Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105781 - 105800 Napsat příspěvek
beru za symbolickou cenu 1,- ;)
459538
beru za symbolickou cenu 1,- ;)
0 0
reagovat

Tezce OT

Nechtel by nekdo za symbolickou cenu pocitac? ;) Rad bych se zbavil Athlona XP 2800+, 1GB RAM, GeForce 6600GT (AGP), to vsechno na Asus nforce2 ultra desce (ktera umi nadavat libeznym zenskym hlasem) s casem a 350W Fortron zdrojem.

V pripade zajmu nahazujte symbolicke ceny do Vzkazniku. :)
459537
Nechtel by nekdo za symbolickou cenu pocitac? ;) Rad bych se zbavil Athlona XP 2800+, 1GB RAM, GeForce 6600GT (AGP), to vsechno na Asus nforce2 ultra desce (ktera umi nadavat libeznym zenskym hlasem) s casem a 350W Fortron zdrojem. V pripade zajmu nahazujte symbolicke ceny do Vzkazniku. :)
Tezce OT
0 0
reagovat
Lezl tu už někdo na stránky grindhouse? Jsou velmi originálně zpracované, hrál jsem třeba velmi pěknou hru, zab zombíka, dost krvavé, vůbec ty stránky jsou celkově optimistické.:+
459536
Lezl tu už někdo na stránky grindhouse? Jsou velmi originálně zpracované, hrál jsem třeba velmi pěknou hru, zab zombíka, dost krvavé, vůbec ty stránky jsou celkově optimistické.*:+*
0 0
reagovat
Náhodou tenhle týpek je sice střelený, ale alespoň se můžete smát... :)) Přepněte si někdy na Nekonečnou šanci, to je utrpení.... :D
459535
Náhodou tenhle týpek je sice střelený, ale alespoň se můžete smát... :)) Přepněte si někdy na Nekonečnou šanci, to je utrpení.... *:D*
0 0
reagovat
áno, všeci máme dobrú náladu!
459534
áno, všeci máme dobrú náladu!
0 0
reagovat

Shimitz

a to má doma malou dceru ?)
459533
a to má doma malou dceru *?)*
Shimitz
0 0
reagovat
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ... to mi nedělejte takovýhle šoky hehehehehhehehehehehehehehe!
459532
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ... to mi nedělejte takovýhle šoky hehehehehhehehehehehehehehe!
0 0
reagovat
to me dostalo, to se neda vydrzet :D
459531
to me dostalo, to se neda vydrzet :D
0 0
reagovat
"Obyčejnej člověk jako sem sem já, hetero ...":D:D Tak ten pobavil.
459530
"Obyčejnej člověk jako sem sem já, hetero ..."*:D**:D* Tak ten pobavil.
0 0
reagovat
jéda ten Svěcenej byl dneska fakt trapnej, jak se ju snažil sbalit...
459529
jéda ten Svěcenej byl dneska fakt trapnej, jak se ju snažil sbalit...
0 0
reagovat
:D..tak ten má dost :))
459528
*:D*..tak ten má dost *:))*
0 0
reagovat
tenhle kanal si budu muset sehnat, to uz kartarky nikdy netrumfnout :D
459527
tenhle kanal si budu muset sehnat, to uz kartarky nikdy netrumfnout :D
0 0
reagovat
to je megapuff...
459526
to je megapuff...
0 0
reagovat

Lubo

Na tyhle porady je expert STcko. ;)
459525
Na tyhle porady je expert STcko. ;)
Lubo
0 0
reagovat
459524
[link="http://www.youtube.com/watch?v=oUNu-0P8m7Y"]A že kinobox je trápny[/link]... *:D*
0 0
reagovat
Jo, tam jsem byl parkrát nakupovat a v kině :)
459523
Jo, tam jsem byl parkrát nakupovat a v kině :)
0 0
reagovat

Vincent

OC Futurum Ostrava, lepší? 8)
459522
OC Futurum Ostrava, lepší? *8)*
Vincent
0 0
reagovat
OC Futurum myslim neni jen v jednom městě v celý republice ehm, trošku bys to mohl rozvést :)
459521
OC Futurum myslim neni jen v jednom městě v celý republice ehm, trošku bys to mohl rozvést :)
0 0
reagovat

imf

Tak já vím, že to byla hrozná kravina, ale mi se to svým určitým způsobem líbilo. Jinak jsem tím ale myslel, že v té době mi občas Čtvrtníček přišel ještě celkem vtipný (samozřejmě i v jiných věcech než Bazén...). ?)
459520
Tak já vím, že to byla hrozná kravina, ale mi se to svým určitým způsobem líbilo. Jinak jsem tím ale myslel, že v té době mi občas Čtvrtníček přišel ještě celkem vtipný (samozřejmě i v jiných věcech než Bazén...). *?)*
imf
0 0
reagovat
Od Cesky sody k Bazenu je tak mozna deset let, ale Bapi je mladej, takze mu to prominene. ;)
459519
Od Cesky sody k Bazenu je tak mozna deset let, ale Bapi je mladej, takze mu to prominene. ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se