Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105741 - 105760 Napsat příspěvek
fingolfin: jj ja som na FI a takisto aj okkac
459578
fingolfin: jj ja som na FI a takisto aj okkac
0 0
reagovat

speta.jr

neboj, sem tu s tebou. a lubo taky :))
459577
neboj, sem tu s tebou. a lubo taky *:))*
speta.jr
0 0
reagovat
Hlavne, ze VUTBR max. a zatim jsem tu akorat ja.
459576
Hlavne, ze VUTBR max. a zatim jsem tu akorat ja.
0 0
reagovat
áá...že by konečně někdo z MU?
Sem právník;)
459575
áá...že by konečně někdo z MU? Sem právník;)
0 0
reagovat
fingolfin: Chodis na MU? Jaka fakulta?
459574
fingolfin: Chodis na MU? Jaka fakulta?
0 0
reagovat

karlos

hm tak jsem teda vyvrhel:D ale aspoň ten ročník souhlasí
459573
hm tak jsem teda vyvrhel*:D* ale aspoň ten ročník souhlasí
karlos
0 0
reagovat
Quisp: Nene, já jsem FEl, první (snad ne poslední ;) ročník... mhsh je - taky FELák... :D
459572
Quisp: Nene, já jsem FEl, první (snad ne poslední ;) ročník... mhsh je - taky FELák... :D
0 0
reagovat

mhsh

o tom mi vypravej..... byl jsem tam na Fontane...... nejak jim neustale ze zacatku blikal obraz a byl rozostreny a nedalo se na to koukat a titule fungovaly take jak chtely,ale kdyz se pak promitac probudil,tak to dal dohromady :-) :-) :-)...... ale zase VC me potesilo Febiofestem a ja jsem se mohl dostat na Sunshine a dobre jsem udelal :-):D
459571
o tom mi vypravej..... byl jsem tam na Fontane...... nejak jim neustale ze zacatku blikal obraz a byl rozostreny a nedalo se na to koukat a titule fungovaly take jak chtely,ale kdyz se pak promitac probudil,tak to dal dohromady :-) :-) :-)...... ale zase VC me potesilo Febiofestem a ja jsem se mohl dostat na Sunshine a dobre jsem udelal :-)*:D*
mhsh
0 0
reagovat
až pátý jo? chm-chm...nic moc teda?)
459570
až pátý jo? chm-chm...nic moc teda*?)*
0 0
reagovat
hlaste se kolegove z CZU (nebo z fakult spadajicich pod CZU jako ja :-))
459569
hlaste se kolegove z CZU (nebo z fakult spadajicich pod CZU jako ja :-))
0 0
reagovat

KARLOS

Ale stavební fakulta asi nejseš co??
459568
Ale stavební fakulta asi nejseš co??
KARLOS
0 0
reagovat
Já nevím, ale skoro vždycky když du do Village, tak tam něco zkolabuje. Dneska zase na 300ce při přepnutí z 16:9 (reklamy) na 21:9 (film) se rozlítnul obraz a skoro 10 minut jsme koukali na protáhlé ksichty. Ale pak byl obraz i zvuk perfektní.
Fakt mě v tomhle strašně štve neschopnost kin tohle kontrolovat a okamžitě napravit, protože se to stává docela často, stejně jako výpadek zvuku na stejném místě. :-
459567
Já nevím, ale skoro vždycky když du do Village, tak tam něco zkolabuje. Dneska zase na 300ce při přepnutí z 16:9 (reklamy) na 21:9 (film) se rozlítnul obraz a skoro 10 minut jsme koukali na protáhlé ksichty. Ale pak byl obraz i zvuk perfektní. Fakt mě v tomhle strašně štve neschopnost kin tohle kontrolovat a okamžitě napravit, protože se to stává docela často, stejně jako výpadek zvuku na stejném místě. *:-*
0 0
reagovat
Quisp: Ehm, taky CVUT? Tak to už jsme tři... Ty, já a mhsh... Aspoň co vím :D:D:D
459566
Quisp: Ehm, taky CVUT? Tak to už jsme tři... Ty, já a mhsh... Aspoň co vím :D:D:D
0 0
reagovat
Jsme druhý..jupíí:D
459565
Jsme druhý..jupíí*:D*
0 0
reagovat
Ty jo...a někdo z University J.A. Komenskýho nejní?:D
459564
Ty jo...a někdo z University J.A. Komenskýho nejní?*:D*
0 0
reagovat
ja se poctive a hrde hlasim ke sve Provozne ekonomicke fakulte (spadam pod CZU);)
459563
ja se poctive a hrde hlasim ke sve Provozne ekonomicke fakulte (spadam pod CZU)*;)*
0 0
reagovat

Ravenhorn

to vis, spousta uzivatelu nevi, co je dobre multikino :-).......u me je na 1.miste asi Slovansky dum, pote Ladvi a to se deli s Village Cinemas....... hlavne v Ladvi maji alespon lidovejsi ceny, takze se tam clovek muze napit za mene (asi 20) nez 50Kc jako ve VC za 0,5 neperlive mineralky :D... obcas do Ladvi rad zajdu,ale moc divaku tam nechodi, coz je skoda - atmosfera strada (tyka se to prvniho salu, ty ostatni jsou spatne uzpusobene a male)
459562
to vis, spousta uzivatelu nevi, co je dobre multikino :-).......u me je na 1.miste asi Slovansky dum, pote Ladvi a to se deli s Village Cinemas....... hlavne v Ladvi maji alespon lidovejsi ceny, takze se tam clovek muze napit za mene (asi 20) nez 50Kc jako ve VC za 0,5 neperlive mineralky *:D*... obcas do Ladvi rad zajdu,ale moc divaku tam nechodi, coz je skoda - atmosfera strada (tyka se to prvniho salu, ty ostatni jsou spatne uzpusobene a male)
Ravenhorn
0 0
reagovat

krispel

Kolego, ja zastupuji elitni flakace z FEI ;) A neboj, do MZvod hazim kazdeho meho znameho, kdo jen projde okolo slova "film"..
Holt ne vsichni to sjizdime ve skole (ve tretaku a vys jsi spise doma a makas na svych vecech, ci bys teda mel) nebo mame statickou IP ;)
459561
Kolego, ja zastupuji elitni flakace z FEI ;) A neboj, do MZvod hazim kazdeho meho znameho, kdo jen projde okolo slova "film".. Holt ne vsichni to sjizdime ve skole (ve tretaku a vys jsi spise doma a makas na svych vecech, ci bys teda mel) nebo mame statickou IP ;)
krispel
0 0
reagovat
Tak tak, VSB TU Ostrava, FAST, tuto stránku jsem mezi spolubydlícími hodně propagoval, takže jakto, že nejsme první? t_gon to evidentně kazí. Hamba ti!
459560
Tak tak, VSB TU Ostrava, FAST, tuto stránku jsem mezi spolubydlícími hodně propagoval, takže jakto, že nejsme první? t_gon to evidentně kazí. Hamba ti!
0 0
reagovat

imf

pripis si me na seznam (VSB TU Ostrava), jsem zde denne, ale z pohodli meho bytecku. Do skoly chodim pouze na kafco (proste vecny student...) a na cumendu ;)
459559
pripis si me na seznam (VSB TU Ostrava), jsem zde denne, ale z pohodli meho bytecku. Do skoly chodim pouze na kafco (proste vecny student...) a na cumendu ;)
imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se