Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123281 - 123300 Napsat příspěvek

verbst

Je to klidně možný protože tady jsou premiéry ve čtvrek a v USA až v pátek. Ale voni to stejně ještě tak o měsíc dva posunou aby se neřeklo...
441475
Je to klidně možný protože tady jsou premiéry ve čtvrek a v USA až v pátek. Ale voni to stejně ještě tak o měsíc dva posunou aby se neřeklo...
verbst
0 0
reagovat
Ste si jistí, že máme premieru Eragona o den dřív než v Americe?!:)
441474
Ste si jistí, že máme premieru Eragona o den dřív než v Americe?!*:)*
0 0
reagovat

MichaelBay

Ja to cetl napreskacku, ted jsem se dostal prave ke druhemu dilu a ten mi nijak desny neprijde. Asi je to tim, ze ctu po dlouhe dobe knizku, ktera neni zalozena na faktech a je to hodne odpocinkovy... Cimz nerikam, ze knizky faktu jsou nudny (docetl jsem pred par dny Majora Zemana - Propaganda nebo Krimi, vrele doporucuju).
441473
Ja to cetl napreskacku, ted jsem se dostal prave ke druhemu dilu a ten mi nijak desny neprijde. Asi je to tim, ze ctu po dlouhe dobe knizku, ktera neni zalozena na faktech a je to hodne odpocinkovy... Cimz nerikam, ze knizky faktu jsou nudny (docetl jsem pred par dny Majora Zemana - Propaganda nebo Krimi, vrele doporucuju).
MichaelBay
0 0
reagovat

sam

Já neví, já jsem četl jen Lev,Čarodějnice a Skříň a nedočetl.
441472
Já neví, já jsem četl jen Lev,Čarodějnice a Skříň a nedočetl.
sam
0 0
reagovat
Ta knizni serie je ale pomerne dobra, pohodova zalezitost.
441471
Ta knizni serie je ale pomerne dobra, pohodova zalezitost.
0 0
reagovat
Narnii beru že je to fantasy. Ale jinak jak píše cabal je to opravdu hodně velká nuda. Vůbec nic se tam neděje. On za to ale film asi nemůže, je to podle knihy a ta bohužel je napsaná NIC MOC.
441470
Narnii beru že je to fantasy. Ale jinak jak píše cabal je to opravdu hodně velká nuda. Vůbec nic se tam neděje. On za to ale film asi nemůže, je to podle knihy a ta bohužel je napsaná NIC MOC.
0 0
reagovat

Narnie

Spis pro deti do 10 let....jinak opravdu velmi nudne a fadni...
441469
Spis pro deti do 10 let....jinak opravdu velmi nudne a fadni...
Narnie
0 0
reagovat

MB

Narnie je pro deti do 15 let, hezka pohadka. V kine jsem byl spis kvuli hudbe a Pravcicke brane. :) Tady souhlasim s recenzi na MZ. Na Eragon se tesim, to uz jsem psal par dnu zpatky.
441468
Narnie je pro deti do 15 let, hezka pohadka. V kine jsem byl spis kvuli hudbe a Pravcicke brane. :) Tady souhlasim s recenzi na MZ. Na Eragon se tesim, to uz jsem psal par dnu zpatky.
MB
0 0
reagovat

Skikakunin

Po příchodu Narnie bych fantasy nejraději zavrhl, ale na Eragon se velmi těším. Prostě mám rád draky a fantasy a dobré herce. No uvidíme jak to bude vypadat. ;)
441467
Po příchodu Narnie bych fantasy nejraději zavrhl, ale na Eragon se velmi těším. Prostě mám rád draky a fantasy a dobré herce. No uvidíme jak to bude vypadat. *;)*
Skikakunin
0 0
reagovat

