Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107381 - 107400 Napsat příspěvek
Problematikou pív sa zaoberá napr táto stránka. Osobne by som rád niekedy skúsil slávnu poľskú Perlu Mocnu - tých 15.5 percent musí byť fest cítiť ?)
457638
Problematikou pív sa zaoberá napr [link="http://www.thebackpacker.net/worldbeers/index.htm"]táto[/link] stránka. Osobne by som rád niekedy skúsil slávnu poľskú [link="http://www.thebackpacker.net/worldbeers/perlamocna_4307_worldbeers.htm"]Perlu Mocnu[/link] - tých 15.5 percent musí byť fest cítiť *?)*
0 0
reagovat

Fluke

"no a 10 chutnaj stejně všechny hnusně:)"

vzdyt rikam, ze tam zadnej rozdil neni :)
457637
"no a 10 chutnaj stejně všechny hnusně:)" vzdyt rikam, ze tam zadnej rozdil neni :)
Fluke
0 0
reagovat
OT: ;) Fontána má nejspíš pět kopií, čtyři v Praze a jednu v Ostravě.
viz link
457636
OT: *;)* Fontána má nejspíš pět kopií, čtyři v Praze a jednu v Ostravě. viz http://dokina.tiscali.cz/programy/program.asp?city=&where_search=movie1&movie=Fontána&term=5&order=cinema&film_id=12262&nocookie=1&multikino=true
0 0
reagovat
jeste ze tu neni qualkalim... uz by z nej litaly blesky. ;)
Ja osobne se klidne priznam, ze me to vubec netankuje a castecne piju pivo proto, ze je nejlevnejsi a castecne proto, ze to delaj vsichni kolem. Ale vubec mi nedela problem si uprostred vecera objednat colu nebo.... cernorybizovej dzus. Qualkalima z toho sice minule malem trefilo, ale... Do I look like I give a damn? ;)
457635
jeste ze tu neni qualkalim... uz by z nej litaly blesky. ;) Ja osobne se klidne priznam, ze me to vubec netankuje a castecne piju pivo proto, ze je nejlevnejsi a castecne proto, ze to delaj vsichni kolem. Ale vubec mi nedela problem si uprostred vecera objednat colu nebo.... cernorybizovej dzus. Qualkalima z toho sice minule malem trefilo, ale... Do I look like I give a damn? ;)
0 0
reagovat

rcorp

Tak chuť má taky každý mírně jinou, i když vcelku z 80% stejnou:) asi jako rozdíl mezi Pepsi, RC a Coca Colou, nezdá se, ale je tam;)

no a 10 chutnaj stejně všechny hnusně:)

lubo: nejlepší je 1,5l Petka Měšťana na sluníčku;)
457634
Tak chuť má taky každý mírně jinou, i když vcelku z 80% stejnou:) asi jako rozdíl mezi Pepsi, RC a Coca Colou, nezdá se, ale je tam;) no a 10 chutnaj stejně všechny hnusně:) lubo: nejlepší je 1,5l Petka Měšťana na sluníčku;)
rcorp
0 0
reagovat
Tak, a máme tady další věčný souboj... Pokud to není net prohlížeč, OS, nebo BR a HDdvd, tak je to pivo... Každému co hrdlo řáčí nění jen o množství, ale taky o výběru a to svobodném;)...
Lubo: No já nevím, nikdy jsem to nepil, ale myslím, že jsem to viděl v klasických potravinách za 4,7 Kč :D
457633
Tak, a máme tady další věčný souboj... Pokud to není net prohlížeč, OS, nebo BR a HDdvd, tak je to pivo... Každému co hrdlo řáčí nění jen o množství, ale taky o výběru a to svobodném;)... Lubo: No já nevím, nikdy jsem to nepil, ale myslím, že jsem to viděl v klasických potravinách za 4,7 Kč :D
0 0
reagovat

