Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 119161 - 119180 Napsat příspěvek

scroochy

Dík, já si to myslel, ale nebyl sem si jistej...a nechtěl sem zapínat video:)
446156
Dík, já si to myslel, ale nebyl sem si jistej...a nechtěl sem zapínat video*:)*
scroochy
0 0
reagovat

fluke

Hele vole, kde mam karu...
446155
Hele vole, kde mam karu...
fluke
0 0
reagovat
doufám že Flyboys se udrží v alespoň trochu rozumných mezích,válečných filmů z WWI zase tolik není...
446154
doufám že Flyboys se udrží v alespoň trochu rozumných mezích,válečných filmů z WWI zase tolik není...
0 0
reagovat
s titulkama...bez?...
446153
s titulkama...bez?...
0 0
reagovat
Poraďte mi pls, nemůžu si vzpomenout v čem byly ty magoři co říkali Zoltan a uděli rukama to Z.
446152
Poraďte mi pls, nemůžu si vzpomenout v čem byly ty magoři co říkali Zoltan a uděli rukama to Z.
0 0
reagovat

flyboys

jj, peknej! akorat sem mel dvakrat pocit, ze koukam na Pearl Harbor (akorat WWI) - pri zaberu na bomby a pak na tu zenskou, co civi na proletavajici letadla :)
446151
jj, peknej! akorat sem mel dvakrat pocit, ze koukam na Pearl Harbor (akorat WWI) - pri zaberu na bomby a pak na tu zenskou, co civi na proletavajici letadla :)
flyboys
0 0
reagovat

Flyboys

Já doufám, že výjde v lepší kvalitě neli HD. Protože je oproti prvnímu vylepšen. 5* až na kvalitu.
446150
Já doufám, že výjde v lepší kvalitě neli HD. Protože je oproti prvnímu vylepšen. 5* až na kvalitu.
Flyboys
0 0
reagovat
jo tak to je slušná práce:D
446149
jo tak to je slušná práce*:D*
0 0
reagovat

Nový trailer

na Flyboys

link


je to ve flashi
446148
na Flyboys http://www.sendspace.com/file/20inty je to ve flashi
Nový trailer
0 0
reagovat
Elisha: 170cm je děsně malej?:) Přijď do mýho traileru a popovídíme si Btw, když už jsi mě prý potkala v davu, pročs nevysoupila z anonymity, necítíš se v dobře ve společnosti gigantů?:)
446147
Elisha: 170cm je děsně malej?:) Přijď do mýho traileru a popovídíme si Btw, když už jsi mě prý potkala v davu, pročs nevysoupila z anonymity, necítíš se v dobře ve společnosti gigantů?:)
0 0
reagovat
To je banda ukecaná tady.. člověk si na pár dní odjede a hned na něj pak vyskočí přes 100 příspěvků.. :) Škoda, že ve Varech nebude The Last Kiss.. to bych se možná i trhnul :)
446146
To je banda ukecaná tady.. člověk si na pár dní odjede a hned na něj pak vyskočí přes 100 příspěvků.. :) Škoda, že ve Varech nebude The Last Kiss.. to bych se možná i trhnul :)
0 0
reagovat

spazz

:)... to nás učili v sexuální výchově
446145
:)... to nás učili v sexuální výchově
spazz
0 0
reagovat
...i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo...
446144
...i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo...
0 0
reagovat
a decka, abyste vedely, shushika je desne malej :)))
446143
a decka, abyste vedely, shushika je desne malej :)))
0 0
reagovat
Nedávno jsem se kouknul na výborný trailer American haunting a když jsem se pak náhodou podíval na komentáře na Rottentomatoes a imdb, tak to byla samá negativa. To je doopravdy taková blbost?? Nevíte někdo nějaké podrobnosti?
446142
Nedávno jsem se kouknul na výborný trailer American haunting a když jsem se pak náhodou podíval na komentáře na Rottentomatoes a imdb, tak to byla samá negativa. To je doopravdy taková blbost?? Nevíte někdo nějaké podrobnosti?
0 0
reagovat
Ad Vary>Ano, existujeme. A mohu vam potvrdit, ze Tsunami X taky. J eto takovy maly, tichy chlapec, ktery klade zvidave otazky...
446141
Ad Vary>Ano, existujeme. A mohu vam potvrdit, ze Tsunami X taky. J eto takovy maly, tichy chlapec, ktery klade zvidave otazky...
0 0
reagovat

Tsunami

Chapu ze te to setkani dostalo, ale nebud detinskej... jeste si je urcite do konce tydne uzijes nekolikrat. :)
446138
Chapu ze te to setkani dostalo, ale nebud detinskej... jeste si je urcite do konce tydne uzijes nekolikrat. :)
Tsunami
0 0
reagovat
Tsuna : Mluvis o slipech? :)
446137
Tsuna : Mluvis o slipech? :)
0 0
reagovat
redakce MZ by mi určitě zkazila představu o jejich dokonalosti,zjistil bych že Cival nenosí Supermanův kostým a imf není žlutej:))
446136
redakce MZ by mi určitě zkazila představu o jejich dokonalosti,zjistil bych že Cival nenosí Supermanův kostým a imf není žlutej*:))*
0 0
reagovat

tsunami

pche, mne imf dokonce zaplatil pivo a listek do kina ;) musite to umet no (a hodne kroutit zadkem) :));)
446134
pche, mne imf dokonce zaplatil pivo a listek do kina ;) musite to umet no (a hodne kroutit zadkem) *:))**;)*
tsunami
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se