Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122741 - 122760 Napsat příspěvek

"24"

No když to tady tak vidím, jak se povídá o 24, tak se musím přidat, že je to fakt vynikající seriál, nejlepší jaký byl kdy natočen!!! Je to úplná závislost, začnu se dívat na jeden díl, řeknu si tak dnes si pustím dva a nakonec skončím u pěti ;) Jack is best! :+ :+ :+
441647
No když to tady tak vidím, jak se povídá o 24, tak se musím přidat, že je to fakt vynikající seriál, nejlepší jaký byl kdy natočen!!! Je to úplná závislost, začnu se dívat na jeden díl, řeknu si tak dnes si pustím dva a nakonec skončím u pěti *;)* Jack is best! *:+* *:+* *:+*
"24"
0 0
reagovat

Co vy na to?

Preji hezke rano do Ceske republiky...co takhle prodrbat porevolucni pohadky!!???..jaka je ta vase nejoblibenejsi???? a nebo nejhorsi....moje nejoblibenejsi je PRINCEZNA ZE MLEJNA
441646
Preji hezke rano do Ceske republiky...co takhle prodrbat porevolucni pohadky!!???..jaka je ta vase nejoblibenejsi???? a nebo nejhorsi....moje nejoblibenejsi je PRINCEZNA ZE MLEJNA
Co vy na to?
0 0
reagovat

Cival

Coz opravdu proces zjednodussi... Vy mate nejakou slabou predstavu o tom, jak jsou uzivatele lini (:
441645
Coz opravdu proces zjednodussi... Vy mate nejakou slabou predstavu o tom, jak jsou uzivatele lini (:
Cival
0 0
reagovat
Tak mi to posilej do vzkazniku :-)
441644
Tak mi to posilej do vzkazniku :-)
0 0
reagovat
Jeste tady... neslo by reportovat broken linky (na trailery) jinak nez mailto? Treba ze by se mail poslal automaticky. Pouzivam web maily, tudiz me dosavadni zpusob nevyhovuje tak, ze na reportovani kaslu. No uznejte, neni to skoda?
441643
Jeste tady... neslo by reportovat broken linky (na trailery) jinak nez mailto? Treba ze by se mail poslal automaticky. Pouzivam web maily, tudiz me dosavadni zpusob nevyhovuje tak, ze na reportovani kaslu. No uznejte, neni to skoda?
0 0
reagovat

Sinner

Tezko hlida ve smyslu, ze ti to na ty liste ujede a nestihnes vsechno chytit? Ja to tam davam kvuli tomu, ze tam to vidi vyrazne vic lidi nez v diskuzi... Ale muzu to davat prubezne do komentaru jako dosud a jednou za tyden to shrnout do diskuze v jednom postu :-)
441642
Tezko hlida ve smyslu, ze ti to na ty liste ujede a nestihnes vsechno chytit? Ja to tam davam kvuli tomu, ze tam to vidi vyrazne vic lidi nez v diskuzi... Ale muzu to davat prubezne do komentaru jako dosud a jednou za tyden to shrnout do diskuze v jednom postu :-)
Sinner
0 0
reagovat

update

Cival: Navrhoval bych dávat info o aktualizaci již zveřejněných trailerů do hlavní diskuze a ne do komentáře k traileru, takhle se to (dle mého názoru) těžko hlídá... ;) (viz You, Me and Dupree).
441641
Cival: Navrhoval bych dávat info o aktualizaci již zveřejněných trailerů do hlavní diskuze a ne do komentáře k traileru, takhle se to (dle mého názoru) těžko hlídá... *;)* (viz You, Me and Dupree).
update
0 0
reagovat
Prosím pomozte! Mám problém se stažením nového žebříčku tržeb v ČR za uplynulý víkend ze stránky www.ufd.cz. Také vám to nejde nebo je to chyba jen u mne. Děkuji :)
441640
Prosím pomozte! Mám problém se stažením nového žebříčku tržeb v ČR za uplynulý víkend ze stránky www.ufd.cz. Také vám to nejde nebo je to chyba jen u mne. Děkuji *:)*
0 0
reagovat
dlouho tu nikdo neodkazoval na releasy od nera, tak">link tak cinim ;)
441639
dlouho tu nikdo neodkazoval na releasy od nera, tak tak cinim ;)
0 0
reagovat
tak teď třeba čtu pýchu a předsudek a úplně mi tam keira sedne..
441638
tak teď třeba čtu pýchu a předsudek a úplně mi tam keira sedne..
0 0
reagovat
Ne ne ne. Myslím přes 590 milionů mimo USA
441637
Ne ne ne. Myslím přes 590 milionů mimo USA
0 0
reagovat
Dockas, posli ji na mail kocourovi, on ti ji tam nahodi. k0c0ur@seznam.cz
441636
Dockas, posli ji na mail kocourovi, on ti ji tam nahodi. k0c0ur@seznam.cz
0 0
reagovat
tady se asi pomoci nedočkám.......
441635
tady se asi pomoci nedočkám.......
0 0
reagovat

migr

590 milionu v USA?
441634
590 milionu v USA?
migr
0 0
reagovat

MichaelBay

Nevim to jistě, ale GoF už asi překonal 590 mil link .Nebo co to je?
441633
Nevim to jistě, ale GoF už asi překonal 590 mil http://www.veritaserum.com/ .Nebo co to je?
MichaelBay
0 0
reagovat
hele mohl by mi někdo říct, kdo bývá autor teaserů k filmům??...tak všeobecně...jo a mam ještě jeden problém...nejde mi nastavit fotka v profilu...a přitom splnuje všechny požadavky...dík
441632
hele mohl by mi někdo říct, kdo bývá autor teaserů k filmům??...tak všeobecně...jo a mam ještě jeden problém...nejde mi nastavit fotka v profilu...a přitom splnuje všechny požadavky...dík
0 0
reagovat

Merlin

To jsem dělával taky, ale během čtení se ty filmový ksichty začali měnit podle mojí fantazie.
441631
To jsem dělával taky, ale během čtení se ty filmový ksichty začali měnit podle mojí fantazie.
Merlin
0 0
reagovat

Merlin

To je obvykly syndrom filmovych fandu ;)
Ale u sifry bylo uzasny videt ty lidi jak to bude v realu. Vsichni celkem sedeli (vizualne teda mozna krome Rena, kterej ma v knize dlouhy cerny vlasy... ?) ).
A muzu pomalu odprisahnout ze McKellen podal (vlastne poda...) uzasnej hereckej vykon :)
441630
To je obvykly syndrom filmovych fandu *;)* Ale u sifry bylo uzasny videt ty lidi jak to bude v realu. Vsichni celkem sedeli (vizualne teda mozna krome Rena, kterej ma v knize dlouhy cerny vlasy... *?)* ). A muzu pomalu odprisahnout ze McKellen podal (vlastne poda...) uzasnej hereckej vykon *:)*
Merlin
0 0
reagovat
KarelR: já šifru ještě nečetl a teaser znám,takže u mě to bude to samý. Já mám takovou zvláštní metodu-jelikož jsem filmovej fanda a znám spoustu herců,tak si vždycky během čtení knihy udělám casting na postavy a představuju si je jako herce,které si vyberu:-))
441629
KarelR: já šifru ještě nečetl a teaser znám,takže u mě to bude to samý. Já mám takovou zvláštní metodu-jelikož jsem filmovej fanda a znám spoustu herců,tak si vždycky během čtení knihy udělám casting na postavy a představuju si je jako herce,které si vyberu:-))
0 0
reagovat

elisha

presne :-)
441628
presne :-)
elisha
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se