Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122701 - 122720 Napsat příspěvek

imf

Někdy mám pocit, že stejně jako Tsunami_X naběhneš zde do diskuze, napíšeš něco ve smyslu úpadku úrovně diskuze zde na MovieZone s tím, že se zaměříš na konkrétní osobu, a tím to pro Tebe končí. :-) (Souhlasím, že užívat archive.org vzhledem k tomu, kolik snímků tam je, nejen celovečerních, ale i grotesek, dokumentů, seriálů apod., je trnitá cesta. Pokud ovšem neznáš stránky-blogy belldandy, která tuhle trnitou cestu přece jen trochu zbavuje těch trnů. A pořád si myslím, že tahat u nás nesehnatelné filmy a věci u nás běžně a bez větších problémů sehnatelné i vtoóm největším zapadákově, jak by ho nevykreslil ani Eli Roth, je docela dost velký rozdíl. :-) Moje duše je tedy klidná. ;-)
442228
Někdy mám pocit, že stejně jako Tsunami_X naběhneš zde do diskuze, napíšeš něco ve smyslu úpadku úrovně diskuze zde na MovieZone s tím, že se zaměříš na konkrétní osobu, a tím to pro Tebe končí. :-) (Souhlasím, že užívat archive.org vzhledem k tomu, kolik snímků tam je, nejen celovečerních, ale i grotesek, dokumentů, seriálů apod., je trnitá cesta. Pokud ovšem neznáš stránky-blogy belldandy, která tuhle trnitou cestu přece jen trochu zbavuje těch trnů. A pořád si myslím, že tahat u nás nesehnatelné filmy a věci u nás běžně a bez větších problémů sehnatelné i vtoóm největším zapadákově, jak by ho nevykreslil ani Eli Roth, je docela dost velký rozdíl. :-) Moje duše je tedy klidná. ;-)
imf
0 0
reagovat

Marek S.

Out budes kazdopadne... fintou je se tim nechlubit (a pouzivat archive.org je vazne hodne trnita cesta... navic tem kecum o propadlych pravech bych u rady snimku neveril, takze delas prakticky totez, jako kdybys tahal Pottera z torrentu... ale... kdyz to ulevi tve dusi. ;)
442227
Out budes kazdopadne... fintou je se tim nechlubit (a pouzivat archive.org je vazne hodne trnita cesta... navic tem kecum o propadlych pravech bych u rady snimku neveril, takze delas prakticky totez, jako kdybys tahal Pottera z torrentu... ale... kdyz to ulevi tve dusi. ;)
Marek S.
0 0
reagovat
Jak tak pročítám diskuzi o seriálech, do toho mixnutou s "kapesníčkovou" debatou o hokeji, tak docházím na to, že bych měl asi začít stahovat z internetu seriály jako Lost (viděl jsem jeden díl a nepřišle tomu na chuť, avšak dávám tomu šanci...) či Firefly, protože se o nich hodně mluví. Anebo si počkám, až je v naprosto vražedných časech odvysílá některá z našich komerčních stanic a budu dál tahat klasické snímky z archive.org a dovzdělávat se. Ale budu out, to je těžká volba. :-)
442226
Jak tak pročítám diskuzi o seriálech, do toho mixnutou s "kapesníčkovou" debatou o hokeji, tak docházím na to, že bych měl asi začít stahovat z internetu seriály jako Lost (viděl jsem jeden díl a nepřišle tomu na chuť, avšak dávám tomu šanci...) či Firefly, protože se o nich hodně mluví. Anebo si počkám, až je v naprosto vražedných časech odvysílá některá z našich komerčních stanic a budu dál tahat klasické snímky z archive.org a dovzdělávat se. Ale budu out, to je těžká volba. :-)
0 0
reagovat

KarelR

Díky za radu tak to si ho asi stáhnu, chci vidět Jacka jak říkáš takového jak jsem ho ještě neviděl... :+
442225
Díky za radu tak to si ho asi stáhnu, chci vidět Jacka jak říkáš takového jak jsem ho ještě neviděl... *:+*
KarelR
0 0
reagovat

ravenhorn

najdi si Firefly a pak navazujici film Serenity. sice je venku jenom jedna serie (serial kompletne stopli) ale stoji za to
442224
najdi si Firefly a pak navazujici film Serenity. sice je venku jenom jedna serie (serial kompletne stopli) ale stoji za to
ravenhorn
0 0
reagovat

