Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105801 - 105820 Napsat příspěvek
A když tady mluvíte o Němčine, tak si prostě musím vybavit, jak Helena Vondráčková zpívala před nějakými 10 dny německou hymnu před fotbalovým utkáním Česko x Německo ("Dívky s tím večerem neměly nic společného."). To byl pěkně velký trapas. Taky jí vypískali. A když jste taky zmínily hudební klipy, tak jsem před pár dny viděl klip ke Svědomí od skupiny Kryštof, který se skoro celý odehrává v OC Futurum (a hraje v něm primátorova dcera), což je pro člověka, který je tam každý den (já), vážně něco. ;)
459518
A když tady mluvíte o Němčine, tak si prostě musím vybavit, jak Helena Vondráčková zpívala před nějakými 10 dny německou hymnu před fotbalovým utkáním Česko x Německo ("Dívky s tím večerem neměly nic společného."). To byl pěkně velký trapas. Taky jí vypískali. A když jste taky zmínily hudební klipy, tak jsem před pár dny viděl klip ke Svědomí od skupiny Kryštof, který se skoro celý odehrává v OC Futurum (a hraje v něm primátorova dcera), což je pro člověka, který je tam každý den (já), vážně něco. ;)
0 0
reagovat

bapi

asi tak, zlata ceska soda
459517
asi tak, zlata ceska soda
bapi
0 0
reagovat
Čtvrtníčka jsem bral docela "ze začátku", či-li někdy, co hrál v seriálu bazén, ale co začal moderovat ten nejtrapnější pořad v TV (Kinobox) a začal si hrát se psy v těch nejtrapnějších reklamách co znám (Vodafone), tak jej fakt nemůžu vystát. ;)
459516
Čtvrtníčka jsem bral docela "ze začátku", či-li někdy, co hrál v seriálu bazén, ale co začal moderovat ten nejtrapnější pořad v TV (Kinobox) a začal si hrát se psy v těch nejtrapnějších reklamách co znám (Vodafone), tak jej fakt nemůžu vystát. ;)
0 0
reagovat
No ono i to že dnes naši milí z kinoboxu ohodnotili stejně departed a potomky uz o něčem vypovídá....?)
459515
No ono i to že dnes naši milí z kinoboxu ohodnotili stejně departed a potomky uz o něčem vypovídá....*?)*
0 0
reagovat
Dnes som naďabil na jeden veľmi podarený trailer k hre Kingdom of Hearts 2. Vynikajúco vyrenderované ultraakčné video naozaj stojí za zhliadnutie - ostatne, kto ste vydeli Advent children viete, čo máte od maníkov zo Square softu čakať. Čo od nich ale asi čakať nebudete (teda aspoň pokiaľ ste o tejto hre ešte nepočuli) je úplne posledný záber na istú postavu. Ručím vám za to, že nebudete veriť vlastným očiam. Skutočne neide o žiadnu recesiu, skrytú narážku alebo čosi podobné a dotyčná osoba je v spomínanej hre hrateľným charakterom (a nielen ona ale aj množstvo jej "príbuzných").
btw: V trailery si pravdepodobne strihne cameo aj jeden squaresofťácky hrdina. Tooho však asi spoznajú len tí, ktorým niečo hovorí meno Lionheart (ale v tomto prípade si niesom úplne istý - renderovaní japonci sa na seba hrozne podobajú ;)).
459514
Dnes som naďabil na jeden veľmi podarený trailer k hre [link="http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_kingdomhearts2fm.mov"]Kingdom of Hearts 2[/link]. Vynikajúco vyrenderované ultraakčné video naozaj stojí za zhliadnutie - ostatne, kto ste vydeli Advent children viete, čo máte od maníkov zo Square softu čakať. Čo od nich ale asi čakať nebudete (teda aspoň pokiaľ ste o tejto hre ešte nepočuli) je úplne posledný záber na istú postavu. Ručím vám za to, že nebudete veriť vlastným očiam. Skutočne neide o žiadnu recesiu, skrytú narážku alebo čosi podobné a dotyčná osoba je v spomínanej hre hrateľným charakterom (a nielen ona ale aj množstvo jej "príbuzných"). btw: V trailery si pravdepodobne strihne cameo aj jeden squaresofťácky hrdina. Tooho však asi spoznajú len tí, ktorým niečo hovorí meno Lionheart (ale v tomto prípade si niesom úplne istý - renderovaní japonci sa na seba hrozne podobajú *;)*).
0 0
reagovat
Jo a najlepsie je ked precitaju of. text distributora a k tomu daju hviezdicky:D
459513
Jo a najlepsie je ked precitaju of. text distributora a k tomu daju hviezdicky*:D*
0 0
reagovat
Ono kinobox pro člověka, který projíždí trailery, čte si podstatné filmové novinky a sleduje nějaké ty recenze je těžce k ničemu ;)
459512
Ono kinobox pro člověka, který projíždí trailery, čte si podstatné filmové novinky a sleduje nějaké ty recenze je těžce k ničemu ;)
0 0
reagovat

