Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106521 - 106540 Napsat příspěvek

it crowd

Nevite nahodou nekdo, jak to vypada s IT CROWD? 5.ledna mela zacinat druha sezona, jak je napsano i zde o tomtu serialu a porad nic... Ani na imdb neni presne datum, jen rok 2007 :(
458798
Nevite nahodou nekdo, jak to vypada s IT CROWD? 5.ledna mela zacinat druha sezona, jak je napsano i zde o tomtu serialu a porad nic... Ani na imdb neni presne datum, jen rok 2007 *:(*
it crowd
0 0
reagovat

ghostrider

dik za info/tip o dvd
458797
dik za info/tip o dvd
ghostrider
0 0
reagovat

pav

Ac rybky celkem rad (i v te konzerve nejsou spatny), tak na akvarko necumim. Pouze jsem srovnal nektery vybavy DVD v pujcovne a prilohy u casaku. DVD ma vybornou vlastnost oproti VHS (nebavim se ted o kvalitach audio/video) a to tunu bonusu, ktere se na to mohou pribalit. Takze jiste chapes me otazky ;)

ghostrider - tak s Nepritelem si me presvedcil a jdu do toho. Ten film mam hodne rad a tech par bonusku sedne paradne... S tou Valkou jeste pospekuluji... Dikes za tipy

:+
458796
Ac rybky celkem rad (i v te konzerve nejsou spatny), tak na akvarko necumim. Pouze jsem srovnal nektery vybavy DVD v pujcovne a prilohy u casaku. DVD ma vybornou vlastnost oproti VHS (nebavim se ted o kvalitach audio/video) a to tunu bonusu, ktere se na to mohou pribalit. Takze jiste chapes me otazky ;) [b]ghostrider [/b] - tak s Nepritelem si me presvedcil a jdu do toho. Ten film mam hodne rad a tech par bonusku sedne paradne... S tou Valkou jeste pospekuluji... Dikes za tipy *:+*
pav
0 0
reagovat
Já být tebou tak jdu do obou pokud máš rád ty filmy - já jsem teď hledal na netu a někde jinde mají tuhle single DVD Válku světů a v popisku mají, že obsahuje Dolby Digital 5.1:anglicky, Dolby Digital 5.1:česky, DTS:anglicky
Titulky: české, anglické čili už jen kvůli tomu DTS pokud máš 5.1 tak stojí za těch 158,- :+
458795
Já být tebou tak jdu do obou pokud máš rád ty filmy - já jsem teď hledal na netu a někde jinde mají tuhle single DVD Válku světů a v popisku mají, že obsahuje Dolby Digital 5.1:anglicky, Dolby Digital 5.1:česky, DTS:anglicky Titulky: české, anglické čili už jen kvůli tomu DTS pokud máš 5.1 tak stojí za těch 158,- *:+*
0 0
reagovat

t_gon

Souhlasim s tebou - Ale ty Clancyovky jsou vyjimka ;) to je fakt nářez

HELE TED JSEM SI ŠEL PRO TEN Disc NEPŘÍTELE PŘED BRANAMI a čtu tady přímo vzadu na obalu: EXTRA FEATURES - Theatrical Trailer, Featurette, Cast & Crew Interviews and additional scenes.

TAKŽE POZOR to už by se ti líbilo ne. Popisek obalu JE KOMPLET ANGLICKY, což třeba já preferuju. Dobrý... Ta válka nevím.
458794
Souhlasim s tebou - Ale ty Clancyovky jsou vyjimka *;)* to je fakt nářez HELE TED JSEM SI ŠEL PRO TEN Disc NEPŘÍTELE PŘED BRANAMI a čtu tady přímo vzadu na obalu: EXTRA FEATURES - Theatrical Trailer, Featurette, Cast & Crew Interviews and additional scenes. TAKŽE POZOR to už by se ti líbilo ne. Popisek obalu JE KOMPLET ANGLICKY, což třeba já preferuju. Dobrý... Ta válka nevím.
t_gon
0 0
reagovat
A ty si kupujes DVD kvuli rozhybanym menu, na ktera se pak divas jako na akvarko, nebo kvuli filmum?
458793
A ty si kupujes DVD kvuli rozhybanym menu, na ktera se pak divas jako na akvarko, nebo kvuli filmum?
0 0
reagovat

ghostrider

Z te nabidky me prave zajima pouze Nepritel a Valka. A pokud to jsou veci jako verze pro pujcovny (ktere vetsinou maji ve zvyku prekvapit protipiratskym trailerem, par stupidnima navrch a nudne staticke menu) tak do toho nejdu. Ne ze by cena nebyla fajn, ale i za tech 150,- sezenes kolikrat pekne nabitejsi DVD i v casopisech...
Navic mi pripada, ze vltava se nejak extra nezajima o sve produkty. Kdyz jsem si tam kdysi kupoval DVD (napr LOTRy extended), tak to melo bohate popisky. Ted se po nich slehla zem, takze vetsinou kupujes ciste "blind"...
458792
Z te nabidky me prave zajima pouze Nepritel a Valka. A pokud to jsou veci jako verze pro pujcovny (ktere vetsinou maji ve zvyku prekvapit protipiratskym trailerem, par stupidnima navrch a nudne staticke menu) tak do toho nejdu. Ne ze by cena nebyla fajn, ale i za tech 150,- sezenes kolikrat pekne nabitejsi DVD i v casopisech... Navic mi pripada, ze vltava se nejak extra nezajima o sve produkty. Kdyz jsem si tam kdysi kupoval DVD (napr LOTRy extended), tak to melo bohate popisky. Ted se po nich slehla zem, takze vetsinou kupujes ciste "blind"...
ghostrider
0 0
reagovat