MB

Nechci nejak znevazovat imfuv nazor (spis ho lehce obchazim), ale myslim ze zrovna ty by ses na prequel mel urcite podivat. Neni nutny ho videt pred patou serii, ale nekdy si ho stahni. Uvidis Jacka tak jaks ho jeste nevidel... :+
442223
Nechci nejak znevazovat imfuv nazor (spis ho lehce obchazim), ale myslim ze zrovna ty by ses na prequel mel urcite podivat. Neni nutny ho videt pred patou serii, ale nekdy si ho stahni. Uvidis Jacka tak jaks ho jeste nevidel... *:+*
MB
0 0
reagovat
Ešte to s plačom vydrž. Švedi hrali tak zle len preto že chceli ísť do štvrťfinále so Švajčiarskom. A k našemu výkonu:myslím že nebol bohvieaký lebo sa chalani šetrili na dneska. Ale aj tak lepší ako predchádzajúce zápasi (na to sa fakt nedalo pozerať). Naopak vás by som pochválil za výkon proti Kanade. Na konci ste ich tlačili jak klobásu, ale Vokoun to je vážne jelito, tam neni o čom, ten zápas vám prehral on.
442222
Ešte to s plačom vydrž. Švedi hrali tak zle len preto že chceli ísť do štvrťfinále so Švajčiarskom. A k našemu výkonu:myslím že nebol bohvieaký lebo sa chalani šetrili na dneska. Ale aj tak lepší ako predchádzajúce zápasi (na to sa fakt nedalo pozerať). Naopak vás by som pochválil za výkon proti Kanade. Na konci ste ich tlačili jak klobásu, ale Vokoun to je vážne jelito, tam neni o čom, ten zápas vám prehral on.
0 0
reagovat
Nic proti, ale veta "predtim sem o nem ani neslysel" bohuzel neukazuje, ze by tvuj nazor mel nejakou velkou vahu, jelikoz hadamczik patri mezi hokejove VIP persony peknych par let. Trinec, Vitkovice, Sparta, dvacitka, tesna prohra s Lenerem o hlavniho kouce a ted logicky hlavni trener. Vsude na Morave vicemene uspech a tak nejak verim hracum, ze mu ten uspech zaridi i letos. I kdyz to asi nebude lehky :-) A je fakt uplne jedno, jak jsme hrali do ted - viz posledni Svetovy pohar anebo proser v prazskym ctvrtfinale. Ale uvidime vecer, no :-)
442221
Nic proti, ale veta "predtim sem o nem ani neslysel" bohuzel neukazuje, ze by tvuj nazor mel nejakou velkou vahu, jelikoz hadamczik patri mezi hokejove VIP persony peknych par let. Trinec, Vitkovice, Sparta, dvacitka, tesna prohra s Lenerem o hlavniho kouce a ted logicky hlavni trener. Vsude na Morave vicemene uspech a tak nejak verim hracum, ze mu ten uspech zaridi i letos. I kdyz to asi nebude lehky :-) A je fakt uplne jedno, jak jsme hrali do ted - viz posledni Svetovy pohar anebo proser v prazskym ctvrtfinale. Ale uvidime vecer, no :-)
0 0
reagovat
ja si nemuzu pomoct, me ten adamczik smrdi. predtim sem o nem ani neslysel. ted ale dokazuje, ze to moc nezvlada. nase hra je jak rozsypana rejze, vubec to nepripomina ten hokej na jistotu, cosme valeli. a at dou k certu s unavou, tohle je proste trenerem. co fcera predvedli slovaci proti svedum (fakt obdivuju to neskutecne rychly brusleni), to byl hokej. Ikdyz se svedove spis stahovali. Ale to je fu(c)k. Podte radsi z5 k filmum, nez se rozplacu :)
442220
ja si nemuzu pomoct, me ten adamczik smrdi. predtim sem o nem ani neslysel. ted ale dokazuje, ze to moc nezvlada. nase hra je jak rozsypana rejze, vubec to nepripomina ten hokej na jistotu, cosme valeli. a at dou k certu s unavou, tohle je proste trenerem. co fcera predvedli slovaci proti svedum (fakt obdivuju to neskutecne rychly brusleni), to byl hokej. Ikdyz se svedove spis stahovali. Ale to je fu(c)k. Podte radsi z5 k filmum, nez se rozplacu :)
0 0
reagovat
st39.6 : tiež dúfam že to s nami prose..te na plnej čiare a držim vám v tom palce :) Momentálne sa u mňa začína krátkodobá nevraživosť proti českému týmu. Ale čo sa dá robiť každý musí pevne stáť za svojimi.
442219
st39.6 : tiež dúfam že to s nami prose..te na plnej čiare a držim vám v tom palce :) Momentálne sa u mňa začína krátkodobá nevraživosť proti českému týmu. Ale čo sa dá robiť každý musí pevne stáť za svojimi.
0 0
reagovat
k jedinymu ze zde zminovanych, ke kerymu sem se dostal byl pilotni dil SG Atlantis. Absence internetu v pokojicku mi zacina kazit filmove a serialove vzdelani (ackoliv filmy preferuju na platne nez na monitor)...aspon, ze muzu sledovat ten horor, co tomu nasi rikaj hokej. Fcera sm koukal na rusko-amerika a to byl mazec, naprosto paradni hra, hlavne treti tretina...mam pro vas novinku-neska to se slovakama prose..em na plny care :) a to mam ceskej hokej docela rad...cela dost
442218
k jedinymu ze zde zminovanych, ke kerymu sem se dostal byl pilotni dil SG Atlantis. Absence internetu v pokojicku mi zacina kazit filmove a serialove vzdelani (ackoliv filmy preferuju na platne nez na monitor)...aspon, ze muzu sledovat ten horor, co tomu nasi rikaj hokej. Fcera sm koukal na rusko-amerika a to byl mazec, naprosto paradni hra, hlavne treti tretina...mam pro vas novinku-neska to se slovakama prose..em na plny care :) a to mam ceskej hokej docela rad...cela dost
0 0
reagovat
Ravenhorn: Prison Break, ale u toho vyšlo zatím jen 13 dílů a pokračuje se ve vysílání až 20. března. Jinak to je IMHO nejlepší volba, řadím ho i před Lost. Ze známých tváří tam hraje např. výbornej Peter Stormare. :+ Akorát to teda není sci-fi :)
442217
Ravenhorn: Prison Break, ale u toho vyšlo zatím jen 13 dílů a pokračuje se ve vysílání až 20. března. Jinak to je IMHO nejlepší volba, řadím ho i před Lost. Ze známých tváří tam hraje např. výbornej Peter Stormare. *:+* Akorát to teda není sci-fi *:)*
0 0
reagovat

