Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 121581 - 121600 Napsat příspěvek
kocour LOL...
imf...ale jestli se tu nebude resit ani tohle, tak uz je teda "diskuze" jako takova k nicemu...podleha to tady strasne cenzure...a po pravde se priznam ze mi dela dobre jak se ted do MS vsichni navazi...a to bych ve vzkazniku nepochytila...
443197
kocour LOL... imf...ale jestli se tu nebude resit ani tohle, tak uz je teda "diskuze" jako takova k nicemu...podleha to tady strasne cenzure...a po pravde se priznam ze mi dela dobre jak se ted do MS vsichni navazi...a to bych ve vzkazniku nepochytila...
0 0
reagovat
Reste si to ve vzkazniku, na chatu nebo na piskovisti (sazim svoje dva centy na Dura ;)
443196
Reste si to ve vzkazniku, na chatu nebo na piskovisti (sazim svoje dva centy na Dura ;)
0 0
reagovat
Třeba IDDQD. To byl dobrej kód ;)
443195
Třeba IDDQD. To byl dobrej kód ;)
0 0
reagovat

duro

Nejsi vtipný, nebo už to není vtipné. :-) Kdybyc byl pozér, přistupuji k otmu jako ostatní a přikloním se k jedné skupině ze stejných důvodů, kdyby snob, pohrdal bych tím... nedělám ani jedno, jenom říkám, že ty filmy oceňuji, ale nejsou pro mě ničím, nebo spíš jsou pro mě naopak málo zajímavé než cokoliv z filmů, které se snaží cokoliv narušit, vnímání diváka, ať už přesahem či nenaplněním daných kódů.
443194
Nejsi vtipný, nebo už to není vtipné. :-) Kdybyc byl pozér, přistupuji k otmu jako ostatní a přikloním se k jedné skupině ze stejných důvodů, kdyby snob, pohrdal bych tím... nedělám ani jedno, jenom říkám, že ty filmy oceňuji, ale nejsou pro mě ničím, nebo spíš jsou pro mě naopak málo zajímavé než cokoliv z filmů, které se snaží cokoliv narušit, vnímání diváka, ať už přesahem či nenaplněním daných kódů.
duro
0 0
reagovat

Niella

Nejsem. A pokud to jde, preferuji talíř ;)
443193
Nejsem. A pokud to jde, preferuji talíř ;)
Niella
0 0
reagovat

Marek S.

Ne ty lžeš! Ty své filmové srdce zde vyléváš proto, protože jsem tu JÁ! Tvůj veliký IDOL ke kterému vzhlížíš!! :D :D A jinak odpověď na otázku Forrest vs. Shawshank - oba filmy jsou skvostné, ale prostě FORREST GUMP je film, který už nikdo nikdy nenatočí! TO JE PROSTĚ FILM FILM FILM FILM!!!! :+
443192
Ne ty lžeš! Ty své filmové srdce zde vyléváš proto, protože jsem tu JÁ! Tvůj veliký IDOL ke kterému vzhlížíš!! *:D* *:D* A jinak odpověď na otázku Forrest vs. Shawshank - oba filmy jsou skvostné, ale prostě FORREST GUMP je film, který už nikdo nikdy nenatočí! TO JE PROSTĚ FILM FILM FILM FILM!!!! *:+*
Marek S.
0 0
reagovat
Marek S.: Čo potvrdzuje, že si neskutočný snob. A k tomu pozér. Strašná kombinácia.
443191
Marek S.: Čo potvrdzuje, že si neskutočný snob. A k tomu pozér. Strašná kombinácia.
0 0
reagovat
Na rotten Inside Man 90%. Hopla, začína ma to zaujímať.
443190
Na rotten Inside Man 90%. Hopla, začína ma to zaujímať.
0 0
reagovat
Své filmové srdce zde vylévám proto, protože u jiných filmových webů je buď problém s registrací, nebo mi jejich články nestojí za komentování či dialog s recenzentem/kritikem. :-)