Davids

you're all wrong!!! pozri si HOUSE OF DEAD od Uwe Bolla :))))))) toto je zcela novy zaner, ktory ta pohlti a bude sa snazit roztrhnut ti branicu od smiechu(aj ked povodne to tak nezamyslali). Alebo este lepsie, pozri si link target="_blank">DRACULA 3000 (2004) a pochopis co je horor... kinematograficky horor!!! Tento film rusi vsetky doterajsie vyznamy slova "horor", a dava mu uplne nove rozmery, dovtedy nevídané. Je to najvacsia perla nizkorozpoctovej "hororovej" kinematografie (vzhaldom na rok vyroby). V hlavnych ulohach uvidite: Casper Van Dien, E. Eleniak, Coolio... a dalsi. No nezamrazilo vas...?! muhaahaaa
441466
you're all wrong!!! pozri si HOUSE OF DEAD od Uwe Bolla :))))))) toto je zcela novy zaner, ktory ta pohlti a bude sa snazit roztrhnut ti branicu od smiechu(aj ked povodne to tak nezamyslali). Alebo este lepsie, pozri si DRACULA 3000 (2004) a pochopis co je horor... kinematograficky horor!!! Tento film rusi vsetky doterajsie vyznamy slova "horor", a dava mu uplne nove rozmery, dovtedy nevídané. Je to najvacsia perla nizkorozpoctovej "hororovej" kinematografie (vzhaldom na rok vyroby). V hlavnych ulohach uvidite: Casper Van Dien, E. Eleniak, Coolio... a dalsi. No nezamrazilo vas...?! muhaahaaa
Davids
0 0
reagovat

Eragon

Tak co, sefove, tesi se nekdo z vas na Eragona, nebo uz ste fantasy po prichodu Narnie zavrhli:o))
441465
Tak co, sefove, tesi se nekdo z vas na Eragona, nebo uz ste fantasy po prichodu Narnie zavrhli:o))
Eragon
0 0
reagovat

acheron

Myslim ze v tomto pripade, boli brejlouni z Deamworks proste rychlejsi. Dva krat spracovavat jeden namet behom roka je tak na Bohnice...
441464
Myslim ze v tomto pripade, boli brejlouni z Deamworks proste rychlejsi. Dva krat spracovavat jeden namet behom roka je tak na Bohnice...
acheron
0 0
reagovat
MichaelBay: Aha ... :-
441463
MichaelBay: Aha ... *:-*
0 0
reagovat

Taxik

ee HOUSE OF WAX "05"
441462
ee HOUSE OF WAX "05"
Taxik
0 0
reagovat
HOUSE OF WAX "53"
441461
HOUSE OF WAX "53"
0 0
reagovat
mhsh: Aha, tak to je možný, já to bral tak, že když měl Lost nominaci i minulý rok, tak tahle by měla být za druhou řadu :)) Což asi neplatí, pokud vysílání rozlomili do dvou let (jako třeba teď Prison Break), jestli se nepletu.... asi moc spekuluju ?)
441460
mhsh: Aha, tak to je možný, já to bral tak, že když měl Lost nominaci i minulý rok, tak tahle by měla být za druhou řadu *:))* Což asi neplatí, pokud vysílání rozlomili do dvou let (jako třeba teď Prison Break), jestli se nepletu.... asi moc spekuluju *?)*
0 0
reagovat

Davids

THE AMITYVILLE HORROR. Nejlepší horor jaký jsem kdy viděl. A pak celkem slušný HOUSE OF WAX a LAND OF THE DEAD. :+
441459
THE AMITYVILLE HORROR. Nejlepší horor jaký jsem kdy viděl. A pak celkem slušný HOUSE OF WAX a LAND OF THE DEAD. *:+*
Davids
0 0
reagovat
Neznáte někdo nějakej good horror????už mě moje filmy omrzely a nevím co si mám sehnat :D
441458
Neznáte někdo nějakej good horror????už mě moje filmy omrzely a nevím co si mám sehnat *:D*
0 0
reagovat

Brennos

U Lostu byl nominována ta 1. řada, ne? Aspoň ty ukázky co tam běžely byly z první řady.
441457
U Lostu byl nominována ta 1. řada, ne? Aspoň ty ukázky co tam běžely byly z první řady.
Brennos
0 0
reagovat
To neni surova animace, to jsou vyplody Disneyho novych asijskych pobocek. ;)))
441456
To neni surova animace, to jsou vyplody Disneyho novych asijskych pobocek. ;)))
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se