Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122781 - 122800 Napsat příspěvek
Marek S.
Nechci flamovat, ale co by jako nemel myslet vazne? Jsou to klasicky uhybny kecy plus par informaci... nijak se to nelisi od jakyhokoliv jinyho rozhovoru... chapu, ze mas z Baye koprivku, ale obcas to chce trochu odduvodnit, jinak vypadas dokonale zaujate... hlavne na me nezacni palit, ze se v tom rozhovoru Bay chova jako nacek... to bys me rozesmal ;)
442125
Marek S. Nechci flamovat, ale co by jako nemel myslet vazne? Jsou to klasicky uhybny kecy plus par informaci... nijak se to nelisi od jakyhokoliv jinyho rozhovoru... chapu, ze mas z Baye koprivku, ale obcas to chce trochu odduvodnit, jinak vypadas dokonale zaujate... hlavne na me nezacni palit, ze se v tom rozhovoru Bay chova jako nacek... to bys me rozesmal ;)
0 0
reagovat

SCANNER DARKLY

Novej trailer na Scanner Darkly je venku...a vypadá dost dobře
442124
Novej trailer na Scanner Darkly je venku...a vypadá dost dobře
SCANNER DARKLY
0 0
reagovat

scroochy

Ne nezačali. Myslím že na ComingSoon.net píší, že začínají Transformers točit v březnu
442123
Ne nezačali. Myslím že na ComingSoon.net píší, že začínají Transformers točit v březnu
scroochy
0 0
reagovat

imf

Já jenom doufám, že to ten zpovídající nemyslel vážně, jinak by to byla katastrofa i přes tu noční hodinu, kdy se ten rozhovor odehrává. :-)
442122
Já jenom doufám, že to ten zpovídající nemyslel vážně, jinak by to byla katastrofa i přes tu noční hodinu, kdy se ten rozhovor odehrává. :-)
imf
0 0
reagovat
predpokladam, ale ze to nestihnul podle planu, nebo jo? vazne zacali tocit v prosinci?
442121
predpokladam, ale ze to nestihnul podle planu, nebo jo? vazne zacali tocit v prosinci?
0 0
reagovat

Marek S.

Nebud suchar... ten rozhovor je nahodou docela fajn. ;)
442120
Nebud suchar... ten rozhovor je nahodou docela fajn. ;)
Marek S.
0 0
reagovat
Tak díky tomu rzhovoru je mi jasné, proč jsou Michaelovy filmy natolik inteligentní... cool (nikoi ve významu "skvělé").
442119
Tak díky tomu rzhovoru je mi jasné, proč jsou Michaelovy filmy natolik inteligentní... cool (nikoi ve významu "skvělé").
0 0
reagovat
Jáchich.
442118
Jáchich.
0 0
reagovat

MB + Transformers

">link
VIDEO s Michaelem Bayem aneb jak z Michaela tahají info o Transformers, ale on stále uhybá a uhybá a neřekne o tom vůbec nic. Celkem sranda se na to dívat!! :D
442117
VIDEO s Michaelem Bayem aneb jak z Michaela tahají info o Transformers, ale on stále uhybá a uhybá a neřekne o tom vůbec nic. Celkem sranda se na to dívat!! *:D*
MB + Transformers
0 0
reagovat

OT

radsi se kouknete na nas vesnickej extra super historickej velkofilm ;) rekonstrukce">link bitvy o stalingrad...
442116
radsi se kouknete na nas vesnickej extra super historickej velkofilm ;) rekonstrukce bitvy o stalingrad...
OT
0 0
reagovat

marek s., Mb, termix

ach jo...
442115
ach jo...
marek s., Mb, termix
0 0
reagovat
Kruci, já zapomněl, že K*ng K*ng je zde zakázané slovo. Omlouvám se... :-(
442114
Kruci, já zapomněl, že K*ng K*ng je zde zakázané slovo. Omlouvám se... :-(
0 0
reagovat