t_gon a ko3r

ko3r - Treba maji filmy meho mladi - Karate Kid I,II, a III jedno DVD myslim za 187,- a dalsi par najdes myslim ... Chtel bych si je koupit čistě z nostalgie ;)

t_gon - máš pravdu - třeba ten Nepřítel je 5.1 stopa English a tistulky + interactive menus a pak asi nic (ani trailer), ale kvalita audio i video stopy je vyborna - mam ten disk doma.
Ty veci co tam jsou znaceny jako SE - ty Od Toma Clancyho - Patrioti, Nejhorší obavy a Hon na ponorku to jsou dobre vybaveny DVD - maji DTS audio i nejake bonusy - solidni. Ty filmy jsou ale fakt dobry, bych se nebal risknout i na blind.
458791
ko3r - Treba maji filmy meho mladi - Karate Kid I,II, a III jedno DVD myslim za 187,- a dalsi par najdes myslim ... Chtel bych si je koupit čistě z nostalgie *;)* t_gon - máš pravdu - třeba ten Nepřítel je 5.1 stopa English a tistulky + interactive menus a pak asi nic (ani trailer), ale kvalita audio i video stopy je vyborna - mam ten disk doma. Ty veci co tam jsou znaceny jako SE - ty Od Toma Clancyho - Patrioti, Nejhorší obavy a Hon na ponorku to jsou dobre vybaveny DVD - maji DTS audio i nejake bonusy - solidni. Ty filmy jsou ale fakt dobry, bych se nebal risknout i na blind.
t_gon a ko3r
0 0
reagovat
To já taky.
458790
To já taky.
0 0
reagovat
Kotel! Libi.. moc moc se tesim.
458789
Kotel! Libi.. moc moc se tesim.
0 0
reagovat

Ravenhorn

Konecne, ooo! A rovnou v HD.

Kdyz dam stahovat link tak mi to zacne tlacit 122 MB velky soubor, tak doufam ze sou to videodata :)
458788
Konecne, ooo! A rovnou v HD. Kdyz dam stahovat http://playlist.yahoo.com/makeplaylist.dll?sid=34897485&sdm=web&pt=rd tak mi to zacne tlacit 122 MB velky soubor, tak doufam ze sou to videodata :)
Ravenhorn
0 0
reagovat
Zde je trailer na Sturdust jak ho vytahnout na stahnutí? link
458787
Zde je trailer na Sturdust jak ho vytahnout na stahnutí? http://movies.yahoo.com/feature/stardust.html
0 0
reagovat
lol... byl jsem dneska v usti n/l na 300 (libovka, btw) a malem jsem se pos*al smichy z toho, ze na programu byl v kolonce "hraji" uveden jakysi "Gepard Hitler" :D
458786
lol... byl jsem dneska v usti n/l na 300 (libovka, btw) a malem jsem se pos*al smichy z toho, ze na programu byl v kolonce "hraji" uveden jakysi "Gepard Hitler" :D
0 0
reagovat

ghostrider

Ceny jsou tam pekne, jen nevim, proc u tech titulu v akci neni zadne info o DVD vybave (bonusy, jazyky, titulky...). Napr u Valky svetu (1 DVD), Nepritele pred branami bych rad vedel, jestli neni to DVD nejak oholene jako verze v pujcovne.
458785
Ceny jsou tam pekne, jen nevim, proc u tech titulu v akci neni zadne info o DVD vybave (bonusy, jazyky, titulky...). Napr u Valky svetu (1 DVD), Nepritele pred branami bych rad vedel, jestli neni to DVD nejak oholene jako verze v pujcovne.
ghostrider
0 0
reagovat

jardo

Tá pointa je perfektná :D:+
458784
Tá pointa je perfektná *:D**:+*
jardo
0 0
reagovat
toto ma dnes pobavilo
link
458783
toto ma dnes pobavilo http://youtube.com/watch?v=egPgU5kAjKE
0 0
reagovat
aneb mountfield s bohdalkou rozdávaj auta ;))

OT: neví někdo, co mají za dvdčka v Makro v HK? ;) zítra se tam chystám
458782
aneb mountfield s bohdalkou rozdávaj auta ;)) OT: neví někdo, co mají za dvdčka v Makro v HK? *;)* zítra se tam chystám
0 0
reagovat

lubo

Pravda, jenže to by s tím musela přijít Sony celkově po Evropě a ne jedna vyjímka co to udělala jako překvápko...říkám, marketing Sony smrdí;)
458781
Pravda, jenže to by s tím musela přijít Sony celkově po Evropě a ne jedna vyjímka co to udělala jako překvápko...říkám, marketing Sony smrdí*;)*
lubo
0 0
reagovat

2fluke

Veď oni by rozdali rovnako, ibaže nie naraz ale postupne. Tým by dostatočne motivovali zákaznikov čakať vo frontách a pokúšať šťastie. V podstate by išlo o systém hracích automatov - šancu vyhrať má len pár ľudí, ale vďaka nádeji na výhru to skúšajú mnohí.
458780
Veď oni by rozdali rovnako, ibaže nie naraz ale postupne. Tým by dostatočne motivovali zákaznikov čakať vo frontách a pokúšať šťastie. V podstate by išlo o systém hracích automatov - šancu vyhrať má len pár ľudí, ale vďaka nádeji na výhru to skúšajú mnohí.
2fluke
0 0
reagovat

lubo

Účelem reklamy je obohatit se o zákazníky, ale nepřijít na mizinu;)
458779
Účelem reklamy je obohatit se o zákazníky, ale nepřijít na mizinu*;)*
lubo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se