Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123321 - 123340 Napsat příspěvek
Spider-Man 3 a Clerks 2 :-)
441580
Spider-Man 3 a Clerks 2 :-)
0 0
reagovat
Ahoj všem. Zajímalo by mě,na jakej film se teda nejvíc těšíte:-)
441579
Ahoj všem. Zajímalo by mě,na jakej film se teda nejvíc těšíte:-)
0 0
reagovat

Oli.g

Clovece, ja asi taky. I kdyz tesne :-)
441578
Clovece, ja asi taky. I kdyz tesne :-)
Oli.g
0 0
reagovat
EDDIE a LDK: neviem sice preco hru zrusili, ale asi robili statistiky a zistili ze by na nej prerobili a ze by nikoho nezaujimala. Osobne mi to je fuk. Stargate serial pre mna stoji za nic.
441577
EDDIE a LDK: neviem sice preco hru zrusili, ale asi robili statistiky a zistili ze by na nej prerobili a ze by nikoho nezaujimala. Osobne mi to je fuk. Stargate serial pre mna stoji za nic.
0 0
reagovat
Jo, ten z MovieListu by na 4* bol. ;)
441576
Jo, ten z MovieListu by na 4* bol. ;)
0 0
reagovat

imf

Mě se ten trailer na Dark City (ten na Movie-list) taky moc libi - no tak aspon nejsem sam.
441575
Mě se ten trailer na Dark City (ten na Movie-list) taky moc libi - no tak aspon nejsem sam.
imf
0 0
reagovat

Merlin

Asi zijes v alternativnim vesmiru... zadnej z traileru na Smrtihlava (a videl jsem tak tri) bohuzel neni ani prumernej... je to skoda. :(
441574
Asi zijes v alternativnim vesmiru... zadnej z traileru na Smrtihlava (a videl jsem tak tri) bohuzel neni ani prumernej... je to skoda. :(
Merlin
0 0
reagovat

Oldie

Kdybyste nevěděli co dát do Oldie, tak jsem zrovna viděl fantastický trailer na Dark city(Smrtihlav), má skvělou atmosféru stejně jako film a v Oldie by se pěkně vyjímal:+
441573
Kdybyste nevěděli co dát do Oldie, tak jsem zrovna viděl fantastický trailer na Dark city(Smrtihlav), má skvělou atmosféru stejně jako film a v Oldie by se pěkně vyjímal*:+*
Oldie
0 0
reagovat

Děkuji

Strašně moc děkuji za to, že jsem byl odbnován! Chci poděkovat slušným lidem, na které se můžete vždy obrátit -kOCOUR, imf, Cival a Shushika. Děkuji, mockrát děkuji a nevím jak vám poděkovat. Nikdy už nepřijdu do této diskuze a kdyby jste tu měli podezření na nějakého spamera, který je mi podobný, před jeho zabanováním mu zkontrolujte IP adresu, aby jste si nemysleli, že jsem to já a tak děkuji a už nikdy, já hug nebudu otravovat, tapetovat ani spamovat. Thanks.
441572
Strašně moc děkuji za to, že jsem byl odbnován! Chci poděkovat slušným lidem, na které se můžete vždy obrátit -kOCOUR, imf, Cival a Shushika. Děkuji, mockrát děkuji a nevím jak vám poděkovat. Nikdy už nepřijdu do této diskuze a kdyby jste tu měli podezření na nějakého spamera, který je mi podobný, před jeho zabanováním mu zkontrolujte IP adresu, aby jste si nemysleli, že jsem to já a tak děkuji a už nikdy, já hug nebudu otravovat, tapetovat ani spamovat. Thanks.
Děkuji
0 0
reagovat
A pridej k tomu aspon deset smazanejch prudicskejch postu :-))
441571
A pridej k tomu aspon deset smazanejch prudicskejch postu :-))
0 0
reagovat
Hrubas: Pokud te to opravdu extremne zajima, projed si starsi diskuzi a hledej nick Hobit.
441570
Hrubas: Pokud te to opravdu extremne zajima, projed si starsi diskuzi a hledej nick Hobit.
0 0
reagovat
a co provedl tak hroznýho?
441569
a co provedl tak hroznýho?
0 0
reagovat
Mylis se Hrubasi, zabanovali jsme ho, abychom od nej meli pokoj. Tim ze vyhrozuje, ze sem bude chodit tak dlouho, dokud ho neodbanujeme, jen dokazuje, ze se nikterak nezmenil... Jestli ho sem budeme chtit znovu pustit, nijak to neovlivni, jestli napise jednoho nebo sto prosiku...
441568
Mylis se Hrubasi, zabanovali jsme ho, abychom od nej meli pokoj. Tim ze vyhrozuje, ze sem bude chodit tak dlouho, dokud ho neodbanujeme, jen dokazuje, ze se nikterak nezmenil... Jestli ho sem budeme chtit znovu pustit, nijak to neovlivni, jestli napise jednoho nebo sto prosiku...
0 0
reagovat
pojdte nekdo na chat....?)
441567
pojdte nekdo na chat....*?)*
0 0
reagovat

