Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106061 - 106080 Napsat příspěvek

fingolfincz

Vzpamatujte se, Bruckner je fakt traged, neustále opakuje jednu a tatáž sestavu a navíc je spousta hráčů, které nesnáší, a tak je radši ani nenominuje. A Rosický toho fakt moc neumí, to jen média u nás z něho dělají velkou hvězdu. V Arsenalu se mu to hraje, ale jakmile by měl tvořit hru v nároďáku, tak hraje totální nic a jen se tam zašívá. Holt pokud se u nás neobjeví nějaký tvořivý záložník, jakým byl Nedvěd, tak budem furt hrát stejně. ;)
458835
Vzpamatujte se, Bruckner je fakt traged, neustále opakuje jednu a tatáž sestavu a navíc je spousta hráčů, které nesnáší, a tak je radši ani nenominuje. A Rosický toho fakt moc neumí, to jen média u nás z něho dělají velkou hvězdu. V Arsenalu se mu to hraje, ale jakmile by měl tvořit hru v nároďáku, tak hraje totální nic a jen se tam zašívá. Holt pokud se u nás neobjeví nějaký tvořivý záložník, jakým byl Nedvěd, tak budem furt hrát stejně. ;)
fingolfincz
0 0
reagovat
:D masakr
458834
*:D* masakr
0 0
reagovat
link :)
458833
http://www.youtube.com/watch?v=gNqiSkd1M6k :)
0 0
reagovat
Byli lepší akorát první půli, a ne nějak výrazně. Druhou půli sme imho byli jasně lepší my. Remíza by podle mě nejvíc odpovídala tomu jak se hrálo.
Bruckner neni špatnej. Jediná vážnější chyba je, že se furt hraje na toho Kollera.
A Rosický, že nic neumí? Uhm! Dobrý! ?)
458832
Byli lepší akorát první půli, a ne nějak výrazně. Druhou půli sme imho byli jasně lepší my. Remíza by podle mě nejvíc odpovídala tomu jak se hrálo. Bruckner neni špatnej. Jediná vážnější chyba je, že se furt hraje na toho Kollera. A Rosický, že nic neumí? Uhm! Dobrý! *?)*
0 0
reagovat
Bruckne rje nahodou dobrej trener.to že první pulka naši rhali h*vno a dostlai dva stejny goly tak to je chyba někde jinde.sice dali gol ale takovej ušmudlanej.
vitězstvi si važne nezasloužily.němci byly lepší.
snad porazime ten kypr....
458831
Bruckne rje nahodou dobrej trener.to že první pulka naši rhali h*vno a dostlai dva stejny goly tak to je chyba někde jinde.sice dali gol ale takovej ušmudlanej. vitězstvi si važne nezasloužily.němci byly lepší. snad porazime ten kypr....
0 0
reagovat

Rainmaker

Třeba on...nikdy sem ho tu neviděl..hele má zbraň, to musí být on...Je to tak těžký?...Co je to za chlapi? Nikdy sem je tu neviděl:D
Markíza:+
458830
Třeba on...nikdy sem ho tu neviděl..hele má zbraň, to musí být on...Je to tak těžký?...Co je to za chlapi? Nikdy sem je tu neviděl*:D* Markíza*:+*
Rainmaker
0 0
reagovat
To máš pravdu, jenže on má kolem sebe pořád tu "božskou" auru. Snad si včas uvědomí, že už není žádný fotbalový guru.
458829
To máš pravdu, jenže on má kolem sebe pořád tu "božskou" auru. Snad si včas uvědomí, že už není žádný fotbalový guru.
0 0
reagovat

Yuri

Tak já jsem celkem zapálený fotbalový fanda... ?) Jen mi vadí, že Bruckner bude trénovat nároďák dokud nezdechne. ;)
458828
Tak já jsem celkem zapálený fotbalový fanda... *?)* Jen mi vadí, že Bruckner bude trénovat nároďák dokud nezdechne. ;)
Yuri
0 0
reagovat

babi

Co dodat :D ... Snad jen to, že je to "jenom" fotbal.8)
458827
Co dodat *:D* ... Snad jen to, že je to "jenom" fotbal.*8)*
babi
0 0
reagovat
jaky je číslo do mýho podělanyho auta?...
blbci!
markíza a desperado :-D
458826
jaky je číslo do mýho podělanyho auta?... blbci! markíza a desperado :-D
0 0
reagovat

