Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106081 - 106100 Napsat příspěvek

Shimitz

Tjn, popravdě mě ani nikdo nenapadá, kdo bych ho mohl nahradit. Možná Hašek...
458850
Tjn, popravdě mě ani nikdo nenapadá, kdo bych ho mohl nahradit. Možná Hašek...
Shimitz
0 0
reagovat
ale můžem být ještě rádi, za časů pánů Chovance a Lokvence to bylo uplne v háji, Kleky tomu dal aspoň jakž (to včera řekl Čech:) tvář.....
458849
ale můžem být ještě rádi, za časů pánů Chovance a Lokvence to bylo uplne v háji, Kleky tomu dal aspoň jakž (to včera řekl Čech:) tvář.....
0 0
reagovat

Vincet

:D Ale když se podíváš na takového Galáska... ?)
458848
*:D* Ale když se podíváš na takového Galáska... *?)*
Vincet
0 0
reagovat
Když maj mluvit do kamery, tak tam pošlou Horvátha, to je rozenej tiskovej mluvčí! :D
458847
Když maj mluvit do kamery, tak tam pošlou Horvátha, to je rozenej tiskovej mluvčí! *:D*
0 0
reagovat

Vincent

No, furt mu nemůžu odpustit, že kvůli jeho opatrnosti jsme dost možná přišli o titul mistra Evropy z roku 2004. ;)
458846
No, furt mu nemůžu odpustit, že kvůli jeho opatrnosti jsme dost možná přišli o titul mistra Evropy z roku 2004. ;)
Vincent
0 0
reagovat
taťkova spolupracovnice chodí s bývalým hráčem z Brna (nechci zmiňovat jméno). Jo a pak taky říkal, že vsichni fotbalisti neřeknou jedinou větu bez pi.. nebo ku... a když maj mluvit do kamery, tak je to všechny strasne se*e.
458845
taťkova spolupracovnice chodí s bývalým hráčem z Brna (nechci zmiňovat jméno). Jo a pak taky říkal, že vsichni fotbalisti neřeknou jedinou větu bez pi.. nebo ku... a když maj mluvit do kamery, tak je to všechny strasne se*e.
0 0
reagovat
Kleky Petra se nezmění, bapi to ale slušně prožívá haha! :D
458844
Kleky Petra se nezmění, bapi to ale slušně prožívá haha! *:D*
0 0
reagovat

Shimitz

Odkud to máš? ;) Když zmiňuješ Kováče, tak ten mi v základu trochu chybí. Ve Spartaku hraje rozhodně líp než Jiránek. Ono hrát na Kollera byl proti Německu totální nesmysl, ale vedle Baroše tak žádný jiný slušný útočník nebyl. Chyběl mi tam Heinz a docela bych rád viděl i Svěrkoše...
458843
Odkud to máš? ;) Když zmiňuješ Kováče, tak ten mi v základu trochu chybí. Ve Spartaku hraje rozhodně líp než Jiránek. Ono hrát na Kollera byl proti Německu totální nesmysl, ale vedle Baroše tak žádný jiný slušný útočník nebyl. Chyběl mi tam Heinz a docela bych rád viděl i Svěrkoše...
Shimitz
0 0
reagovat

fingolfincz

No, když se podíváš na pár posledních zápasů Arsenalu, kdy jsou zranění hráči jako Henry, Van Persie... tak Rosický je totálně nulový. Neříkám, že je to nejhorší hráč na světě, ale jen to, že sám o sobě nic neudělá. A i trenéři jako Wenger či Ferguson se někdy spletou. Stačí se podívat na United, kde totálně vyhořeli hráči jako Kleberson, Djemba-Djemba, Forlán... Dnes o nich pořádně nikdo neví, že existují. Nebo polovina přestupů Realu Madrid...