Hrubas

Od teď jsi můj nejlepší přítel. Až tady uslyšíš zlé názory na mě, nevšímej si jich. Já to totiž opravdu dělal.
441566
Od teď jsi můj nejlepší přítel. Až tady uslyšíš zlé názory na mě, nevšímej si jich. Já to totiž opravdu dělal.
Hrubas
0 0
reagovat
Nechci tady do toho kafrat, ale slibil sem tomu snaživýmu anonymovi, že se za nej primluvim...tak ho konecne odbanujte at uz od něj máte pokoj.....;)
441565
Nechci tady do toho kafrat, ale slibil sem tomu snaživýmu anonymovi, že se za nej primluvim...tak ho konecne odbanujte at uz od něj máte pokoj.....*;)*
0 0
reagovat
Dobře, co chcete abych udělal? Počkat, mám vynikající nápad, který mi pokud je to možné splňte. Můžu přeci chodit na MovieZone nepřihlášen! Co kdyby jste mi zakázali registraci a přihlášení, abych tu nemohl dělat bordel a jen prohlížet stránky. Prosím.
441564
Dobře, co chcete abych udělal? Počkat, mám vynikající nápad, který mi pokud je to možné splňte. Můžu přeci chodit na MovieZone nepřihlášen! Co kdyby jste mi zakázali registraci a přihlášení, abych tu nemohl dělat bordel a jen prohlížet stránky. Prosím.
0 0
reagovat

LDK

Já osobně teda pláču hlasitě. Zvlášť když zakopli těsně před cílovou páskou.
441563
Já osobně teda pláču hlasitě. Zvlášť když zakopli těsně před cílovou páskou.
LDK
0 0
reagovat

mhsh

Sice sem se drzel,ale fakt sem mel sto se nekomu sverit co se tam delo..:D Prijde mi to,ze novejsi rada je vzdycky este lepsi nez ta predchozi..Ale zatim sem videl dva dily..8)
441562
Sice sem se drzel,ale fakt sem mel sto se nekomu sverit co se tam delo..*:D* Prijde mi to,ze novejsi rada je vzdycky este lepsi nez ta predchozi..Ale zatim sem videl dva dily..*8)*
mhsh
0 0
reagovat
Tak jsem tady znova s prosbou o odbanování. Už jsem si další týden nezaložil žádnou identitu na čsfd ani na Moviezone, kterou nesmím navštěvovat z mého domácího počítače. Opět přiznávám svoji chybu a prosím Kocoura, aby mi udělal laskavost a odbanoval mě. Asi mu brzy začnu psát na e-mail. Prosím, kdybych kdekoliv začal s moji IP adresou tapetovat, či nadávat, tak mě ihned znovu dejte ban a už mi nedejte šanci. Tekže ve zkratce: Dejte mi ještě šanci a když ji tentokrát poseru (s prominutím) tak mi hned ban vraťte a už mi nikdy, ale nikdy šanci nedejte. Snaživě vás prosím, kOCOURE, zamysli se nad ubožákem, jako já a zachraň mě.
441561
Tak jsem tady znova s prosbou o odbanování. Už jsem si další týden nezaložil žádnou identitu na čsfd ani na Moviezone, kterou nesmím navštěvovat z mého domácího počítače. Opět přiznávám svoji chybu a prosím Kocoura, aby mi udělal laskavost a odbanoval mě. Asi mu brzy začnu psát na e-mail. Prosím, kdybych kdekoliv začal s moji IP adresou tapetovat, či nadávat, tak mě ihned znovu dejte ban a už mi nedejte šanci. Tekže ve zkratce: Dejte mi ještě šanci a když ji tentokrát poseru (s prominutím) tak mi hned ban vraťte a už mi nikdy, ale nikdy šanci nedejte. Snaživě vás prosím, kOCOURE, zamysli se nad ubožákem, jako já a zachraň mě.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se