Vincent

Cip s Ctvrtenickem, ale celkove je Kinobox pojat jako saskarna...
459511
Cip s Ctvrtenickem, ale celkove je Kinobox pojat jako saskarna...
Vincent
0 0
reagovat
Asi nemáte rádi Čtvrtníčka co?
459510
Asi nemáte rádi Čtvrtníčka co?
0 0
reagovat
souhalas ;)
459509
souhalas ;)
0 0
reagovat

Boha

teď jsem viděl po letech kousek kinoboxu a je to neuvěřitelná trapárna :-
459508
teď jsem viděl po letech kousek kinoboxu a je to neuvěřitelná trapárna *:-*
Boha
0 0
reagovat
bark bark!
459507
bark bark!
0 0
reagovat

Vincent

němčina je jazyk pro psy ;))
459506
němčina je jazyk pro psy ;))
Vincent
0 0
reagovat
Copak dneska většina lidí neumí německy a anglicky? :)
459505
Copak dneska většina lidí neumí německy a anglicky? *:)*
0 0
reagovat
ya gut, jedina podminka, abyste se tomu zasmali je umet nemecky, coz unser Freund vinčézo zapomněl zmínit ;) ... takze nuda :)) a ten song je desnej :D
459504
ya gut, jedina podminka, abyste se tomu zasmali je umet nemecky, coz unser Freund vinčézo zapomněl zmínit ;) ... takze nuda *:))* a ten song je desnej *:D*
0 0
reagovat
sorry, ale tenhle videoklip mě dneska totálně odrovnal, brečim smíchy! :D uvidíte co se stane, když kanaďanka nazpívá německy refrén svého anglického originálu, možná se měla předtim pořádně naučit vyslovovat slovíčko "freundin" hehehe! jako ten song sám o sobě v originále neni špatnej, ale tohle je neskutečný!
459503
sorry, ale [link="http://www.youtube.com/watch?v=rHdWA65bUVo"]tenhle videoklip[/link] mě dneska totálně odrovnal, brečim smíchy! *:D* uvidíte co se stane, když kanaďanka nazpívá německy refrén svého anglického originálu, možná se měla předtim pořádně naučit vyslovovat slovíčko "freundin" hehehe! jako ten song sám o sobě v originále neni špatnej, ale tohle je neskutečný!
0 0
reagovat
ragnar: V profilu ve ctvrtek. Jinak zadny videa jsem na netu nenasel.
459502
ragnar: V profilu ve ctvrtek. Jinak zadny videa jsem na netu nenasel.
0 0
reagovat

pav

super8)
459501
super*8)*
pav
0 0
reagovat

cabal

Ja pocitam se zavojem v kine... 10.5. bioscop, 15 kopii
459500
Ja pocitam se zavojem v kine... 10.5. bioscop, 15 kopii
cabal
0 0
reagovat

Shimitz

Imho hrát nemůže
459499
Imho hrát nemůže
Shimitz
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se