Shimitz: Tak Deca taky nesnáším. Jinak Ronaldinho je v téhle sezoně totálně nulový, sice dává dost gólů, ale hra, kterou Barcelona hrála posledních cca 2 sezony už dneska IMHO není moc použitelná.
458842
No, když se podíváš na pár posledních zápasů Arsenalu, kdy jsou zranění hráči jako Henry, Van Persie... tak Rosický je totálně nulový. Neříkám, že je to nejhorší hráč na světě, ale jen to, že sám o sobě nic neudělá. A i trenéři jako Wenger či Ferguson se někdy spletou. Stačí se podívat na United, kde totálně vyhořeli hráči jako Kleberson, Djemba-Djemba, Forlán... Dnes o nich pořádně nikdo neví, že existují. Nebo polovina přestupů Realu Madrid... Shimitz: Tak Deca taky nesnáším. Jinak Ronaldinho je v téhle sezoně totálně nulový, sice dává dost gólů, ale hra, kterou Barcelona hrála posledních cca 2 sezony už dneska IMHO není moc použitelná.
fingolfincz
0 0
reagovat
Zákulisní informace: Čech je hajzl, jenom si hraje na sympaťáka(což mě překvapuje), Nedvěd je taky debil - nesměje se žádnýmu vtipu a tak (tomu se nedivím), Kováč je starej úchyl, kterej se honí za každou sukní....Nejlepší sympaťáci jsou Koller a Rosický - tomu se nedivím.
458841
Zákulisní informace: Čech je hajzl, jenom si hraje na sympaťáka(což mě překvapuje), Nedvěd je taky debil - nesměje se žádnýmu vtipu a tak (tomu se nedivím), Kováč je starej úchyl, kterej se honí za každou sukní....Nejlepší sympaťáci jsou Koller a Rosický - tomu se nedivím.
0 0
reagovat
jo, a včera jsme to pěkně zmrvili, obrana úplně propadala....ale proti Kollerovi nemůžu ríct ani Ň, protože ta hra na něm stojí a to i včera. Podle jednoho známýho, kterej hrál v Brně, tak to není hra na jednoho útočníka, ale na jednoho hráče...
458840
jo, a včera jsme to pěkně zmrvili, obrana úplně propadala....ale proti Kollerovi nemůžu ríct ani Ň, protože ta hra na něm stojí a to i včera. Podle jednoho známýho, kterej hrál v Brně, tak to není hra na jednoho útočníka, ale na jednoho hráče...
0 0
reagovat
Vzpamatuj se? Ale no tak. Já nemám pocit, že bych to potřeboval. Bruckner opakuje pořád jenu sestavu, protože nemáme velkej výběr hráčů, který by byli schopný hrát v repre.
A o tom, že Rosický nic neumí se nebudu bavit. Protože to je absolutní nesmysl. (Koupil by si Arsenal hráče, kterej nic neumí? - Nebo mi chceš tvrdit, že ho ovlivnili tuzemský média?) Včera moc neodehrál. Ale byly zápasy, kdy hrál jenom on.
Ale souhlasim, že Nedvěd nám chybí a to tak že hodně.
458839
Vzpamatuj se? Ale no tak. Já nemám pocit, že bych to potřeboval. Bruckner opakuje pořád jenu sestavu, protože nemáme velkej výběr hráčů, který by byli schopný hrát v repre. A o tom, že Rosický nic neumí se nebudu bavit. Protože to je absolutní nesmysl. (Koupil by si Arsenal hráče, kterej nic neumí? - Nebo mi chceš tvrdit, že ho ovlivnili tuzemský média?) Včera moc neodehrál. Ale byly zápasy, kdy hrál jenom on. Ale souhlasim, že Nedvěd nám chybí a to tak že hodně.
0 0
reagovat
Brückner je strasne prestarlej, otazka zni, jestli neměl odejít hned po Euru 2004...IMHO Christiano Ronaldo je nejlepší hŕač planety, už překonal i Ronaldinha, ale věděli jste o něm, že podle Nizozemských gayů (každej druhej v Holandsku) je nejhezčí hráč?... nicméně, to co předváděl na MS bylo k zblití a hned po Decovi je to můj nejneoblíbenější hráč.
458838
Brückner je strasne prestarlej, otazka zni, jestli neměl odejít hned po Euru 2004...IMHO Christiano Ronaldo je nejlepší hŕač planety, už překonal i Ronaldinha, ale věděli jste o něm, že podle Nizozemských gayů (každej druhej v Holandsku) je nejhezčí hráč?... nicméně, to co předváděl na MS bylo k zblití a hned po Decovi je to můj nejneoblíbenější hráč.
0 0
reagovat
Jasné, jenže když někdo hraje v Arsenalu, tak vypadá, že je na tom mnohem líp než ve skutečnosti je. Z Rosického média furt dělají jednoho z nejlepších hráčů světa, ale když má on sám řídit hru týmu, tak je úplně neschopný. A navíc se tam včera několikrát pokoušel o narážečky s hráči typu Galáska, Poláka... ;)
458837
Jasné, jenže když někdo hraje v Arsenalu, tak vypadá, že je na tom mnohem líp než ve skutečnosti je. Z Rosického média furt dělají jednoho z nejlepších hráčů světa, ale když má on sám řídit hru týmu, tak je úplně neschopný. A navíc se tam včera několikrát pokoušel o narážečky s hráči typu Galáska, Poláka... ;)
0 0
reagovat
jo jenže si vem s kým hraje v arsenalu a ským v repre.tim nechci snižovat kvality našich hraču.
ale chybí nám nedvěd podle mě. nebo podobnej typ hrače.
458836
jo jenže si vem s kým hraje v arsenalu a ským v repre.tim nechci snižovat kvality našich hraču. ale chybí nám nedvěd podle mě. nebo podobnej typ hrače.
0 0
reagovat