Jinak k otázce Foresta a Shawshanku... ani jedno z toho, obojí je neskutečný a nadhodnocovaný kýč, který je scie optimistický a zručně natočený, ale pro mě osobně nezajímavý... rád si pustím filmy, kde mám co objevovat stále v druhém či třetím plánu anebo filmy nedokonalé, narušující zažité vnímání...
443189
Své filmové srdce zde vylévám proto, protože u jiných filmových webů je buď problém s registrací, nebo mi jejich články nestojí za komentování či dialog s recenzentem/kritikem. :-)

Jinak k otázce Foresta a Shawshanku... ani jedno z toho, obojí je neskutečný a nadhodnocovaný kýč, který je scie optimistický a zručně natočený, ale pro mě osobně nezajímavý... rád si pustím filmy, kde mám co objevovat stále v druhém či třetím plánu anebo filmy nedokonalé, narušující zažité vnímání...
0 0
reagovat
Nejsi snad fanoušek MZ? O filmu píší i jiné weby, ty nám však své filmové srdce vyléváš právě zde:-)
443188
Nejsi snad fanoušek MZ? O filmu píší i jiné weby, ty nám však své filmové srdce vyléváš právě zde:-)
0 0
reagovat
Fanoušci? Kde, kde? Ale fuj. :-)
443187
Fanoušci? Kde, kde? Ale fuj. :-)
0 0
reagovat
A Shushika tu zatím komunikoval s fanoušky jako záloha...:-)
443186
A Shushika tu zatím komunikoval s fanoušky jako záloha...:-)
0 0
reagovat
VincentF: Tak si sedel v jednom sale s Kocourem a imfem... no rekni, necitis se ted bohatsi? ;) Recenze bude zitra...
443185
VincentF: Tak si sedel v jednom sale s Kocourem a imfem... no rekni, necitis se ted bohatsi? ;) Recenze bude zitra...
0 0
reagovat

Inside Man

Teď sem se vrátil z Febia z nového filmu Spike Leeho a musím říct, že se mi to opravdu líbilo. Výborný zlodějský thriller se skvělou inteligentní zápletkou a zábavnou pointou. Kdy bude recenze?:D
443184
Teď sem se vrátil z Febia z nového filmu Spike Leeho a musím říct, že se mi to opravdu líbilo. Výborný zlodějský thriller se skvělou inteligentní zápletkou a zábavnou pointou. Kdy bude recenze?*:D*
Inside Man
0 0
reagovat

Loki

No to je právě ten problém. V telce mi film utekl a teď ho mám KONEČE zamluvený u kámoše takže doufám, že ti to o víkendu budu moct řict.:-).
Ale povídka je výborná. King odvedl jako vždy skvělou práci a podle všech je film ještě lepší tak jsem zvědavý. Jo a jedna perlička - podle knížky má mít Morgan Freeman rezavé vlasy a má to být běloch.
443183
No to je právě ten problém. V telce mi film utekl a teď ho mám KONEČE zamluvený u kámoše takže doufám, že ti to o víkendu budu moct řict.:-). Ale povídka je výborná. King odvedl jako vždy skvělou práci a podle všech je film ještě lepší tak jsem zvědavý. Jo a jedna perlička - podle knížky má mít Morgan Freeman rezavé vlasy a má to být běloch.
Loki
0 0
reagovat
A jake to bolo v porovnani s filmom?
443182
A jake to bolo v porovnani s filmom?
0 0
reagovat

Loki

Jasné.
443181
Jasné.
Loki
0 0
reagovat
já mám teď doma Ellie Parker..viděl to už někdo?
443180
já mám teď doma Ellie Parker..viděl to už někdo?
0 0
reagovat
Ja bohuzial nie, cital si to?
443179
Ja bohuzial nie, cital si to?
0 0
reagovat
A co takhle otázka: Kdo z vás četl Shawshank?
443178
A co takhle otázka: Kdo z vás četl Shawshank?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se