Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106561 - 106580 Napsat příspěvek
ja mel prvni Philips Digu, heehe. Pak 5110, 3310, 3510, pak neco co furt nosim v baglu ale nevim co to je (3neco10, barevny to je uz ) a ted nakyho SonyEr.,D750 ci tak nak .... a furt stejna SIM (resp. jeji klony, nektery fony mi byly odcizeny...)
458476
ja mel prvni Philips Digu, heehe. Pak 5110, 3310, 3510, pak neco co furt nosim v baglu ale nevim co to je (3neco10, barevny to je uz ) a ted nakyho SonyEr.,D750 ci tak nak .... a furt stejna SIM (resp. jeji klony, nektery fony mi byly odcizeny...)
0 0
reagovat

Vincent

Tak starej silnce neni, neboj ;)
458475
Tak starej silnce neni, neboj ;)
Vincent
0 0
reagovat
Silence: Asi podle reklamy na Seznam.cz .. se s nim nějak narodil nebo co :)
458474
Silence: Asi podle reklamy na Seznam.cz .. se s nim nějak narodil nebo co *:)*
0 0
reagovat
Svetozor zacal davat na strankach u detailu filmu odkazy do Csfd a IMDb. Udeluji pochvalu...
458473
Svetozor zacal davat na strankach u detailu filmu odkazy do Csfd a IMDb. Udeluji pochvalu...
0 0
reagovat

imf

No, ta je super, ale ja mam abstak po genialnim "Zatancujem si" :)
458472
No, ta je super, ale ja mam abstak po genialnim "Zatancujem si" :)
imf
0 0
reagovat
Tahle hlaska je lepsi: link
458471
Tahle hlaska je lepsi: http://www.youtube.com/watch?v=yws-3mPsMps
0 0
reagovat
A dnesnim ukolem je... Dokaze nekdo najit na netu video s hlaskou Johnnyho Cage z Mortal Kombatu "Let's dance" ? Myslim, kdyz to rekne poprvy a pak reze ty maniky v garazi. nasel jsem jenom podruhy pred bitkou s Gorem. Snazne prosim :)
458470
A dnesnim ukolem je... Dokaze nekdo najit na netu video s hlaskou Johnnyho Cage z Mortal Kombatu "Let's dance" ? Myslim, kdyz to rekne poprvy a pak reze ty maniky v garazi. nasel jsem jenom podruhy pred bitkou s Gorem. Snazne prosim :)
0 0
reagovat

Vincent

Jo, je, ale má mobil už stejně dlouho jako já.... :D
458469
Jo, je, ale má mobil už stejně dlouho jako já.... *:D*
Vincent
0 0
reagovat
Neni ti právě teď 16 nebo tak nějak? :)
458468
Neni ti právě teď 16 nebo tak nějak? *:)*
0 0
reagovat
nechci se vytahovat, ale mel jsem ten samej, byl taky muj prvni
458467
nechci se vytahovat, ale mel jsem ten samej, byl taky muj prvni
0 0
reagovat
Fluke: Nene, já byl od začátku věrný Paegasu, resp. T-Mobile ;) A můj první telefon byla Nokia 3110 :)
458466
Fluke: Nene, já byl od začátku věrný Paegasu, resp. T-Mobile *;)* A můj první telefon byla [link="http://www.voxim.pl/gfx/telefony/nokia/nokia_3110/nokia_3110_1.jpg"]Nokia 3110[/link] *:)*
0 0
reagovat

Vincent

To byly ty starý eurotelácký, ne? Ty na mě působily vždycky nezničitelně:D
458465
To byly ty starý eurotelácký, ne? Ty na mě působily vždycky nezničitelně*:D*
Vincent
0 0
reagovat
Já měl mobil tušim od 13 let, a od tý doby začlo jedno krásný nekonečný přátelství :) A věřte nebo ne, ale mám pořád jednu a tu samou sim kartu! 8)
458464
Já měl mobil tušim od 13 let, a od tý doby začlo jedno krásný nekonečný přátelství *:)* A věřte nebo ne, ale mám pořád jednu a tu samou sim kartu! *8)*
0 0
reagovat
Nebyl nakonec
458463
Nebyl nakonec
0 0
reagovat

Ravenhorn

A nebyls na tom minulej patek v Hostivari jaks rikal? Tohle uz je pomalu na lidi.cz ;)))
458462
A nebyls na tom minulej patek v Hostivari jaks rikal? Tohle uz je pomalu na lidi.cz ;)))
Ravenhorn
0 0
reagovat
Tak přesně to je v 15:35 Letňany Palace kdo by chtěl at mi napíše vzkazník. Budu jen rád když nepujdu sám. :D
458461
Tak přesně to je v 15:35 Letňany Palace kdo by chtěl at mi napíše vzkazník. Budu jen rád když nepujdu sám. *:D*
0 0
reagovat
Kdo by šel na 300 ve čtvrtek někdy kolem 15-17 hod do Palace Letňany?
458460
Kdo by šel na 300 ve čtvrtek někdy kolem 15-17 hod do Palace Letňany?
0 0
reagovat

hughhh

Viděl. Začátek má docela našlápnuto, ale pak se to čím dál víc noří do bláta, až mě to na konci vůbec nebavilo a to co se tam děje sem jim vůbec nevěřil..
458459
Viděl. Začátek má docela našlápnuto, ale pak se to čím dál víc noří do bláta, až mě to na konci vůbec nebavilo a to co se tam děje sem jim vůbec nevěřil..
hughhh
0 0
reagovat
Fluke: :) na debatu by to bylo to je fakt. Tož toho asi nechme... (Na vlastní oči nesleduju, tož nevim)

Charlotte: svatá pravda:D
458458
Fluke: :) na debatu by to bylo to je fakt. Tož toho asi nechme... (Na vlastní oči nesleduju, tož nevim) Charlotte: svatá pravda*:D*
0 0
reagovat
fingolfin: správně řečeno:), ale bylo by to na filozofickou debatu řešit jestli je to právě správně, že to dnes takhle funguje, zejména na veřejnoprávních stanicích;). Jinak tenhle přístup je občas dost problémovej, protože se často z toho rodí reportáže se spoustou dezinformací nebo silnou manipulací názoru čtenáře/diváka. (např. Na vlastní oči)

Charlotte: Já sem tohle nechtěl zmiňovat, imf má rád nás, my jeho, proč to kazit:D
458457
fingolfin: správně řečeno:), ale bylo by to na filozofickou debatu řešit jestli je to právě správně, že to dnes takhle funguje, zejména na veřejnoprávních stanicích;). Jinak tenhle přístup je občas dost problémovej, protože se často z toho rodí reportáže se spoustou dezinformací nebo silnou manipulací názoru čtenáře/diváka. (např. Na vlastní oči) Charlotte: Já sem tohle nechtěl zmiňovat, imf má rád nás, my jeho, proč to kazit*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se