Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 118861 - 118880 Napsat příspěvek
Oba góly pěkný - hlavně ten Rosického. Škoda zranění Kollera. Ale herní projev velmi dobrý.
445532
Oba góly pěkný - hlavně ten Rosického. Škoda zranění Kollera. Ale herní projev velmi dobrý.
0 0
reagovat
Studia si logicky pred velky trhaky lepi svoje nadchazejici velky trhaky etc. a obcas si konkurencni studio HODNE zaplati, aby melo svuj trhak pred filmem ciziho studia... a ano, vetsinou se da odhadnout nebo se provali, jak trailery budou...
445531
Studia si logicky pred velky trhaky lepi svoje nadchazejici velky trhaky etc. a obcas si konkurencni studio HODNE zaplati, aby melo svuj trhak pred filmem ciziho studia... a ano, vetsinou se da odhadnout nebo se provali, jak trailery budou...
0 0
reagovat
kOCOUR jedu na IE7 beta2 a Moviezone je absolutne v poho;)
445530
kOCOUR jedu na IE7 beta2 a Moviezone je absolutne v poho*;)*
0 0
reagovat
něco takovýho jsem myslel, ne že by trailerů nebylo dost,ale nějakej nášup by se hodil...
445529
něco takovýho jsem myslel, ne že by trailerů nebylo dost,ale nějakej nášup by se hodil...
0 0
reagovat
Šušká se o uvedení Spidey 3 teaseru před Supermanem.. ale možná se pletu :)
445528
Šušká se o uvedení Spidey 3 teaseru před Supermanem.. ale možná se pletu :)
0 0
reagovat
Měl bych jeden,možná trochu hloupej dotaz,vy se tady určitě v ekonomický a marketingový stránce stránce popcornů vyznáte;) - Filmová studia lepí pravidelně nové trailery na nadcházející blockbustery před velké filmy? funguje to tak, dá se čekat,že například za chvíli,až promítnou nového Supermana,vyjde trailer na nějaký další trhák? A nebo nevíte,jak to bývá s ohlášením,kdy budou trailery zveřejňovány? ví se to předem?
445527
Měl bych jeden,možná trochu hloupej dotaz,vy se tady určitě v ekonomický a marketingový stránce stránce popcornů vyznáte*;)* - Filmová studia lepí pravidelně nové trailery na nadcházející blockbustery před velké filmy? funguje to tak, dá se čekat,že například za chvíli,až promítnou nového Supermana,vyjde trailer na nějaký další trhák? A nebo nevíte,jak to bývá s ohlášením,kdy budou trailery zveřejňovány? ví se to předem?
0 0
reagovat
Nejedou ti styly... rád bych věděl proč ;). Ostatní prohlížeče ok?
445526
Nejedou ti styly... rád bych věděl proč ;). Ostatní prohlížeče ok?
0 0
reagovat
Jojo vycleanoval jsem to, totálně ;)
445525
Jojo vycleanoval jsem to, totálně ;)
0 0
reagovat
já surfuju taky na firefoxu a mě to nedělá:+ jak to? já to chci taky8) co tam máš za tuning? zase nějakou vychytávku z FF3:D
445524
já surfuju taky na firefoxu a mě to nedělá*:+* jak to? já to chci taky*8)* co tam máš za tuning? zase nějakou vychytávku z FF3*:D*
0 0
reagovat
Grol: Já jezdim na Firefoxu a tohle mi to dělá od včera :)
445523
Grol: Já jezdim na Firefoxu a tohle mi to dělá od včera :)
0 0
reagovat

Ah

Tak jsem zjistil co je přílohou toho filmagu. Přepadení okrsku 13. A to je sux? Když už jsem říkal jak se mě líbí 13. okrsek tak tento se mě líbí ještě víc. Pro mě je to tak 75% hodnocení film.
445522
Tak jsem zjistil co je přílohou toho filmagu. Přepadení okrsku 13. A to je sux? Když už jsem říkal jak se mě líbí 13. okrsek tak tento se mě líbí ještě víc. Pro mě je to tak 75% hodnocení film.
Ah
0 0
reagovat

Vincent

Z toho si nic nedelej, ja mam zase v IE rozhozene styly na Kvizu, zatimco v Opere zase styly u Uzivatelu, jen ten blby Firefox to vsechno zchrousta (:
445521
Z toho si nic nedelej, ja mam zase v IE rozhozene styly na Kvizu, zatimco v Opere zase styly u Uzivatelu, jen ten blby Firefox to vsechno zchrousta (:
Vincent
0 0
reagovat

Filmag

Parada...taka zostava aka je tam...hmmm...to bude genialne :D
445520
Parada...taka zostava aka je tam...hmmm...to bude genialne *:D*
Filmag
0 0
reagovat
Když mě jde všude jinde surfovat v klidu a všechno se mi načítá, z ničeho nic se to během jednoho chatového refreshe takhle zprcalo :) Zacina se mi to libit, asi si ho necham! :D:+
445519
Když mě jde všude jinde surfovat v klidu a všechno se mi načítá, z ničeho nic se to během jednoho chatového refreshe takhle zprcalo :) Zacina se mi to libit, asi si ho necham! *:D**:+*
0 0
reagovat

vincent

to se me stava, kdyz me vypadava net. a nejenom tadyk, ale na celym netu. nenactou se styly ci co. nejspis....
445518
to se me stava, kdyz me vypadava net. a nejenom tadyk, ale na celym netu. nenactou se styly ci co. nejspis....
vincent
0 0
reagovat

mb

jak je mozny, ze si tam nezminil toho bozskyho rejzu, co ten tvuj flick toci? :) ale jinak hezky musim uznat
445517
jak je mozny, ze si tam nezminil toho bozskyho rejzu, co ten tvuj flick toci? :) ale jinak hezky musim uznat
mb
0 0
reagovat
Tak to je hodne velkej humus. Nevim jestli to neni prohlizecem. Kazdopadne to snad Kocour opravi :-)
445516
Tak to je hodne velkej humus. Nevim jestli to neni prohlizecem. Kazdopadne to snad Kocour opravi :-)
0 0
reagovat
Vypada to u me nasledovne.
link target="_blank">link border="0" alt="Free Image Hosting at www.ImageShack.us" />
445515
Vypada to u me nasledovne.
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
0 0
reagovat
michaele, ja te miluju :D:+
445514
michaele, ja te miluju *:D**:+*
0 0
reagovat

Transformers [TEASER TRAILER MADE BY ME]

Pro mne již count down skončil!! Já už teaser trailer mám!! :D :D


Tady ho máte i vy: >> link <<
445513
Pro mne již count down skončil!! Já už teaser trailer mám!! *:D* *:D*

Tady ho máte i vy: >> http://www.sendspace.com/file/yhq2kq <<
Transformers [TEASER TRAILER MADE BY ME]
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se