Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123401 - 123420 Napsat příspěvek
MichaelBay: Já znám a občas využívám: link , ale zaleží, co hledáš, nenajdeš tam všechno a často ani s uspokojivou kvalitou.
441310
MichaelBay: Já znám a občas využívám: http://www.findsounds.com/ , ale zaleží, co hledáš, nenajdeš tam všechno a často ani s uspokojivou kvalitou.
0 0
reagovat

st39.6

aha. trosku sem nepochopil :) to bude asi tim, ze se grafikou trochu zabyvam a nekdy ty dila vubec nejsou poznat, jesli jsou foceny, nebo renderovany
441309
aha. trosku sem nepochopil :) to bude asi tim, ze se grafikou trochu zabyvam a nekdy ty dila vubec nejsou poznat, jesli jsou foceny, nebo renderovany
st39.6
0 0
reagovat

Sound Effects

Prosím poraďte!!! Nezná někdo nějakou dobrou stránku, kde si člověk může stáhnout nějaké dobré zvukové efekty např. zvuky bouřky, zbraní a různých takových těch ruchů které se používají např. když kamera ve filmu proletí kolem něčeho co je blízko atd. Vy určitě víte co myslím. Díky všem za pomoc. :)
441308
Prosím poraďte!!! Nezná někdo nějakou dobrou stránku, kde si člověk může stáhnout nějaké dobré zvukové efekty např. zvuky bouřky, zbraní a různých takových těch ruchů které se používají např. když kamera ve filmu proletí kolem něčeho co je blízko atd. Vy určitě víte co myslím. Díky všem za pomoc. *:)*
Sound Effects
0 0
reagovat

st39.6

Jo díkes to jsem měl na mysli. Sám nevím čemu mám věřit. Dole pod nahrávkou sice je PROPERTY OF ILM a TRANSFORMERS to evidentně také jsou. Ale spousta lidí na zahraničních stránkách říká že to je fake. A někteří že ne. No budeme si muset asi počkat až na první teaser, který prozradí více. :+
441307
Jo díkes to jsem měl na mysli. Sám nevím čemu mám věřit. Dole pod nahrávkou sice je PROPERTY OF ILM a TRANSFORMERS to evidentně také jsou. Ale spousta lidí na zahraničních stránkách říká že to je fake. A někteří že ne. No budeme si muset asi počkat až na první teaser, který prozradí více. *:+*
st39.6
0 0
reagovat

transformers

LDK, to je snad jasny, ze to je animace, ne? :) ja myslim, ze MB se spis ptal, jesli sou to autenticky zabery ILM, nebo nakej amaterskej pokus napalit lidi. Pokud tomu tak je-myslim, ze by to mohlo bejt zkusebni video z ILM
441306
LDK, to je snad jasny, ze to je animace, ne? :) ja myslim, ze MB se spis ptal, jesli sou to autenticky zabery ILM, nebo nakej amaterskej pokus napalit lidi. Pokud tomu tak je-myslim, ze by to mohlo bejt zkusebni video z ILM
transformers
0 0
reagovat

MichaelBay

to je jasna animace. sleduj ty odlesky kovu a i ta barva toho auto je moc pocitacova. da se to udelat daleko lip, ale na tyhle zabery to prave nerenderuji v plnem rozliseni a nejak moc nepouzivaji textury. enom nanesou na material barvu a efekty
441305
to je jasna animace. sleduj ty odlesky kovu a i ta barva toho auto je moc pocitacova. da se to udelat daleko lip, ale na tyhle zabery to prave nerenderuji v plnem rozliseni a nejak moc nepouzivaji textury. enom nanesou na material barvu a efekty
MichaelBay
0 0
reagovat
Moje budou taky. Koupim i dvojku, prestoze ma do kvalit jednicky celkem daleko. Na jednicce v reziserskem sestrihu a s kupou bonusu si paradne posmaknu :)
441304
Moje budou taky. Koupim i dvojku, prestoze ma do kvalit jednicky celkem daleko. Na jednicce v reziserskem sestrihu a s kupou bonusu si paradne posmaknu :)
0 0
reagovat
Bttle Royal BUDOU MOJE!!!! Uz se tesim jak malej zmetek, az too doma votevru! Brhhhaaaaa
441303
Bttle Royal BUDOU MOJE!!!! Uz se tesim jak malej zmetek, az too doma votevru! Brhhhaaaaa
0 0
reagovat
Co se tyce serialu, tak jsem pred lety hodne zral fantasticke Kralovstvi od Larse von Triera. Dale samozrejme Mestecko Twin Peaks, Akta-X a Simpsonovi. Nemam poneti, co leti ted, televizi zapinam jen na sport a videohry.
Nejake to anime se mi doma vali. Ale zatim jsem z toho moc nevidel, serialy uz vubec ne. Casem se na GiTS: Stand Alone Complex a Serial Experiments Lain urcite podivam, stejne jako na anime celoveceraky, abych si rozsiril filmove obzory. Treba mne anime chytne... Posledne korejske Wonderful Days se mi hodne libily.
441302
Co se tyce serialu, tak jsem pred lety hodne zral fantasticke Kralovstvi od Larse von Triera. Dale samozrejme Mestecko Twin Peaks, Akta-X a Simpsonovi. Nemam poneti, co leti ted, televizi zapinam jen na sport a videohry. Nejake to anime se mi doma vali. Ale zatim jsem z toho moc nevidel, serialy uz vubec ne. Casem se na GiTS: Stand Alone Complex a Serial Experiments Lain urcite podivam, stejne jako na anime celoveceraky, abych si rozsiril filmove obzory. Treba mne anime chytne... Posledne korejske Wonderful Days se mi hodne libily.
0 0
reagovat