Fluke

Ja mluvil o chuti...a treba ja osobne nepiju moc casto, zato kdyz uz tak docela hodne, takze to fakt nepoznam ;). Jo a navic piju desitku :).
457632
Ja mluvil o chuti...a treba ja osobne nepiju moc casto, zato kdyz uz tak docela hodne, takze to fakt nepoznam ;). Jo a navic piju desitku :).
Fluke
0 0
reagovat
krusovice je brecka, neda se srovnavat ani s plzni, staropramenem, nebo gambacem, nechapu jaktoze v tom nevidite rozdil
457631
krusovice je brecka, neda se srovnavat ani s plzni, staropramenem, nebo gambacem, nechapu jaktoze v tom nevidite rozdil
0 0
reagovat

2Karlos

hm... tesco...? :D
457630
hm... tesco...? *:D*
2Karlos
0 0
reagovat
ragnar: psal sem co si myslím, že se čepuje v Havranu jako KarelR;)

rcorp: věříš tomu?:) okey 6 Heinekenů versus 6 Plzní (obojí 12), schválně po čem budeš víc zničenej;)
457629
ragnar: psal sem co si myslím, že se čepuje v Havranu jako KarelR;) rcorp: věříš tomu?:) okey 6 Heinekenů versus 6 Plzní (obojí 12), schválně po čem budeš víc zničenej*;)*
0 0
reagovat
rcorp: To jsou slova muže ;)... Svému účelu to poslouží stejně dobře... A tak špatně na tom nejsme aby jsme kupovali primus, nebo jak se to nejlevnější pivo jmenuje...
457628
rcorp: To jsou slova muže ;)... Svému účelu to poslouží stejně dobře... A tak špatně na tom nejsme aby jsme kupovali primus, nebo jak se to nejlevnější pivo jmenuje...
0 0
reagovat
Jezis to sou problemy...stejne to chutna vsechno stejne... ;)
457627
Jezis to sou problemy...stejne to chutna vsechno stejne... *;)*
0 0
reagovat
Tobe snad chutnaj krusovice? Tys dal jednu narazku, tak jsem te potreboval trosku sklidnit hochu ;) nikdo tady od tebe nechce plnou inteligenci
457626
Tobe snad chutnaj krusovice? Tys dal jednu narazku, tak jsem te potreboval trosku sklidnit hochu ;) nikdo tady od tebe nechce plnou inteligenci
0 0
reagovat
Keby ste šeci pili Šariš, nemali by ste takéto problémy :D
457625
Keby ste šeci pili Šariš, nemali by ste takéto problémy *:D*
0 0
reagovat
Co je špatného na krušovicích ???:D
457624
Co je špatného na krušovicích ???:D
0 0
reagovat

ragnar

Ježišmarjá, vo tomhle tu fakt nehodlám rozpuštět 20 příspěvkovou diskuzi, na kterou to s tebou vždycky je:) tady narážíš, že piju krušovice i když piju Plzeň a teď přijdeš s tím jedním pivem? tak vo čem se bavíme, vo jednom pivu nebo vo těch krušovicích?:)
Už sem dneska na dně a musím se vyspat, drž se jednoho tématu a měj slitování se starším člověkem:D
457623
Ježišmarjá, vo tomhle tu fakt nehodlám rozpuštět 20 příspěvkovou diskuzi, na kterou to s tebou vždycky je:) tady narážíš, že piju krušovice i když piju Plzeň a teď přijdeš s tím jedním pivem? tak vo čem se bavíme, vo jednom pivu nebo vo těch krušovicích?:) Už sem dneska na dně a musím se vyspat, drž se jednoho tématu a měj slitování se starším člověkem*:D*
ragnar
0 0
reagovat

ko3r

Svetovy film jasne, ale to je az 29.3. .. to je jeste daleko.
457622
Svetovy film jasne, ale to je az 29.3. .. to je jeste daleko.
ko3r
0 0
reagovat

Fluke

ja nevim kdo to minule vzdal po jednom ;)
457621
ja nevim kdo to minule vzdal po jednom ;)
Fluke
0 0
reagovat

ragnar

Tak už si konečně kupuj Plzeň chlape, jinak to nedotáhneš mezi velký.
457620
Tak už si konečně kupuj Plzeň chlape, jinak to nedotáhneš mezi velký.
ragnar
0 0
reagovat
:-:D
457619
*:-**:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se