fingolfincz

Vzpamatujte se, Bruckner je fakt traged, neustále opakuje jednu a tatáž sestavu a navíc je spousta hráčů, které nesnáší, a tak je radši ani nenominuje. A Rosický toho fakt moc neumí, to jen média u nás z něho dělají velkou hvězdu. V Arsenalu se mu to hraje, ale jakmile by měl tvořit hru v nároďáku, tak hraje totální nic a jen se tam zašívá. Holt pokud se u nás neobjeví nějaký tvořivý záložník, jakým byl Nedvěd, tak budem furt hrát stejně. ;)
458835
Vzpamatujte se, Bruckner je fakt traged, neustále opakuje jednu a tatáž sestavu a navíc je spousta hráčů, které nesnáší, a tak je radši ani nenominuje. A Rosický toho fakt moc neumí, to jen média u nás z něho dělají velkou hvězdu. V Arsenalu se mu to hraje, ale jakmile by měl tvořit hru v nároďáku, tak hraje totální nic a jen se tam zašívá. Holt pokud se u nás neobjeví nějaký tvořivý záložník, jakým byl Nedvěd, tak budem furt hrát stejně. ;)
fingolfincz
0 0
reagovat
:D masakr
458834
*:D* masakr
0 0
reagovat
link :)
458833
http://www.youtube.com/watch?v=gNqiSkd1M6k :)
0 0
reagovat
Byli lepší akorát první půli, a ne nějak výrazně. Druhou půli sme imho byli jasně lepší my. Remíza by podle mě nejvíc odpovídala tomu jak se hrálo.
Bruckner neni špatnej. Jediná vážnější chyba je, že se furt hraje na toho Kollera.
A Rosický, že nic neumí? Uhm! Dobrý! ?)
458832
Byli lepší akorát první půli, a ne nějak výrazně. Druhou půli sme imho byli jasně lepší my. Remíza by podle mě nejvíc odpovídala tomu jak se hrálo. Bruckner neni špatnej. Jediná vážnější chyba je, že se furt hraje na toho Kollera. A Rosický, že nic neumí? Uhm! Dobrý! *?)*
0 0
reagovat
Bruckne rje nahodou dobrej trener.to že první pulka naši rhali h*vno a dostlai dva stejny goly tak to je chyba někde jinde.sice dali gol ale takovej ušmudlanej.
vitězstvi si važne nezasloužily.němci byly lepší.
snad porazime ten kypr....
458831
Bruckne rje nahodou dobrej trener.to že první pulka naši rhali h*vno a dostlai dva stejny goly tak to je chyba někde jinde.sice dali gol ale takovej ušmudlanej. vitězstvi si važne nezasloužily.němci byly lepší. snad porazime ten kypr....
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se