TRANSFORMERS

Určitě už všichni víte, že film TRANSFORMERS vzniká v režii Michaela Baye a vedoucí výroby je Steven Spielberg. A teď jsem našel TOHLE.">link Je to prý video, kde ILM zkoušeli jak asi bude vypadat přeměna auta na robota v reálu. Podívejte se sami. Někdo říká že to je fake a někdo že je to pravý. Sám nevím čemu mám věřit.
441301
Určitě už všichni víte, že film TRANSFORMERS vzniká v režii Michaela Baye a vedoucí výroby je Steven Spielberg. A teď jsem našel TOHLE. Je to prý video, kde ILM zkoušeli jak asi bude vypadat přeměna auta na robota v reálu. Podívejte se sami. Někdo říká že to je fake a někdo že je to pravý. Sám nevím čemu mám věřit.
TRANSFORMERS
0 0
reagovat
Ano, zapomnel jsem na legendarniho Hajzlhófa a jeho KITTa, to jsem taky zral! Gumidci me moc nebrali, ale Geeeedzitka byla coool :)
441300
Ano, zapomnel jsem na legendarniho Hajzlhófa a jeho KITTa, to jsem taky zral! Gumidci me moc nebrali, ale Geeeedzitka byla coool :)
0 0
reagovat

DVD sekce

A ještě když tak koukám, tak se nám přidáním DVD na hlavní stránku doprostřed i protáhly na levé straně KOMENTÁŘE, že? Takže jich bude vidět více nových z titulní strany. :)
441299
A ještě když tak koukám, tak se nám přidáním DVD na hlavní stránku doprostřed i protáhly na levé straně KOMENTÁŘE, že? Takže jich bude vidět více nových z titulní strany. *:)*
DVD sekce
0 0
reagovat

acheron

Jo jo. Ty komentáře jsem na CSFD četl právě dneska. A na trojku se fakt těším. Jo určitě to perla bude. ;)
441298
Jo jo. Ty komentáře jsem na CSFD četl právě dneska. A na trojku se fakt těším. Jo určitě to perla bude. ;)
acheron
0 0
reagovat

MichaelBay

ja som sa nasmial 2 krat, ked som to videl (davno) a ked som cital hodnotenia a komentare na ten film :D napr. na csfd. Ak xes poriadny smiech tak si pockaj na trojku, to je naozaj perla. ;)
441297
ja som sa nasmial 2 krat, ked som to videl (davno) a ked som cital hodnotenia a komentare na ten film *:D* napr. na csfd. Ak xes poriadny smiech tak si pockaj na trojku, to je naozaj perla. ;)
MichaelBay
0 0
reagovat
Viděli jste před chvílí skončil Americký Ninja 2! Ty bláho tak takhle špatnou choreografii bojů jsem už dlouho neviděl. No ale je to samozřejmě starý, takže nic. Ale stejně jsem se u těch bojů fakt nasmál!!! :D
441296
Viděli jste před chvílí skončil Americký Ninja 2! Ty bláho tak takhle špatnou choreografii bojů jsem už dlouho neviděl. No ale je to samozřejmě starý, takže nic. Ale stejně jsem se u těch bojů fakt nasmál!!! *:D*
0 0
reagovat
kristepane, battle royale má druhej díl??? to musim vidět:)))
441295
kristepane, battle royale má druhej díl??? to musim vidět:)))
0 0
reagovat

MZákům

Jo jo. DVD rubrika hustá. teď mi tam naskočila. Ještě k těm DVD hvězdičkové hodnocení aby bylo o čem se trošku pohádat :D a bude to naprosto dokonalý! Jen tak dál hoši. SUPER :+
441294
Jo jo. DVD rubrika hustá. teď mi tam naskočila. Ještě k těm DVD hvězdičkové hodnocení aby bylo o čem se trošku pohádat *:D* a bude to naprosto dokonalý! Jen tak dál hoši. SUPER *:+*
MZákům
0 0
reagovat

Otázka

Jak se jmenuje kreslený film s tema ja nevím jestli to byli medvídci ale jak maj ruzná znamený na bríšku a z těch znamení můžou "vysílat" energii a kdyz se spojí víc jich tak vysílaj větší a větší a tak můžou odrazit nepřátele. Dávali to v prví polovině devadesátých let. Kdo to zná a poradí jak se to jmenovalo?
441293
Jak se jmenuje kreslený film s tema ja nevím jestli to byli medvídci ale jak maj ruzná znamený na bríšku a z těch znamení můžou "vysílat" energii a kdyz se spojí víc jich tak vysílaj větší a větší a tak můžou odrazit nepřátele. Dávali to v prví polovině devadesátých let. Kdo to zná a poradí jak se to jmenovalo?
Otázka
0 0
reagovat

elisha

No, fungovala tusim ale jen par mesicu, pak ty jeji kmitocty dostala Zeleznyho Nova...

btw, takova Rychla Rota taky nebyla k zahozeni :D
441292
No, fungovala tusim ale jen par mesicu, pak ty jeji kmitocty dostala Zeleznyho Nova... btw, takova Rychla Rota taky nebyla k zahozeni *:D*
elisha
0 0
reagovat

Reklama

Mate hezkou reklamu na uvodni strance - v nejprodavanejsich dvd je (bohuzel az na 10. miste) "Až přijde kocour" :+
441291
Mate hezkou reklamu na uvodni strance - v nejprodavanejsich dvd je (bohuzel az na 10. miste) "Až přijde kocour" *:+*
Reklama
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se