terminator007

He he :+ Dobře dobře. V tomhle jsem s tebou za jedno. I té VHS je pro King Konga opravdu škoda!!
442113
He he *:+* Dobře dobře. V tomhle jsem s tebou za jedno. I té VHS je pro King Konga opravdu škoda!!
terminator007
0 0
reagovat

terminator007

Problém je, že King Kong si zaslouží pořádné plátno a dobré ozvučení, aby si ho člověk mohl náležitě užít (vlastně mě nenapadá jediný důvod krom zvuku, peroč mi druhá polovina toho filmu připadla zajímavá a neodešel jsem z kina).
442112
Problém je, že King Kong si zaslouží pořádné plátno a dobré ozvučení, aby si ho člověk mohl náležitě užít (vlastně mě nenapadá jediný důvod krom zvuku, peroč mi druhá polovina toho filmu připadla zajímavá a neodešel jsem z kina).
terminator007
0 0
reagovat

Marek S.

To máš pravdu! Ale s jedním dodatkem... King Kong si nezaslouží ani VHS :))
442111
To máš pravdu! Ale s jedním dodatkem... King Kong si nezaslouží ani VHS *:))*
Marek S.
0 0
reagovat

Redakce MZ

U trailerů na Match Point je docela zmatek - zřejmě jsou oba totožné a odkaz na mezinárodní v nejvyšší kvalitě nefunguje.

Btw díky za designově povedený, informačně přínosný (pro mě především recenze filmů v kinech a samozřejmě trailery) web, jehož autoři neztrácejí kontakt se svým "publikem".
442110
U trailerů na Match Point je docela zmatek - zřejmě jsou oba totožné a odkaz na mezinárodní v nejvyšší kvalitě nefunguje.

Btw díky za designově povedený, informačně přínosný (pro mě především recenze filmů v kinech a samozřejmě trailery) web, jehož autoři neztrácejí kontakt se svým "publikem".
Redakce MZ
0 0
reagovat

montewalsh

"Když už to mají všichni vypálený"... ano, když už se budou vypalovat i ty největší trháky, kvůli kterém může člověk jít do kina, nemusí se divák filmového klubu zajímat o náročnější kousky...
442109
"Když už to mají všichni vypálený"... ano, když už se budou vypalovat i ty největší trháky, kvůli kterém může člověk jít do kina, nemusí se divák filmového klubu zajímat o náročnější kousky...
montewalsh
0 0
reagovat

montewalsh

:)
442108
:)
montewalsh
0 0
reagovat
no a dalsi vec pro usmani . Promitame zitra King konga a Bontonfilm s tim dela takovy cavyky aby jim to nahodu nekdo neukradl (kdyz uz to maj davno vsichni vypaleny :D) tak na krabice v kterejch to posilaj napsali nazev filmu Malá tanečnice :+ a vevnitr strasne sahodlouhej popis jak se to nikdo nesmí dozvědět , takže pšt nic jsem vám neřekl :D
442107
no a dalsi vec pro usmani . Promitame zitra King konga a Bontonfilm s tim dela takovy cavyky aby jim to nahodu nekdo neukradl (kdyz uz to maj davno vsichni vypaleny *:D*) tak na krabice v kterejch to posilaj napsali nazev filmu Malá tanečnice *:+* a vevnitr strasne sahodlouhej popis jak se to nikdo nesmí dozvědět , takže pšt nic jsem vám neřekl *:D*
0 0
reagovat

Cival

oukej ja jen ze jsem si toho vsimnul, nerozumim cachrum panu distributoru, chudaci kinari se nemuzou ani na nic spolehnout :) minulej rok jsem si krasne naplanoval Sin city uz pekne dlouho dopredu aby mi nevykradli terminy a oni to zmenej kvuli nejakymu blbymu festivalu :)
442106
oukej ja jen ze jsem si toho vsimnul, nerozumim cachrum panu distributoru, chudaci kinari se nemuzou ani na nic spolehnout :) minulej rok jsem si krasne naplanoval Sin city uz pekne dlouho dopredu aby mi nevykradli terminy a oni to zmenej kvuli nejakymu blbymu festivalu *:)*
Cival
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se