Yuri

Tak kdybychom přemluvili třeba Cristiana Ronalda, aby si vzal české občanství, tak to mohlo vypadat jinak... V českých médiích se furt dělá velké haló z "malého Mozarta", ale Rosický je IMHO fakt nula. Je rozdíl hrát v týmu, kde máš za spoluhráče Cesca, Henryho... to ti to hned všechno jde. Ale pak hraješ za tým, kde hraje stopera kopito Rozehnal a v záloze hrajou lidi typu Galáska, Sionka, Plášila... u kterých člověk ani pořádně neví, co mají hrát (tohle platí především pro Galáska, který je jednak starý a navíc nemůže hrát zároveň s Polákem, minimálně ne v českém nároďáku). Tam se Rosický hned odhalí a navíc ani nemá odvahu vzít to na svou hruď. kdo jiný by teda měl v našem týmu tvořit hru? On se mi ale v nároďáku nikdy nelíbil, vždycky byl takový neviditelný. Když se dařilo Nedvědovi, tak i nároďáku, když mu ne, tak taky byly naši hned tragidští. Jinak mě potěšil Baroš, který si konečně přestal hrát s "pérem" a předvedl solidní výkon, aspoň bojoval, což se o některých hráčích říct nedá. Velkým omylem byl Koller, který má nejlepší roky za sebou a navíc sou naši s tou hrou "všechno nakopávat směr Koller" fakt čitelní a takhle můžou hrát proti Kypru, kde budou nějaké standartky a ne proti dobře fungující obraně Německa, vždyť Dino ani neumí pořádně chodit. Radši měli hrát na 0:0 s jediným hrotem v podobě Baroše, místo Galáska mohl být (respektive měl být) Jarolím, místo Sionka jako předsunutý stoper Grygera či Kováč a místo Kollera mě nikdo nenapadá. Zápotočný snad v nominaci ani nebyl, Heinz taky ne a docela mi tam chybí i Hubschman. Našem by asi opravdu pomohl jen ten Cristiano. To je rozhodně nejlepší hráč současnosti a taky snad jediný hráč, který sám dokáže vyhrávat zápasy (kdo viděl třeba poslední střetnutí United s Evertonem, tak mi dá za pravdu). A určitě je psychická výhoda mít v týmu člověka, který si věří/má takovou formu, že dělá klidně kličky 15, 20 metrů před svou brankou, ať je výsledek jaký je. No, za tenhle OT příspěvek mě asi imf nepochválí... ;)))
458825
Tak kdybychom přemluvili třeba Cristiana Ronalda, aby si vzal české občanství, tak to mohlo vypadat jinak... V českých médiích se furt dělá velké haló z "malého Mozarta", ale Rosický je IMHO fakt nula. Je rozdíl hrát v týmu, kde máš za spoluhráče Cesca, Henryho... to ti to hned všechno jde. Ale pak hraješ za tým, kde hraje stopera kopito Rozehnal a v záloze hrajou lidi typu Galáska, Sionka, Plášila... u kterých člověk ani pořádně neví, co mají hrát (tohle platí především pro Galáska, který je jednak starý a navíc nemůže hrát zároveň s Polákem, minimálně ne v českém nároďáku). Tam se Rosický hned odhalí a navíc ani nemá odvahu vzít to na svou hruď. kdo jiný by teda měl v našem týmu tvořit hru? On se mi ale v nároďáku nikdy nelíbil, vždycky byl takový neviditelný. Když se dařilo Nedvědovi, tak i nároďáku, když mu ne, tak taky byly naši hned tragidští. Jinak mě potěšil Baroš, který si konečně přestal hrát s "pérem" a předvedl solidní výkon, aspoň bojoval, což se o některých hráčích říct nedá. Velkým omylem byl Koller, který má nejlepší roky za sebou a navíc sou naši s tou hrou "všechno nakopávat směr Koller" fakt čitelní a takhle můžou hrát proti Kypru, kde budou nějaké standartky a ne proti dobře fungující obraně Německa, vždyť Dino ani neumí pořádně chodit. Radši měli hrát na 0:0 s jediným hrotem v podobě Baroše, místo Galáska mohl být (respektive měl být) Jarolím, místo Sionka jako předsunutý stoper Grygera či Kováč a místo Kollera mě nikdo nenapadá. Zápotočný snad v nominaci ani nebyl, Heinz taky ne a docela mi tam chybí i Hubschman. Našem by asi opravdu pomohl jen ten Cristiano. To je rozhodně nejlepší hráč současnosti a taky snad jediný hráč, který sám dokáže vyhrávat zápasy (kdo viděl třeba poslední střetnutí United s Evertonem, tak mi dá za pravdu). A určitě je psychická výhoda mít v týmu člověka, který si věří/má takovou formu, že dělá klidně kličky 15, 20 metrů před svou brankou, ať je výsledek jaký je. No, za tenhle OT příspěvek mě asi imf nepochválí... ;)))
Yuri
0 0
reagovat
jsem po několika pivek diskuzi si přečtu zitra
cya.
ted sfouknu ještě nějakyho typ na webgamu
hrajetu někdo webgame?
458824
jsem po několika pivek diskuzi si přečtu zitra cya. ted sfouknu ještě nějakyho typ na webgamu hrajetu někdo webgame?
0 0
reagovat