Seriály

Hm mám teď nově linku 2 megabit neomezenou žádním fupem ani limitem. Takže stahuju ted vsechny zajímavé seriály. Jsem si ztahnul Battlestar Galactica první a druhou (zatím nekompletní) sezonu a musím přiznat, že předčila mé očekávání. Po Stargate (sg1 a atlatnis) asi další série, kterou budu hltat dokuď budou nové a nové díly. Včera a dnes v noci jsem si stáhl kompletní čtvrtou sérii 24 hodin. Předešlé tři jsem viděl na Nově. Také patří mé nejoblíbenější seriály. Ted se ztahují první díly páte řady. A také jsem si ztahl první sézonu seriálu LOST. Neví někdo ještě o nějakém good seriálu scifi na který jsou titulky?:D
442216
Hm mám teď nově linku 2 megabit neomezenou žádním fupem ani limitem. Takže stahuju ted vsechny zajímavé seriály. Jsem si ztahnul Battlestar Galactica první a druhou (zatím nekompletní) sezonu a musím přiznat, že předčila mé očekávání. Po Stargate (sg1 a atlatnis) asi další série, kterou budu hltat dokuď budou nové a nové díly. Včera a dnes v noci jsem si stáhl kompletní čtvrtou sérii 24 hodin. Předešlé tři jsem viděl na Nově. Také patří mé nejoblíbenější seriály. Ted se ztahují první díly páte řady. A také jsem si ztahl první sézonu seriálu LOST. Neví někdo ještě o nějakém good seriálu scifi na který jsou titulky?*:D*
Seriály
0 0
reagovat

imf

Ok díkes
442215
Ok díkes
imf
0 0
reagovat
Nemusis... prequel je jen dlouha reklama na jednu automobilku. ;)
442214
Nemusis... prequel je jen dlouha reklama na jednu automobilku. ;)
0 0
reagovat

"24" SEASON 5

Ještě jsem se chtěl zeptat jestli se mám dívat na nějaký PREQUEL k Seson 5?? Něco takového jsem viděl na netu a má to asi 170MB takže to bude asi krátké a myslím že to je u čtvtré série na DVD? Má to cenu to vidět nebo se mám vrhnout hned na první díl?? Díky za radu
442213
Ještě jsem se chtěl zeptat jestli se mám dívat na nějaký PREQUEL k Seson 5?? Něco takového jsem viděl na netu a má to asi 170MB takže to bude asi krátké a myslím že to je u čtvtré série na DVD? Má to cenu to vidět nebo se mám vrhnout hned na první díl?? Díky za radu
"24" SEASON 5
0 0
reagovat
Teď začínám trochu litovat toho, že jsem se k těm kopancům od druhých do Michaelova komerčního zadku přidal... chce to změnit téma. :-)
442212
Teď začínám trochu litovat toho, že jsem se k těm kopancům od druhých do Michaelova komerčního zadku přidal... chce to změnit téma. :-)
0 0
reagovat
Já myslím, že to je naprostej frikulín... FREE, COOL a IN :D:+
442211
Já myslím, že to je naprostej frikulín... FREE, COOL a IN *:D**:+*
0 0
reagovat
Taky se přidám.:+:D
442210
Taky se přidám.*:+**:D*
0 0
reagovat

MB

Tak to asi dneska nejdu spat...to bude fakt prelomovej prispevek, tak v jednu tady :)))
442209
Tak to asi dneska nejdu spat...to bude fakt prelomovej prispevek, tak v jednu tady :)))
MB
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se