Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123421 - 123440 Napsat příspěvek
vnese mi někdo světlo do mého problému??....chtěl bych se zeptat kdo je režisér filmu Hostel....je to Tarantino nebo Eli Roth......mám v tom zmatek....dík
441553
vnese mi někdo světlo do mého problému??....chtěl bych se zeptat kdo je režisér filmu Hostel....je to Tarantino nebo Eli Roth......mám v tom zmatek....dík
0 0
reagovat

Sqdw

Bude, bude... Jen je zkouškový v plným proudu a vedle toho práce, za kterou mě platí, takže teď docela bojuju s časem ;). Ale výhledově je to záležitost pár dní. Tak vydrž :)
441552
Bude, bude... Jen je zkouškový v plným proudu a vedle toho práce, za kterou mě platí, takže teď docela bojuju s časem ;). Ale výhledově je to záležitost pár dní. Tak vydrž :)
Sqdw
0 0
reagovat
Chvalim Cabin Fever.
441551
Chvalim Cabin Fever.
0 0
reagovat
davidb: to ma napadlo ako prve, ze je to ako z Unbreakable

CABIN FEVER: chvalu som na ten film este nepocul. Pocul som iba negativne ohlasy... dost negativne.
441550
davidb: to ma napadlo ako prve, ze je to ako z Unbreakable
CABIN FEVER: chvalu som na ten film este nepocul. Pocul som iba negativne ohlasy... dost negativne.
0 0
reagovat
Mám už za sebou první 4 díly 5. řady 24 a je to IMO velkej nářez, rozjezd si dovolim tvrdit nejlepší ze všech řad ,-)
441549
Mám už za sebou první 4 díly 5. řady 24 a je to IMO velkej nářez, rozjezd si dovolim tvrdit nejlepší ze všech řad ,-)
0 0
reagovat

Rick Deckard

Na jednom DVD fóru v UK vzkázal admin: Kdo pošle spoilery na 5. sezonu dostane ihned ban.:)Tak please tady taky ne. Zatím se držíš:+. Zrovna teď skončily další díly 4té řady na rtl2, je to někde v 1/3, ta vypadá taky dobře. A dokonce to dávají hned od 20h.
441548
Na jednom DVD fóru v UK vzkázal admin: Kdo pošle spoilery na 5. sezonu dostane ihned ban.*:)*Tak please tady taky ne. Zatím se držíš*:+*. Zrovna teď skončily další díly 4té řady na rtl2, je to někde v 1/3, ta vypadá taky dobře. A dokonce to dávají hned od 20h.
Rick Deckard
0 0
reagovat
Mimochodem bude rss na dvd sekci?
441547
Mimochodem bude rss na dvd sekci?
0 0
reagovat
Ted sem videl prvni dil paty serie 24... Je to bomba.. Strasne se mi to libilo.. Akorat trochu smutny hned na zacatek..
441546
Ted sem videl prvni dil paty serie 24... Je to bomba.. Strasne se mi to libilo.. Akorat trochu smutny hned na zacatek..
0 0
reagovat

dr.Orlok

Jo TADY">link to je. ;)
441544
Jo TADY to je. *;)*
dr.Orlok
0 0
reagovat
nevim kdo tu radil jak uložit streamovaný quicktime.Nepomohl by mi s trailere k my">link summer of love a navrch říct ten postup?
441543
nevim kdo tu radil jak uložit streamovaný quicktime.Nepomohl by mi s trailere k my summer of love a navrch říct ten postup?
0 0
reagovat
ano, Jeliman je pan kral a mluvi ho Zbysek Pantucek (za to dik) , ale u jeho boku je vzdycky pritomen typek, kterej mu do vseho kecal...taky lemur....na toho se ptam.
441542
ano, Jeliman je pan kral a mluvi ho Zbysek Pantucek (za to dik) , ale u jeho boku je vzdycky pritomen typek, kterej mu do vseho kecal...taky lemur....na toho se ptam.
0 0
reagovat

cabal

nebyl to Zbysek Pantucek?
441541
nebyl to Zbysek Pantucek?
cabal
0 0
reagovat

sobis87

Chcu to vedet ze dvou duvodu, protoze su totiz z Brna a ten borec mel kruty hlasky.....Jelimanek jeden:D
441540
Chcu to vedet ze dvou duvodu, protoze su totiz z Brna a ten borec mel kruty hlasky.....Jelimanek jeden*:D*
sobis87
0 0
reagovat
cabal: lemuří král se jmenoval Jelimááán:D Neviííím kdo ho daboval,ale byl tó asi ňááákej vostrej brňáák:D
441539
cabal: lemuří král se jmenoval Jelimááán*:D* Neviííím kdo ho daboval,ale byl tó asi ňááákej vostrej brňáák*:D*
0 0
reagovat

Passion of the Christ 2

Ahoj všichni. NAšel jsem na netu tenhle TRAILER.">link Stále nevím jestli je to jen vtip, nebo jestli tohle opravdu jde v USA do kin v červenci. Ale každopádně to vypadá docela hustě :D CRUCIFY THIS! :))
441538
Ahoj všichni. NAšel jsem na netu tenhle TRAILER. Stále nevím jestli je to jen vtip, nebo jestli tohle opravdu jde v USA do kin v červenci. Ale každopádně to vypadá docela hustě *:D* CRUCIFY THIS! *:))*
Passion of the Christ 2
0 0
reagovat

Dotaz

Nedavno jsem videl dabovany Madagaskar a zaujal me "radce" lemuřího krále Juliana. Nevi nekdo z vas, kdo ho namluvil? dik
441537
Nedavno jsem videl dabovany Madagaskar a zaujal me "radce" lemuřího krále Juliana. Nevi nekdo z vas, kdo ho namluvil? dik
Dotaz
0 0
reagovat

migr

pises to sem uz potreti a nikdo ti neodpovedel, takze evidentne ti nikdo nedokaze pomoct, tak uz to sem nepis prosimte.
441536
pises to sem uz potreti a nikdo ti neodpovedel, takze evidentne ti nikdo nedokaze pomoct, tak uz to sem nepis prosimte.
migr
0 0
reagovat
jj, je to ten nůž. Zajímalo by mě jestli bude jako ve hře souložit s čtyřnohejma mrtvolama, to by už ale asi bylo trochu moc. :D Sestřičky vypadají moc hezky, akorát je škoda že nepoužili alespoň lehce ten typický zrnitý filtr jako v teaseru...PS: ta trapná policajtka s bouchačkou a koženejma kalhotama si spletla film s Resident evilem ne???
441535
jj, je to ten nůž. Zajímalo by mě jestli bude jako ve hře souložit s čtyřnohejma mrtvolama, to by už ale asi bylo trochu moc. *:D* Sestřičky vypadají moc hezky, akorát je škoda že nepoužili alespoň lehce ten typický zrnitý filtr jako v teaseru...PS: ta trapná policajtka s bouchačkou a koženejma kalhotama si spletla film s Resident evilem ne???
0 0
reagovat

Cival

Trailerove peklo stalo za to. Silent Hill si ted uzivam jednim hltem jako Seraka. :)
441534
Trailerove peklo stalo za to. Silent Hill si ted uzivam jednim hltem jako Seraka. :)
Cival
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se