Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 118841 - 118860 Napsat příspěvek
Recenze Supermana bude urcite az okolo premiery, pac neni cas na hrdinstvi a na plytvani velkejma filmama v okurkovy sezone. A uz tady proboha reste neco jinyho... treba vas oblibeny letni napoj, jak v kategorii alkoholicke, tak i nealkoholicke (nic debilnejsiho me momentalne do ankety nenapadlo :D)
446085
Recenze Supermana bude urcite az okolo premiery, pac neni cas na hrdinstvi a na plytvani velkejma filmama v okurkovy sezone. A uz tady proboha reste neco jinyho... treba vas oblibeny letni napoj, jak v kategorii alkoholicke, tak i nealkoholicke (nic debilnejsiho me momentalne do ankety nenapadlo *:D*)
0 0
reagovat
ja nerikam, ze to nevidel ;) ....rek sem to snad nekde? :)


Anyway I am leaving for holiday, takze se nebudu moct hadat...skoda ;) .... cu amigos
446084
ja nerikam, ze to nevidel ;) ....rek sem to snad nekde? :)

Anyway I am leaving for holiday, takze se nebudu moct hadat...skoda ;) .... cu amigos
0 0
reagovat

re

hm hm to me prijde jako blbost, to vypada jako kdyby to videl, poikud tedy ne, tak je to pekne trapny
446083
hm hm to me prijde jako blbost, to vypada jako kdyby to videl, poikud tedy ne, tak je to pekne trapny
re
0 0
reagovat

dwarf a spol

zadna novinarska este nebyla, nemec to ma od nekad buhvi odkad. Uz se o tom snad i mluvilo. Imho novinarsky projekce behem varu skoro nejsou, jesli vubec. Takze : novinarska na Supermana NEBYLA. Btw zkuste si precist naky zahranicni recenze, sou vtipne podobny ty Nemcovy ;ú)
446082
zadna novinarska este nebyla, nemec to ma od nekad buhvi odkad. Uz se o tom snad i mluvilo. Imho novinarsky projekce behem varu skoro nejsou, jesli vubec. Takze : novinarska na Supermana NEBYLA. Btw zkuste si precist naky zahranicni recenze, sou vtipne podobny ty Nemcovy ;ú)
dwarf a spol
0 0
reagovat
Premiere 4/5
446081
Premiere 4/5
0 0
reagovat

KARLOS

No nevím nevím jestli se jí dočkáme. Nikde se o tom nezmiňoval.
446080
No nevím nevím jestli se jí dočkáme. Nikde se o tom nezmiňoval.
KARLOS
0 0
reagovat
Možná na ni šel Imf... Říkal přece, že ve Varech nebude celou dobu...
446079
Možná na ni šel Imf... Říkal přece, že ve Varech nebude celou dobu...
0 0
reagovat

dwarf

no jelikoz je cela redakce ve varech, tak na te projekci asi nebyli...
446078
no jelikoz je cela redakce ve varech, tak na te projekci asi nebyli...
dwarf
0 0
reagovat

rec

Tak novinarska projekce Supermana uz byla, tak sup sup s recenzi.
446077
Tak novinarska projekce Supermana uz byla, tak sup sup s recenzi.
rec
0 0
reagovat
no ja to zkracuju tak, ze rikam, ze kritik vi, co rika, ale recenzent jen vi, o cem mluvi, ale kdybych to mel rozvest (zkracene samozrejme), tak kritik je "vyucenej v oboru", rozebira film, kdyzto recenzent o nem jen zpravuje v radoby kriticky forme ;ú)
446076
no ja to zkracuju tak, ze rikam, ze kritik vi, co rika, ale recenzent jen vi, o cem mluvi, ale kdybych to mel rozvest (zkracene samozrejme), tak kritik je "vyucenej v oboru", rozebira film, kdyzto recenzent o nem jen zpravuje v radoby kriticky forme ;ú)
0 0
reagovat

