me dela taky, ale jen Med - ten mi Low funguje
441416
jj - to me dela taky, ale jen Med - ten mi Low funguje
0 0
reagovat
fnuk me ne. porad mele svoje: Forbidden

You don't have permission to access /movs/Friday13QLG.mov on this server.
Apache/2.0.54 (Unix) Server at www.joblo.com Port 80
441415
fnuk me ne. porad mele svoje: Forbidden You don't have permission to access /movs/Friday13QLG.mov on this server. Apache/2.0.54 (Unix) Server at www.joblo.com Port 80
0 0
reagovat

LDK

Mně to taky jede...
441414
Mně to taky jede...
LDK
0 0
reagovat
Ale jestli to nejede jeste nekomu, tak to holt zahostujeme :-)
441413
Ale jestli to nejede jeste nekomu, tak to holt zahostujeme :-)
0 0
reagovat
Divny, mne to jede...
441412
Divny, mne to jede...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se