babi

I know, I know... Ale trochu jsem doufal, jenže marnost nad marnost (a všechno je marnost)?)...
458823
I know, I know... Ale trochu jsem doufal, jenže marnost nad marnost (a všechno je marnost)*?)*...
babi
0 0
reagovat
a já myslel , že se tu odpočinu od fotbalu :D
458822
a já myslel , že se tu odpočinu od fotbalu *:D*
0 0
reagovat

Yuri

Se nediv, když dělá Bruckner pitomější sestavu než José Mourinho. No, ten se v poslední době celkem poučil, takže Bruckner je oficiálně ten nejhorší (a nejstarší) trenér. :)) Jako ať se na mě nikdo nezlobí, ale co dělá s obranou a zálohou.. a ti ptáci z ligy... to už tam rovnou může rovnou vrátit tu lopatu z West Hamu... ?) Jináč sorry za OT. ;)
458821
Se nediv, když dělá Bruckner pitomější sestavu než José Mourinho. No, ten se v poslední době celkem poučil, takže Bruckner je oficiálně ten nejhorší (a nejstarší) trenér. *:))* Jako ať se na mě nikdo nezlobí, ale co dělá s obranou a zálohou.. a ti ptáci z ligy... to už tam rovnou může rovnou vrátit tu lopatu z West Hamu... *?)* Jináč sorry za OT. ;)
Yuri
0 0
reagovat

Hellblazer

Tak to nemáš moc vysoké cíle :))
458820
Tak to nemáš moc vysoké cíle *:))*
Hellblazer
0 0
reagovat
Mojím najväčším snom je ísť z hošánmi z MZ do kina...snáď sa mi to niekedy splní....
458819
Mojím najväčším snom je ísť z hošánmi z MZ do kina...snáď sa mi to niekedy splní....
0 0
reagovat

Duro

Mě se tam zase Pfeiffer vůbec nelíbí. Mě se totiž nelíbí skoro nikde. Za to Claire super.
458818
Mě se tam zase Pfeiffer vůbec nelíbí. Mě se totiž nelíbí skoro nikde. Za to Claire super.
Duro
0 0
reagovat
Ti němci nám teda dávají...?)
458817
Ti němci nám teda dávají...*?)*
0 0
reagovat
ragnar: Jelikož tam maj do tří a film končí ve dvě, ke všemu si započítej přepravu ze smícháče na podolí, myslím, že je to nerealizovatelný plán...
Mi neříkejte, že v celé Praze jsou jenom dvě hospody otevřené do rána, ke všemu jedna, kam se mi už vůbec nechce (téměř jistě kvůli obsluze, brahýmu pivu...)
458816
ragnar: Jelikož tam maj do tří a film končí ve dvě, ke všemu si započítej přepravu ze smícháče na podolí, myslím, že je to nerealizovatelný plán... Mi neříkejte, že v celé Praze jsou jenom dvě hospody otevřené do rána, ke všemu jedna, kam se mi už vůbec nechce (téměř jistě kvůli obsluze, brahýmu pivu...)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se