st39.6

no nebylo to jen na tebe, ale taky:) je fakt ze recenze nemce nectu...takze nemuzu posoudit na kolik je to zdrave uvazujici clovek nebo ne...;)
a jakej je vubec rozdil mezi kritikem a recenzentem? ja je vzdycky bral jako jedno a to samy..?8)
446075
no nebylo to jen na tebe, ale taky:) je fakt ze recenze nemce nectu...takze nemuzu posoudit na kolik je to zdrave uvazujici clovek nebo ne...;) a jakej je vubec rozdil mezi kritikem a recenzentem? ja je vzdycky bral jako jedno a to samy..?*8)*
st39.6
0 0
reagovat
rosomak > 18:08: jestli si reagoval ne me, ses trochu mimo. Predevsim rozlisuj mezi recenzentama a kritikama - to druhy nemec neni. A nemluvil sem o tom, jesli s jeho recenzi souhlasim/ne, nevidel sem to, mluvil sem vseobecne o jeho recenzich, kery sou imho totalne vedle, ted spon vetsinou. Pokud ho clovek cte dyl, vi o cem mluvim.
446074
rosomak > 18:08: jestli si reagoval ne me, ses trochu mimo. Predevsim rozlisuj mezi recenzentama a kritikama - to druhy nemec neni. A nemluvil sem o tom, jesli s jeho recenzi souhlasim/ne, nevidel sem to, mluvil sem vseobecne o jeho recenzich, kery sou imho totalne vedle, ted spon vetsinou. Pokud ho clovek cte dyl, vi o cem mluvim.
0 0
reagovat
letos je to hrozny ani karlovy vary a nakonec ani letni filmova skola mi nevysla:( asi si budu muset udelat nejakej festak u sebe doma:)
446073
letos je to hrozny ani karlovy vary a nakonec ani letni filmova skola mi nevysla:( asi si budu muset udelat nejakej festak u sebe doma:)
0 0
reagovat
Merlin: Besson je žabař:)
446072
Merlin: Besson je žabař:)
0 0
reagovat
takže všichni zdrhají do Karlových Varů? sakra a já zrovny nemůžu:( PS: kdo mi sežene podepsanou fotku Gilliama,Bessona,nebo dokonce Kim Ki-duka, toho rád odměním:+
446071
takže všichni zdrhají do Karlových Varů? sakra a já zrovny nemůžu*:(* PS: kdo mi sežene podepsanou fotku Gilliama,Bessona,nebo dokonce Kim Ki-duka, toho rád odměním*:+*
0 0
reagovat
Tak Superman Returns vydělal za pátek ubohých 16,2 milionů. To jsem zvědavý, jestli dá aspoň 50 za víkend. To je nic moc. :-
446070
Tak Superman Returns vydělal za pátek ubohých 16,2 milionů. To jsem zvědavý, jestli dá aspoň 50 za víkend. To je nic moc. *:-*
0 0
reagovat
prosim vas, jakej je vztah mezi filmama Proutnici/Swingers (D. Liman) a Ranari/Made (J. Favreu)...to jsou vzajemny sequely nebo jak?
446069
prosim vas, jakej je vztah mezi filmama Proutnici/Swingers (D. Liman) a Ranari/Made (J. Favreu)...to jsou vzajemny sequely nebo jak?
0 0
reagovat
Jsem zvědavý, jak to bude s Wolverinem. Před pár dny jsem četl, že by měl přijít do kin už příští rok. Což se mi nějak nezdá, zvlášť, když ještě nemají ani vybraného režiséra.
446068
Jsem zvědavý, jak to bude s Wolverinem. Před pár dny jsem četl, že by měl přijít do kin už příští rok. Což se mi nějak nezdá, zvlášť, když ještě nemají ani vybraného režiséra.
0 0
reagovat
On se Wolverine narodil snad nekdy v 19.stoleti v Kanade, diky regeneraci bude zit hoooodne dlouho. Byl snad ve vsech valkach od te doby, takze si muzou vybrat cokoliv. :) Vietnam a poznani Strikera bude asi nejlogictejsi v navaznosti na filmove X-Meny.
446067
On se Wolverine narodil snad nekdy v 19.stoleti v Kanade, diky regeneraci bude zit hoooodne dlouho. Byl snad ve vsech valkach od te doby, takze si muzou vybrat cokoliv. :) Vietnam a poznani Strikera bude asi nejlogictejsi v navaznosti na filmove X-Meny.
0 0
reagovat
No pokud se podaří Superman tak se má prý Singer hned pustit do dalšího dílu. Každopádně bych měl radost kdyby si udělal čas i na Wolverina :)
446066
No pokud se podaří Superman tak se má prý Singer hned pustit do dalšího dílu. Každopádně bych měl radost kdyby si udělal čas i na Wolverina :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se