Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107021 - 107040 Napsat příspěvek
Ale nó... dačo užitočnejšie by sa tu malo riešiť, keď tu teraz niet ani kúska tej bielej zmrznutej vody. Stromky treba štepiť a ne tam s takymi bludmi svoj mladý život zatracovať.
457974
Ale nó... dačo užitočnejšie by sa tu malo riešiť, keď tu teraz niet ani kúska tej bielej zmrznutej vody. Stromky treba štepiť a ne tam s takymi bludmi svoj mladý život zatracovať.
0 0
reagovat
Priste uz se od tlumoceni distancuju, pak se to jen vsechno sesype na me. ;)
Koukal je 19.
457973
Priste uz se od tlumoceni distancuju, pak se to jen vsechno sesype na me. ;) [b]Koukal je 19.[/b]
0 0
reagovat
Sjezdování je za peníze, takže my běžkaři jsme vlastně piráti.
457972
Sjezdování je za peníze, takže my běžkaři jsme vlastně piráti.
0 0
reagovat
Na trave a v takovem "hycu" se celkem cipate lyzuje. Takze... ehmm.... co mate kdo na obed ;)) Teda pokud jste ho schopni, po jiste "zivem" vikendu, dostat do obehu...
457971
Na trave a v takovem "hycu" se celkem cipate lyzuje. Takze... ehmm.... co mate kdo na obed ;)) Teda pokud jste ho schopni, po jiste "zivem" vikendu, dostat do obehu...
0 0
reagovat
btw, stahování u nás není nelegální, nebo jo? ;)
457970
btw, stahování u nás není nelegální, nebo jo? *;)*
0 0
reagovat
Oprava: nejdriv si jdu udelat neco k jidlu. :)
457969
Oprava: nejdriv si jdu udelat neco k jidlu. :)
0 0
reagovat
Eurosport... history in the making. ;)
457968
Eurosport... history in the making. ;)
0 0
reagovat

liuk

To moudro je uhozeny v jakymkoli podani, sorry. :D A uz prestavam prudit a du si nastudovat to lyzovani. :D
457967
To moudro je uhozeny v jakymkoli podani, sorry. *:D* A uz prestavam prudit a du si nastudovat to lyzovani. *:D*
liuk
0 0
reagovat

imf

:D:+
A na čem mám asi tak lyžovat když není sníh? Lepší bude oblíbené diskuzní téma o roubování chlebovníků :D
457966
*:D**:+* A na čem mám asi tak lyžovat když není sníh? Lepší bude oblíbené diskuzní téma o roubování chlebovníků *:D*
imf
0 0
reagovat

liuk

to nic nemeni na tom, ze je to blbost :)
457965
to nic nemeni na tom, ze je to blbost :)
liuk
0 0
reagovat

imf

Sjezdovy lyzovani...pockej...tak to je snih, obcas zlomena noha a eeeh...Hermann Maier. :)
457964
Sjezdovy lyzovani...pockej...tak to je snih, obcas zlomena noha a eeeh...Hermann Maier. :)
imf
0 0
reagovat
Napsal si, ze to zni divne, ne ze nas nikdo nebude brat vazne... to byl zasadni problem. ;) A ja nepotrebuju nikoho ukecavat a spasit svet... jde mi o to, aby to tu lidi verejne neresili, protoze verim, ze nektere to otravuje (a rekl bych ze to otravuje prave ty nektere, kteri vesele pirati), takze bych skutecne udelal tecku. Nemusime resit lyzovani, ale nadhodte si jiny tema. ;)
457963
Napsal si, ze to zni divne, ne ze nas nikdo nebude brat vazne... to byl zasadni problem. ;) A ja nepotrebuju nikoho ukecavat a spasit svet... jde mi o to, aby to tu lidi verejne neresili, protoze verim, ze nektere to otravuje (a rekl bych ze to otravuje prave ty nektere, kteri vesele pirati), takze bych skutecne udelal tecku. Nemusime resit lyzovani, ale nadhodte si jiny tema. ;)
0 0
reagovat

liuk

Jo, jak jsi to napsal o něco níž, tak přesně tak jsem to myslel, jen jsem to blbě podal. ;)
457962
Jo, jak jsi to napsal o něco níž, tak přesně tak jsem to myslel, jen jsem to blbě podal. ;)
liuk
0 0
reagovat
Ja nerikam, ze si to myslim. Ja jen prekladam polopaticky, jak to bapi doslova myslel. Protoze kdyz si to tu rcorp vezme slovo od slova, a zacne prudit, tak je to imho trochu mimo misu.
457961
Ja nerikam, ze si to myslim. Ja jen prekladam polopaticky, jak to bapi doslova myslel. Protoze kdyz si to tu rcorp vezme slovo od slova, a zacne prudit, tak je to imho trochu mimo misu.
0 0
reagovat

Mr. Hlad

Tak ještě poslední věc. Třeba takový Rocky u nás šel o více než 2 měsíce po americké premiéře a už koncem roku 2006 byl venku DVDscreener.

imf: Já neříkal, že jste horší, ale spíš, když proti pirátství zbrojí kritici, a teď to nemusíte být jenom vy, tak že to stejně lidi nebudou brát vážně. Jasně a teď mi někdo řekne, že by piráta nepřemluvil ani nevím kdo. ;)))

Ale už radši konec. ;)
457960
Tak ještě poslední věc. Třeba takový Rocky u nás šel o více než 2 měsíce po americké premiéře a už koncem roku 2006 byl venku DVDscreener. imf: Já neříkal, že jste horší, ale spíš, když proti pirátství zbrojí kritici, a teď to nemusíte být jenom vy, tak že to stejně lidi nebudou brát vážně. Jasně a teď mi někdo řekne, že by piráta nepřemluvil ani nevím kdo. ;))) Ale už radši konec. ;)
Mr. Hlad
0 0
reagovat

imf

kdyz ja jezdim na prkne :-/
457959
kdyz ja jezdim na prkne :-/
imf
0 0
reagovat

scroochy

Lyzuj!!! ;)
457958
Lyzuj!!! ;)
scroochy
0 0
reagovat

liuk

a jak by asi slo udelat, aby byly filmy zadarmo?
457957
a jak by asi slo udelat, aby byly filmy zadarmo?
liuk
0 0
reagovat
Navic ty novinarsky projekce asi casto nebudou nic moc...
457956
Navic ty novinarsky projekce asi casto nebudou nic moc...
0 0
reagovat
Ve FAQ je pasaz, ze se tu o tom nemluvi. Pridam tam jeste pasaz, ze se tu nemluvi o tom, proc se o tom nemluvi. A timto zahajuji debatu o Svetovem sampionatu ve sjezdovem lyzovani. ;)
457955
Ve FAQ je pasaz, ze se tu o tom nemluvi. Pridam tam jeste pasaz, ze se tu nemluvi o tom, proc se o tom nemluvi. A timto zahajuji debatu o Svetovem sampionatu ve sjezdovem lyzovani. ;)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se